Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fuhfehtarji na ZS

Fuhfehtarji na ZS

Forum ni nič drugega kot zatočišče potrebnih luzerjev, ki po ZS fehtajo foka.
F**k off!

Pa že privlačiš take, kaj ti naj mi?🤣🤣🤣

Tudi moski imamo svoje potrebe. Ve bi pa prej obkrozile svet, kot pa da bi dale f….t .

Pišeš inkognito, pa te nihče ne nadleguje v zs 🤣

Zato je pa potem toliko ritopikov na sceni. Babe se nosijo, kot, da jo imajo zašivano in jo nočejo nobenemu dati.

Zato je pa potem toliko ritopikov na sceni. Babe se nosijo, kot, da jo imajo zašivano in jo nočejo nobenemu dati.
[/quote]

Točno to, v 90-ih so vse zelo rade dale, so bile brez modrca na morju, sedaj so vse zavite, nekatere celo v rutah, dala ne bi nobena, kot da imajo zlato madona. Doma pa stokajo, kako jih noben ne obdeluje, kako so osamljene.

Resno??

No… še dobro, da ženske niste take. Imam srečo, da sem moški.
In če je – tebi avtorica – tako hudo, dam nasvet: Spreglej takšne ZS-je. Ni ti jih treba brati, kaj šele odgovarjati.

skor nbena od teh kokoši ne odgovori,glasne so sam tukej.😄

Mene noben ne vabi in jaz ne njih. Čudno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To ni še nič. Men je en kretencina(pomoje se je samo zato registriral,ker ga kasneje nisem zasledila gor pod tem nikom) pisu na zs če mu dam kontakt od mojega moža, da bi on ful rad z njim F. uku, točno s temi besedami in kaj vse bi on njemu lizu in da se rad oblači v čipkasto perilo rdece barve pa take perverzije da dol pades
To ne moreš verjet kaki pacienti živijo na tem svetu, svasta

Jaz bi rad pa tebe f….l, od nekdaj so mi dišale vročekrvne južnjakinje, ko me zajahajo, jaz padem kar v trans, se jim povsem prepustim.


Ne no.😁😁

Da te je najverjetneje samo provociral, pa nisi pomislila?

Hahaha, potem je bil pa isti, ki je men pisal, samo ni omenjal moških. Sem pogledala, kdaj se je registriral – 5 min nazaj, zatem ga nisem več zasledila na forumu. ;)))

Zanimivo, da jaz v vseh letih delovanja tule, nisem nobenega takega ZS dobila (ali pa ga nisem razumela kot takega, kaj pa vem):)

Da te je najverjetneje samo provociral, pa nisi pomislila?
[/quote]
sej vem, sam vseen je bolano no

Hahaha, potem je bil pa isti, ki je men pisal, samo ni omenjal moških. Sem pogledala, kdaj se je registriral – 5 min nazaj, zatem ga nisem več zasledila na forumu. ;)))
[/quote]
čist mozno ja

Jaz bi rad pa tebe f….l, od nekdaj so mi dišale vročekrvne južnjakinje, ko me zajahajo, jaz padem kar v trans, se jim povsem prepustim.
[/quote]
je zaljubljena v Popaya.😁😂

Tudi meni ne, ko sem bila še rdeča!

Da te je najverjetneje samo provociral, pa nisi pomislila?
[/quote]
za kaj takega dojeti moraš imeti par sivih celic razgibanih ☺ … zanimivo – nicka pa ni napisala ☺

1. ☺

Tudi meni ne, ko sem bila še rdeča!
[/quote]

Je pač ravno takrat nekdo poskušal 🙂 Norrmalni forumaši se pogovarjajo normalno, z malo heca.

Zelo so skrbni in prijazni. Mene vsake toliko časa pobarajo, če sem v zakonu srečna, to jih najbolj skrbi. Lepo od njih, ne?
In to potem vsake toliko časa ponovijo, za primer, da ne bi bila več srečna :)))


za kaj takega dojeti moraš imeti par sivih celic razgibanih ☺ … zanimivo – nicka pa ni napisala ☺
[/quote] Verjetno si bil kar ti. 😂Nikoli odraslo, za nič sposobno, večno samsko smrdeče na monu.😁😅

Verjetno si bil kar ti. 😂Nikoli odraslo, za nič sposobno, večno samsko smrdeče na monu.😁😅
[/quote]
svojih želja in stanja ti ni treba projecirati na druge ☺

New Report

Close