Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi krize v Argentine repatriacija Slovencev

Zaradi krize v Argentine repatriacija Slovencev

cca 30.000 slovencev si želi priseliti v domovino.

Želim jim vso srečo!

To bi močno pripomoglo k slovenski narodni zavesti, ki je za zdaj kaj klavrna.

Ampak zakaj kriza v državi, ki je poleg Avstralje glavna izvoznica govedine? Mar je na svetu že toliko fegetov?

Naj pridejo čimprej nazaj domov. Upam, da jim bo država tokrat res pomagali priti.
Če ustavimo migracije tujih, bo dovolj denarja, da se naši ljudje ki so res v veliki stiski, vrnejo v domovino.

nova
Uredništvo priporoča

ali ni Atgentina kapitalistični raj? sem pa mislil da se izseljujejo samo iz komunistične Venezuele,

Iz Venezuele, ne pa Argentine.

In konec koncev je tudi prav da jih vzamemo nazaj. Če nismo sposobni za svoje ljudi poskrbet pa ni važni sedaj beli/rdeči, pol res nismo vredni da nas pes poščije.

Vedno je potrebno najprej za svoje posrkbeti!! Vedno.

Tudi iz Argentine, je država ravno prejšnji teden uradno razglasila bankrot, pa tudi drugače se je po robu plazila že leta in dobila okoli 100 milijard posojil IMF, kar pomeni, da se ji ne piše nič dobrega. Med drugim je tudi skrajni levičar zmagal, tako da ja.

Vsi so dobrodošli, naši ponosni Slovenci, skupaj bomo močnejši.

Tudi iz Argentine, je država ravno prejšnji teden uradno razglasila bankrot, pa tudi drugače se je po robu plazila že leta in dobila okoli 100 milijard posojil IMF, kar pomeni, da se ji ne piše nič dobrega. Med drugim je tudi skrajni levičar zmagal, tako da ja.

Vsi so dobrodošli, naši ponosni Slovenci, skupaj bomo močnejši.
[/quote]

Ma ne vem no. Grčija je že mislim da 2x bankrotirala, argentina tudi. Dvomim da bo zaradi tega potrebna repatriacija.

Kdo je pa zmagal je pa čisto irelavantno. Imeli so leve in desne pa nikoli sreče z izbiro. Isto bi bilo v vsakem slučaju. 🙂

Tole je provokacija, bi bilo pa fino, če bi prišli. Končno Slovenci, najbrž tudi lepo vzgojeni.

Kakšne svoje ljudi? To so ljudje, ki so spizdili tja, ko je tam zagustilo, pa rinejo nazaj. Oziroma verjetno njihovi potomci. Torej, kaj je važno, če se nekdo piše Novak ali Krajnc, če je rojen v Venezueli z venezuelskim državljanstvom. To ni noben Slovenec.

Kakšne svoje ljudi? To so ljudje, ki so spizdili tja, ko je tam zagustilo, pa rinejo nazaj. Oziroma verjetno njihovi potomci. Torej, kaj je važno, če se nekdo piše Novak ali Krajnc, če je rojen v Venezueli z venezuelskim državljanstvom. To ni noben Slovenec.
[/quote]

Ljubica draga, večji in bolj zaveden Slovenec, kot pa si ti.
Imam stokrat raje te, o katerih teče beseda, kot pa vso to šiptarijo in migrante, ki nam diktirajo, kako naj mi / večina/ živimo.

[/b]
Ljubica draga, večji in bolj zaveden Slovenec, kot pa si ti.
Imam stokrat raje te, o katerih teče beseda, kot pa vso to šiptarijo in migrante, ki nam diktirajo, kako naj mi / večina/ živimo.
[/quote]

Je gotovo enako tvojemu.

Ko bodo ugotovili, da so si s prstom rit obrisali, bodo kaj kmalu zbezali nazaj v Argentino.

V Slovenistanu je pa malce drugacen rezim kot je v Argentini.

Iz Argentine ni tak problem. Tam je veliko potomcev naših vrlih domobrancev in za te sem prepričan da so pravilno vzgojeni. Pri tistih iz Venezuele pa bi morali biti previdni, ker so lahko okuženi s komunizmom.

[/b]
Ljubica draga, večji in bolj zaveden Slovenec, kot pa si ti.
Imam stokrat raje te, o katerih teče beseda, kot pa vso to šiptarijo in migrante, ki nam diktirajo, kako naj mi / večina/ živimo.
[/quote]

Ah, ja, spet eni in isti belo gardisti navijate za svojo rajo ( recimo jim rajši s.. vojat). Enkrat so zbežali, potem so kao gojili slovenstvo skupaj s sovraštvom, sedaj pa bi njihovi vnuki nazaj tja, kjer nimajo kaj iskati. Dobrodošli potomci izdajalcev!

Kdo od teh govori slovensko? Polovica ne najde Slovenije na zemljevidu! Zdaj, ko jim voda v grlo teče so pa naenkrat Slovenci. Če bi bilo v njihovi državi vse v redu, ne bi niti s prstom po zemljevidu prišli živet v Slovenijo. Zopet bomo podpirali tujce. Ali ima mogoče kdo naše državljanstvo?

To so migranti. Meni je vseeno, muslimani, ateisti, kristjani. Samo, da niso rečni in zlobni. Jaz sem ravno dala piti vodo migrantu in mi reče, gospa hvala, ampak grem v življenje. Govoril slabo anglescino..Brez heca. Ne vem a res mislijo, da smo slabši kot od tam kjer prihajajo.

Argentinske Slovence nujno potrebujemo. Seveda le tiste iz domobranskih družin, ki so zbežali pred komunizmom. Takoj jim je tudi treba dat volilno pravico, da končno spet izvolijo gospoda Janeza Janšo.

Verjetno jih bo treba sprejeti. Vlada že dela na tem.

Oni volilno pravico že imajo……

Čisto tako, vsi govorijo slovensko oz. velika večina, tudi druga in tretja generacija. In tudi vsi imajo državljanstvo. Drugo je pa to, da bi oni malo tamo, malo ovamo……

je postal Šentjakob. Vsako tretjo nedeljo v mesecu je tam španska sveta maša:

https://www.druzina.si/ICD/spletnastran.nsf/zupnija/zupnija-sv-jakob-ob-savi

New Report

Close