Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iz govorilnih ur….

Iz govorilnih ur….

…tam si nisem mogel kaj da sem orenk u drek porinil eno baburo…Seveda sinček edinček…”kao samohranilka” zaradi bonitet…stalno na sestanku nekaj sika, pljuva, nč ni dobro dovolj za njenega sončka…

….in ravnateljica omeni da otroci ne smejo na območju šole imeti poveznjene kapuce čez glavo.

Una kokoš u luft…da to je pravica do izbire, da njenemu sončku ne bo noben predpisoval v kakšnih oblekah bo hodil v šolo (če bo sploh hodil), da ta ukrep je “ustavno sporen”, da ima vsak pravico do svobode…..

…nisem vzdržal…potegnem telefon na plano, pobrskam po njeni FB strani kjer ima toooooliko za povedat čez ženske ki si prekrijejo lase, pljuva po tujcih (a eden od njenih staršev je bil vojno lice iz ex Yu)…

…in ji vpričo pričo vseh prisotnih citiram njen lasten citat iz FB, kako ona zahteva za tujke, da si ne smejo prekrivati glave….

Več kot to, da se vidiva na sodišču ni mogla stisnit skozi une kadilsko rumene zobke….odjebi kokoš glupa:))

karlos, čestitke..pa printscrine naredi predno vse pobriše iz FB

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Hvala za opozorilo…seveda je že narejeno:))

nova
Uredništvo priporoča

Morm rect, da ste v cudaskih koncih doma. Mi iz ta normalnih imamo samo, da je v solskem okolisu prepovedno kaditi.
Se pa jaz v takih primerih ne zapenjam. Mi je zguba cajta. Cista. Tud o tko rekoc stalkanju za nekom imam svoje mnenje.

Hvala za opozorilo…seveda je že narejeno:))
[/quote]

kak finančni prispevek se oglasi. Brez težav se odrečem nekaj kofetov za tvoj dober namen. Prepričana sem, da nas bo veliko ki enako mislimo.

kak finančni prispevek se oglasi. Brez težav se odrečem nekaj kofetov za tvoj dober namen. Prepričana sem, da nas bo veliko ki enako mislimo.
[/quote]

Hvala za dober namen…ma vem da je iz nje to bruhnilo iz togote, nepremišljenosti, bo že preživela.

Samo sem pa nekaj prepričan…in to iz vsakega takega sestanka bolj in bolj.

Če bi se takih roditeljskih sestankov udeleževali le očetje (se pravi dedci), bi sestanek trajal…ajmo reč, na široko, komaj časa 1/3 tega, kar doživljam z ženskami na teh sestankih. Mislim, cele drame so na teh sestankih…pa to pa ono, pa moj sonček to, pa tega ne more, pa unga ne je….

Če bi bili samo dedci na tem sestanku, bi si v času sestanka na kakšno kuverto od računov skicirali nekaj, pokimali, ja tako bo kot rečeste, nervozno pogledavali na uro…in pol bi združeno odpeketali v taprvi barček na en pir kjer bi si ogledali une skice (nagih bab:) na kuvertah:)))

Taki smo:))

Hvala za dober namen…ma vem da je iz nje to bruhnilo iz togote, nepremišljenosti, bo že preživela.

Samo sem pa nekaj prepričan…in to iz vsakega takega sestanka bolj in bolj.

Če bi se takih roditeljskih sestankov udeleževali le očetje (se pravi dedci), bi sestanek trajal…ajmo reč, na široko, komaj časa 1/3 tega, kar doživljam z ženskami na teh sestankih. Mislim, cele drame so na teh sestankih…pa to pa ono, pa moj sonček to, pa tega ne more, pa unga ne je….

Če bi bili samo dedci na tem sestanku, bi si v času sestanka na kakšno kuverto od računov skicirali nekaj, pokimali, ja tako bo kot rečeste, nervozno pogledavali na uro…in pol bi združeno odpeketali v taprvi barček na en pir kjer bi si ogledali une skice (nagih bab:) na kuvertah:)))

Taki smo:))
[/quote]

žal imam tudi jaz tako izkušnjo, sicer malo bolj primitivno, ampak ne moreš kaj. Se pa sprašujem, kdo te ženske doma prenaša?

in zakaj ne smejo s kapucami hodit okoli?
a ni pri vas tk … vetrovno?

Hvala za dober namen…ma vem da je iz nje to bruhnilo iz togote, nepremišljenosti, bo že preživela.

Samo sem pa nekaj prepričan…in to iz vsakega takega sestanka bolj in bolj.

Če bi se takih roditeljskih sestankov udeleževali le očetje (se pravi dedci), bi sestanek trajal…ajmo reč, na široko, komaj časa 1/3 tega, kar doživljam z ženskami na teh sestankih. Mislim, cele drame so na teh sestankih…pa to pa ono, pa moj sonček to, pa tega ne more, pa unga ne je….

Če bi bili samo dedci na tem sestanku, bi si v času sestanka na kakšno kuverto od računov skicirali nekaj, pokimali, ja tako bo kot rečeste, nervozno pogledavali na uro…in pol bi združeno odpeketali v taprvi barček na en pir kjer bi si ogledali une skice (nagih bab:) na kuvertah:)))

Taki smo:))
[/quote]Res je!
Raje sem videla, da gre mož.
V vsakem razredu je kaka taka kokoška.

Dobro zamišljena izmišljena zgodbica.

Take šole, ki bi na igrišču in na poti do nje in iz nje prepovedovala kapuce, pač ni. Hm, otrok pride z nepremočljivo dežno jakno, ker je napovedan dež, in si ne sme povezniti kapuce, ker je to prepovedano? Pozimi pri minus deset ne sme dati še kapuce čez kapo? Ne bo šlo, a ne.
Čisto slučajno je BF ravnatelj in takih prepovedi šola dejansko ne more sprejeti.

Res je!
Raje sem videla, da gre mož.
V vsakem razredu je kaka taka kokoška.
[/quote]

No, pri nas so bili kar petelini. Dva v osnovni šoli, en v gimnaziji, pametni do neba in še čez, roditeljski sestanek se je vedno zavlekel zaradi njih. Večina je pa bolj ali manj mirno poslušala in čakala, da že utihnejo in da sestanek mine.

Čisto mimogrede….si se prepoznala?? Seveda ni govora o poti v šolo in iz šole…ampak, oprostite vaši kokošji nevednosti…po šolskih hodnikih, v učilnicah, v garderobi, telovadnici dežuje in je temperatura pod lediščem???

Po učilnicah, hodnikih, garderobah, telovadnici NI vetrovno;))

Pri -10 ni nobene potrebe, da si da čez kapo še kapuco.

Če lahko vprašam, kakšen je smisel te prepovedi? Kaj pa rute, a bi deklica lahko imela lase pokrite z ruto?

Ja, ti soncki so res nekaj posebnega. Sem vzgojiteljica v vrtcu in ze tu poslusam na sestankih te obsedene mame. In res je, da so ocetje bolj realni in lazje je sodelovati z njimi.


Odhwbi! Nč nisi zvedava, ampak majčkeno trapasta! Ne rute, pa ne! Bolje hidjab! Bo bolj prijelo!


očitno lahko

http://www.os-iroba.si/sola-ivana-roba/sola/pravila_7/pravila-solskega-reda/

PREPOVEDI IN OMEJITVE
V šolo učenci prihajajo primerno oblečeni (ne izzivalno, kapuce na glavi niso zaželene …) in nenaličeni.

nam so na območju firme kjer delam prepovedali kaditi, ker baje škoduje zdravju in taka jajca…zdaj kadijo 50 m stran na drugi strani ceste. je reku sodelavc da se ko gre čik še razhodi ter tako pripomore k zdravju

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

nam so na območju firme kjer delam prepovedali kaditi, ker baje škoduje zdravju in taka jajca…zdaj kadijo 50 m stran na drugi strani ceste. je reku sodelavc da se ko gre čik še razhodi ter tako pripomore k zdravju
[/quote]
Ene prepovedi so plod usekanih betic, kot je gonja proti kadilcem, boš videl na kak upor bo pa naletel predlog obvezujoče direktive evropske unije, da se mobiteli in tablice prepovedo v šolah, ker se je pokazalo koliko škode dejansko naredijo otrokom.


očitno lahko

http://www.os-iroba.si/sola-ivana-roba/sola/pravila_7/pravila-solskega-reda/

PREPOVEDI IN OMEJITVE
V šolo učenci prihajajo primerno oblečeni (ne izzivalno, kapuce na glavi niso zaželene …) in nenaličeni.
[/quote]

da spoštujejo pravice drugih učencev in delavcev šole in imajo spoštljiv in strpen odnos do ndividualnosti, človeškega dostojanstva, etnične pripadnosti, veroizpovedi, rase in spola;

Zanimiva točka, tole. Kam se je izgubil socioekonmski status, zdravstveno stanje? Otroci morajo biti spoštljivi in strpni do npr. ateistov ali muslimanov, do deklic in dečkov, nikjer pa ni omenjeno, da morajo biti strpni in spoštljivi do revnih.


Ene prepovedi so plod usekanih betic, kot je gonja proti kadilcem, boš videl na kak upor bo pa naletel predlog obvezujoče direktive evropske unije, da se mobiteli in tablice prepovedo v šolah, ker se je pokazalo koliko škode dejansko naredijo otrokom.
[/quote]

Na naši šoli in šolskem igrišču je že prepovedana uporaba mobitelov. Otroci jih imajo lahko s seboj, vendar ugasnjene v torbi. V celem razredu je imela pripombo le ena mama, ostali smo odločitev podprli.

Na naši šoli in šolskem igrišču je že prepovedana uporaba mobitelov. Otroci jih imajo lahko s seboj, vendar ugasnjene v torbi. V celem razredu je imela pripombo le ena mama, ostali smo odločitev podprli.
[/quote]
Saj je, samo če človek razmišlja, ni pametne rešitve. Po eni strani je prav, da otroci uporabljajo pametne naprave in rastejo z njimi, na drugi strani je pa problem, ker ne otroci, ne odrasli niso v stanju postavit pri uporabi meja zmernosti in jih vse te aplikacije potegnejo vase.

Bil nekje, pa sploh ne veš, kje. A vi imate skupinske govorilne ure?

Čisto mimogrede….si se prepoznala?? Seveda ni govora o poti v šolo in iz šole…ampak, oprostite vaši kokošji nevednosti…po šolskih hodnikih, v učilnicah, v garderobi, telovadnici dežuje in je temperatura pod lediščem???
[/quote]

Potem se pa nauči slovensko. Na območju šole zame pomeni šola in njeno zemljišče. Če si pa hotel povedati V ZGRADBI, se pa napiše v šoli. Bo šlo? In to je potem nekaj čisto čisto drugega.

New Report

Close