Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kolikokrat ste že na skrivaj prevarali ženo?

Default avatar

Vprašanje ta vas

Jaz sem jo samo dvakrat, sedaj razmišljam, da bi jo tretjič, mi je zelo zanimivo in razburljivo, ko sploh ne opazi. Ko sem jo prevaral drugič, bi me kmalu ujela, ker sem imel madež na hlačah in sem zadnji trenutek opazil in ga s0ral z vodo.
Priponke

admin-panel-image-54d6b3d7-0fa9-436c-80b0-06f4def707e2-1514203290768-368x240.jpeg
(16.1 KiB)

Default avatar

crna_vrtnica_neprij

A to drkaš na skrivaj in se sam sebi režiš "pa sem jo"?
Default avatar

Vprašanje ta vas

crna_vrtnica_neprij je napisal/a:
Zakaj bi sam to počel? Za spolno zadovoljevanje imam ženo, sva pa z ljubico v kontaktu in se zelo zabavava, ko drug drugemu pripovedujeva, kako je njen partner neveden in kako je nevedna moja partnerka.

Meni tudi zelo poveča libido, ko sem malo v adrenalinu, ko obstaja malo strahu, da me lahko ujame.
Default avatar

alohaj

Fleki na hlačah.A potem je to tak hitri sex z ljubico, da si hlače sam do kolen spustiš? Je pa vse skupaj tudi ena revščina to oz. je ljubica hitro zadovoljna in zadovoljena. Meni nek hud jebec ne deluješ.
Default avatar

Kdor lahko

Me zanima, če bi se s tem ukvarjali, če bi zboleli za rakom.
Default avatar

Rok-1

Vprašanje ta vas je napisal/a:
crna_vrtnica_neprij je napisal/a:
Zakaj bi sam to počel? Za spolno zadovoljevanje imam ženo, sva pa z ljubico v kontaktu in se zelo zabavava, ko drug drugemu pripovedujeva, kako je njen partner neveden in kako je nevedna moja partnerka.

Meni tudi zelo poveča libido, ko sem malo v adrenalinu, ko obstaja malo strahu, da me lahko ujame.
Verjamem da te podžiga - a v resnici so to igrice za nezrele.
Ko dobro dojameš, da lahko s tem drugemu človeku, bližnjemu, povzročiš bolečino in hude psihične travme... neha biti privlačno. Razen če si sadist.
Default avatar

Marko

Jaz sem jo samo dvakrat, sedaj razmišljam, da bi jo tretjič, mi je zelo zanimivo in razburljivo, ko sploh ne opazi. Ko sem jo prevaral drugič, bi me kmalu ujela, ker sem imel madež na hlačah in sem zadnji trenutek opazil in ga s0ral z vodo.
Nazadnje smo se take igrice šli nekje v osnovni, ko je bilo treba starše kaj prevarati ali pa učitelje. Potem pa nekako ne več.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

vrč

Vrč hodi po vodo, dokler se ne razbije.
Default avatar

Kako lepo je

Rok-1 je napisal/a:

Ko dobro dojameš, da lahko s tem drugemu človeku, bližnjemu, povzročiš bolečino in hude psihične travme... neha biti privlačno. Razen če si sadist.
To prebrat.
Default avatar

Kako lepo je

Marko je napisal/a:
Nazadnje smo se take igrice šli nekje v osnovni, ko je bilo treba starše kaj prevarati ali pa učitelje. Potem pa nekako ne več.
Tudi to prebrat.
Default avatar

herpes za vedno

Kdor lahko je napisal/a:
Me zanima, če bi se s tem ukvarjali, če bi zboleli za rakom.
že to, da mu ga potegne ena z oralnim herpesom, je dovolj.... :))))))
Default avatar

Ajdemi popusi

Za sebe se brigaj in majn sprasuj.
Default avatar

Zalzal

Kako lepo je je napisal/a:
Rok-1 je napisal/a:

To prebrat.
Res je. Zal pa niso vsi taki in jih prav malo briga koliko bolecine in trpljenja povzrocijo drugemu, pa naj bo to z varanjem ali pa s kaksnimi drugimi lazmi, zavajanjem, igranjem. Torej so zal veliki sadisti in egoisti.
Default avatar

Vedno prva

Zalzal je napisal/a:
Kako lepo je je napisal/a:

To prebrat.
Res je. Zal pa niso vsi taki in jih prav malo briga koliko bolecine in trpljenja povzrocijo drugemu, pa naj bo to z varanjem ali pa s kaksnimi drugimi lazmi, zavajanjem, igranjem. Torej so zal veliki sadisti in egoisti.
Sevede. Ko pa doma ni posluha za nic,je pa kar uredu. In leta cakanja tudi.
Default avatar

crna_vrtnica_neprij

Rok-1 je napisal/a:

Sem pomislila isto... kako nezrelo. Kot otrok, le da so posledice hujše in skoraj vedno se tako obnašanje konča slabo.
Očitno oba blazno zrela in spoštovanja vredna.
Default avatar

ohjej

Avtor: varaš lahko samo in le sebe.

na kratko povedano, zajeto je pa bistvo (pa večkrat preberi...)
Default avatar

jacquin

Če se flirtanje preko telefona šteje za varanje, potem jo varam z dvema.
Default avatar

Klemen0

Ni me še zalotila, torej še nikoli.