Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Komu se je uspelo odnavati na uspaval in večanje le teh, tolerance na uspavala?

Default avatar

vprašanje164sns

Jaz jih moram večat, vendar ne smem. Sem neprespana, ne morem zaspati. Kaj ste naredili, tisti, ki ste bili kdaj odvisni oz. se vam je razvila toleranca in vam uspavala niso več pomagala? Kako ste uredili spanje? Res me zanima, ker tako ne morem. Hvala.
Default avatar

pomaga

v roku enega tedna boš spala kot ubita, tega je ogromno...najdeš sebi ustrezno..

Default avatar

Srečko5

Greš na indiko hibrid konoplje, pa spiš kot dojenček. Zjutraj pa fit in spočiti.
Kemijo pa zabrišeš v kanto za smeti.

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami.

Odvisnost

Srečko5 je napisal/a:
Greš na indiko hibrid konoplje, pa spiš kot dojenček. Zjutraj pa fit in spočiti.
Je odvisnost. Vseen k.katera je. Razlika je samo v ceni. Tablete plača zdravstvo, tvoje arcnije gredo pa iz avtoričinega žepa.
Default avatar

Legalna narkomanija

Odvisnost je napisal/a:
Srečko5 je napisal/a:
Je odvisnost. Vseen k.katera je. Razlika je samo v ceni. Tablete plača zdravstvo, tvoje arcnije gredo pa iz avtoričinega žepa.
Fajn bi blo, ko bi farmacija še sama plačala odvajanje, ter ustrezno usposobila terapevte.
Ker jih ne. Kdo izobražuje slovenske zdravnike, ki po diktatu farmacevtskih lobijev legalno zasvajajo ljudi? Jih oni ali gre iz javne malhe?
Takih zdravnikov ne potrebujemo.

Delam z ljudmi, ki na zdravniški recept jemljejo preparate tudi iz heroina. Samo, da se ve, do kod sega pravzaprav mafija, skrita za javnim zdravstvom, ki ga plačujemo prisilno, ga uporabljamo ali že leta ne. Ali celo ne moremo.
Default avatar

nespečnica

Pred dvema letoma sem imela zelo hude težave zaradi nespečnosti. Vzrok za nespanje je bil moj hud prehlad, kašelj, ko nisem mogla dihati. V tistih nočeh me je prijela dobesedno panika in strah, ki se je čez dan še stopnjeval. Potem so se začele še ene zdravstvene težave, bila sem tako zaskrbljena in iz sebe, da sploh nisem nič spala. Bila sem pokonci cele noči, posledično sem bila psihično popolnoma uničena.
Pomagala sem si na vse načine: Sanval, nato antidepresivi, še vedno mi ni nič pomagalo. Z enim antidepresivom, s polovičko tablete, se je potem vse skupaj umirilo. Začela sem spati. Neke noči sem pozabila vzeti tisto polovičko tablete in sem prav tako spala. Potem sem ta zdravila začela počasi opuščati in sedaj spim relativno dobro (se pa ni za hvalit).
Pomagam si na vse mogoče načine: z molitvijo, s štetjem, z globokim in umirjenim dihanjem (ko na nič ne mislim), čez dan se dobesedno fizično izmučim do hude utrujenosti, pazim, da zvečer ne pojem preveč. Najbrž nosiš v sebi vzrok za nespečnost (nekaj te zelo skrbi) in zaradi tega se ne moreš sprostiti.
Ne delam reklame za alkohol, ampak nekateri spijejo zvečer kakšno pivo, ki umirja ali kakšen radler ali kozarec vina. Pravijo, da jim to pomaga.
Default avatar

Daj vetjemi

nespečnica je napisal/a:
Pred dvema letoma sem imela zelo hude težave zaradi nespečnosti. Vzrok za nespanje je bil moj hud prehlad, kašelj, ko nisem mogla dihati. V tistih nočeh me je prijela dobesedno panika in strah, ki se je čez dan še stopnjeval. Potem so se začele še ene zdravstvene težave, bila sem tako zaskrbljena in iz sebe, da sploh nisem nič spala. Bila sem pokonci cele noči, posledično sem bila psihično popolnoma uničena.
Pomagala sem si na vse načine: Sanval, nato antidepresivi, še vedno mi ni nič pomagalo. Z enim antidepresivom, s polovičko tablete, se je potem vse skupaj umirilo. Začela sem spati. Neke noči sem pozabila vzeti tisto polovičko tablete in sem prav tako spala. Potem sem ta zdravila začela počasi opuščati in sedaj spim relativno dobro (se pa ni za hvalit).
Pomagam si na vse mogoče načine: z molitvijo, s štetjem, z globokim in umirjenim dihanjem (ko na nič ne mislim), čez dan se dobesedno fizično izmučim do hude utrujenosti, pazim, da zvečer ne pojem preveč. Najbrž nosiš v sebi vzrok za nespečnost (nekaj te zelo skrbi) in zaradi tega se ne moreš sprostiti.
Ne delam reklame za alkohol, ampak nekateri spijejo zvečer kakšno pivo, ki umirja ali kakšen radler ali kozarec vina. Pravijo, da jim to pomaga.
Kozarec ne. Verjetno se ga natolcejo.