Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ukinjena bo prva lj. župnija

Default avatar

manjšega

v bistvu še nekaj je napisal/a:
jaz ti povem je napisal/a:

župniki imajo potrebo po seksu in je vsi ne morejo kontrolirati, potem pa napadajo uboge otročke!

še kaj?
Ja, še nekaj. Kateri problem imajo vsi poročeni družinski prijatelji, strički, učitelji, treneeji. Zakaj ti napadaji uboge otročke? Njim se ni treba kontrolirat.
manjšega, pedofilije med duhovniki je dispropocionalno veliko
Default avatar

v bistvu še nekaj

A imaš kakšne verodostojne podatke. Ker moja izkušnja praktične kristjanke, ki ima veliko stikov z duhovniki, ti ne pritrjuje. Mon pa pač ni nobena referenca. Še manj javno mnenje posploševanja...
Default avatar

manjšega

v bistvu še nekaj je napisal/a:
A imaš kakšne verodostojne podatke. Ker moja izkušnja praktične kristjanke, ki ima veliko stikov z duhovniki, ti ne pritrjuje. Mon pa pač ni nobena referenca. Še manj javno mnenje posploševanja...
Seveda, veliko raziskav je, ki kažejo, da je delež pedofilov v RKC višji od deleža v splošni populaciji, nekaj imaš zbranih tukaj:

https://www.patheos.com/blogs/tippling/ ... al-public/

Tvoje anekdotalne "izkušnje" pa seveda niso relevantne, ker namreč noben pedofil ne razglaša sam od sebe naokoli, da je pedofil, sploh pa ne svojim strankam - v tem primeru vernikom.
Default avatar

Zakaj misliš

da imajo duhovniki, redovniki, redovnice potrebo po seksu?

Saj so se zaobljubili celibatu!