Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ljubezen je na vasi - ste slišali kaj je naredl Josip?

Default avatar

Firbec 1a

A gledate ta hrvaški šov Ljubezen na vasi? Ko komu omenim, so vsi glasni, da ne, a hecno vejo pa za vsako podrobnost.

Včeraj se mi je Josip prav zasmilil, grozn se mi je zdelo, da ga ne zaščitijo, ko se je Sandri ftrgalo. Pol pa zveš, da ni ponorela zarad tega ker ji je rekel naj gre stran od niju.
Je kr prefrigan, čeprav se dela, da ne ve zakaj se gre ...

Evo, tip je kr naložil na ogenj, d je pol zagorelo: https://njena.over.net/clanek/svet-sl ... nel-sandro
Default avatar

sam povem

Kako sploh lahko to predvajajo na slo televiziji. Še naših šovov ne gledam, ne pa , da bi še hrvaške. Totalno mimo.
Default avatar

reklama za Hrvaško

Ker priponke ne odpre, me prav zanima kaj ji je rekel.
Včeraj nisem gledala, sicer pa kar sledim tej oddaji. Všeč mi je prikaz bivalnega okolja teh ljudi...Zadar, Umag, Opatija, Dubrovnik...
Default avatar

Firbec 1a

Še kar ne gre :(

Na svet24 sem našla, tam majo vsak dan članke o njih, pa mi je zanimivo brat kaj se z njimi dogaja.

Vtipkajte naslov v google: Prikrili vzrok drame: Zakaj je Sandra v resnici ponorela?
Default avatar

lepo je

Lepo je v naši domovini gledati hrvaške šove.
Od njih bi se res lahko kaj naučili. Gledljivost, glede na poznavanje tematike, je velika.
Turistična privlačnost, še bolj.
Ražanac so okupirali Slovenci, zasedli do zadnje sobe, lepa lokacija, izvrstna reklama, nizke cene.
Default avatar

Ražanac

Tam delujeta sedaj Vatroslav in Valentina, ki sta se spoznala v Ljubav na selu.
Imata hčerko, vendar ne vem, če sta poročena.
Stik se dobi samo z Valentino, njega ni, ima delo na posestvu ali opravke v Zagrebu.
Lep kra, bližina morja, enkratna nastanitev. Priporočam !
Default avatar

ubogi Jovica

Tega reveža so spravili ob pamet. Še sam ne ve, kaj pomeni ljubezen, on si kar avtomatsko razlaga, da je za Nikolino edini, ne razume pa zafrkancije z njene strani in s strani drugih.
Nadiranje Sandre nad njegovim vedenjem je bilo povsem neprimirno, saj ga je ocenila kot čustveno nestabilnega in bi temu primerno morala reagirati.
Default avatar

ah ja

ubogi Jovica je napisal/a:
Tega reveža so spravili ob pamet. Še sam ne ve, kaj pomeni ljubezen, on si kar avtomatsko razlaga, da je za Nikolino edini, ne razume pa zafrkancije z njene strani in s strani drugih.
Nadiranje Sandre nad njegovim vedenjem je bilo povsem neprimirno, saj ga je ocenila kot čustveno nestabilnega in bi temu primerno morala reagirati.
A čustveno nestabilnim je pa vse dovoljeno? Ja, najlažje se je skrivat za raznoraznimi diagnozami, potem pa naj gre domov in se drži mamice za kiklo.
Default avatar

NIKOLINA CVEK

Ta ženska pa tudi ne ve kaj hoče. Ali so jo povabili, da igra vlogo, kakršno igra. Pusti se mu otipavati, pravi, da ga ljubi, istočasno pa ga zmerja in podi stran.
Meni to ne deluje normalno.
Če se je prijavila sama, ker ji je Jovica všeč, bi morala pokazati drugačno zanimanje zanj.
Default avatar

Ojoj ojoj

NIKOLINA CVEK je napisal/a:
Ta ženska pa tudi ne ve kaj hoče. Ali so jo povabili, da igra vlogo, kakršno igra. Pusti se mu otipavati, pravi, da ga ljubi, istočasno pa ga zmerja in podi stran.
Če se je prijavila sama, ker ji je Jovica všeč, bi morala pokazati drugačno zanimanje zanj.
A Nikolina se ti pa zdi normalna???
Default avatar

tole je prava primerjava

Ojoj ojoj je napisal/a:
NIKOLINA CVEK je napisal/a:
Mončika-Nikolina, Moničan--Josip
Default avatar

monmonči

tole je prava primerjava je napisal/a:
Ojoj ojoj je napisal/a:

Mončika-Nikolina, Moničan--Josip

No, pa sva razkrinkana Slika