Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Fuhfehtarji na ZS

Default avatar

Brez MONa mi živeti ni

1. ☺
Default avatar

monmonči

zlobicagrdobica je napisal/a:
no-ja je napisal/a:
Zanimivo, da jaz v vseh letih delovanja tule, nisem nobenega takega ZS dobila (ali pa ga nisem razumela kot takega, kaj pa vem):)
Tudi meni ne, ko sem bila še rdeča!
Je pač ravno takrat nekdo poskušal :) Norrmalni forumaši se pogovarjajo normalno, z malo heca.
Default avatar

Replika

Zelo so skrbni in prijazni. Mene vsake toliko časa pobarajo, če sem v zakonu srečna, to jih najbolj skrbi. Lepo od njih, ne?
In to potem vsake toliko časa ponovijo, za primer, da ne bi bila več srečna :)))
Default avatar

Tumpasto

Bog MONa TM je napisal/a:
Robi... je napisal/a:

Da te je najverjetneje samo provociral, pa nisi pomislila?
za kaj takega dojeti moraš imeti par sivih celic razgibanih ☺ ... zanimivo - nicka pa ni napisala ☺
Verjetno si bil kar ti. 😂Nikoli odraslo, za nič sposobno, večno samsko smrdeče na monu.😁😅
Default avatar

Bog MONa TM

Tumpasto je napisal/a:
Bog MONa TM je napisal/a:

za kaj takega dojeti moraš imeti par sivih celic razgibanih ☺ ... zanimivo - nicka pa ni napisala ☺
Verjetno si bil kar ti. 😂Nikoli odraslo, za nič sposobno, večno samsko smrdeče na monu.😁😅
svojih želja in stanja ti ni treba projecirati na druge ☺
Default avatar

Nč ne vem o tem

Sploh nisem regitriran/prijavljen, tako, da ne pišem na ZS. Zakaj bi pa iskali sam ******? A drugega ne znate?
Default avatar

1raglja

zlobicagrdobica je napisal/a:
no-ja je napisal/a:
Zanimivo, da jaz v vseh letih delovanja tule, nisem nobenega takega ZS dobila (ali pa ga nisem razumela kot takega, kaj pa vem):)
Tudi meni ne, ko sem bila še rdeča!
Kaj naj recem? Niti meni ne !
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

1raglja

debela raglja je napisal/a:
1raglja je napisal/a:

Kaj naj recem? Niti meni ne !
Ti si pregrda, da bi te kdo hotel po*ukat.
Porkafix, pol ste pa ene tud lahke, ko prec noge narazen molite, da še niso tolk obupan, da bi vsaj fehtal. Mene.
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
Default avatar

Napišite nadlegovalce

Napisite tiste, ki vam pisejo pokvarjena sporocila
Default avatar

nič ne bo

Napišite nadlegovalce je napisal/a:
Saj ne bo nič pomagalo, ker gre večinoma za nicke, ki jih sicer na forumu ni zasledit. Torej v temah sodelujejo neprijavljeni ali pod drugim nickom.
Default avatar

ne bo pomagalo

Napišite nadlegovalce je napisal/a:
Ne bo pomagalo, ker se posebej za nadlegovanje registrirajo. Tu pišejo pa neregistrirani ali pa z drugim nikom.
Aja, viharc je pa znan.
Default avatar

zanima_me

Kaj pa pišejo ti tako imenovani fukfehtarji na ZS?
Bi blo fino kakšne njihove tekste kar tukaj objaviti. Da se vidijo sočne podrobnosti.
Default avatar

okrasem

Pa ga daj fehtat še ti. ****** namreč. Pa ne da ga imaš preveč..ne glumit no.
Default avatar

okrasem

Pa ga daj fehtat še ti. ****** namreč. Pa ne da ga imaš preveč..ne glumit no.
Default avatar

suiris

Če bi bil ona bi dala vsakemu. Dobesedno.
Default avatar

Senza

Inkognito je napisal/a:
Pišeš inkognito, pa te nihče ne nadleguje v zs 🤣
Ali pa enostavno izklopiš ZS-je, če je prehudo.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Senza

zanima_me je napisal/a:
Kaj pa pišejo ti tako imenovani fukfehtarji na ZS?
Bi blo fino kakšne njihove tekste kar tukaj objaviti. Da se vidijo sočne podrobnosti.
Voajer_ka... 😊
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...