Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ADMINI spreminjajo naslove tem in dodajajo slike?

Zakaj ADMINI spreminjajo naslove tem in dodajajo slike?

Res me zanima. Tu ste že vsi prifliknjeni, majkemi.

Zato pa starih, dobrih forumašev sploh ne najdeš več tu. Samo par izjem je še.

Zdaj že naslove spreminjajo? Za slike sem vedela, tole z naslovi je pa novo. Bedno.

nova
Uredništvo priporoča


…………………to se dela že dolgo………………..


…………………to se dela že dolgo………………..
[/quote]

Resno? Mi pokažeš (link) danes kak primer spremenjenega naslova prosim.
Se mi včasih zgodi, da iščem kako temo, pa je več ne najdem in če pravite, da spreminjajo naslove mi je zdaj bolj jasno.

Resno? Mi pokažeš (link) danes kak primer spremenjenega naslova prosim.
Se mi včasih zgodi, da iščem kako temo, pa je več ne najdem in če pravite, da spreminjajo naslove mi je zdaj bolj jasno.
[/quote]

Spremenjen je npr. naslov o vremenu od Tare_s. Na prvotni naslov je bila moja replika: Vreme je.

ne bom tiho

Resno? Mi pokažeš (link) danes kak primer spremenjenega naslova prosim.
Se mi včasih zgodi, da iščem kako temo, pa je več ne najdem in če pravite, da spreminjajo naslove mi je zdaj bolj jasno.
[/quote]
……………je bil naslov kjer se je kokoš petkrat zatipkala……………….

Zdaj pa ne razumem:

V tej temi od Tare_S je bil spremenjen naslov njene teme?
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11182322

Ker se je zatipkala v naslovu – pa ste sigurni, da jih ni sama prosila, da popravijo naslov, če se je tolikokrat zatipkala?

Mojo temo o zdolgocasenem starcu s prevec prostega casa so preimenovali v “Zvabil me je na pijaco, zdaj me pa zasleduje” in jo opremili s sliko.
Iz dokaj nedolznega naslova je nastal bombasticen, cesar nisem zelela in se s tem ne strinjam, ker so potem tudi odgovori postali temu primerni.

Pocutim se izigrano, ker nekdo spreminja moje besede na racun branosti in klikov.
Brez vednosti in soglasja avtorja se ne sme spreminjati “avtorskega zapisa”!


Še posebno, ker je vse skupaj narejeno na popolnoma potuhnjen način, ne da bi kje pisali “zapis je bil spremenjen s strani uredništva” ali karkoli podobnega. Nič. Samo spremembe avtorskega dela in s tem potvarjanje besedila. Popolnoma nesprejemljivo in vredno obsojanja. Me prav zanima, če je tak način potvarjanja prispevkov sploh legalen. Če imamo tu kakšnega pravnika, ki se spozna na te zadeve, bi bila zelo vesela strokovnega mnenja o tem pojavu.

Uh, jaz pa niti za slike nisem vedela, da jih admin popa zraven. Sem se čudila, kako se folku da iskat slike in limat zraven. To, da spreminjajo naslove, je pa poden od podna. Se strinjam s Pow in Tiso_R: nemoralno, potuhnjeno…Verjetno jim v drobnem tisku kje piše, da lahko prilagodijo naslove. Kaj bo naslednje? A nam bodo tudi tekste spreminjali? Žalost! Namesto, da bi raje brisali vsem poznane žaljive drekače z vsak dan in vsaki temi enakimi umotvori…

Meni so tudi tekste spreminjali.

ne bom tiho

Meni so tudi tekste spreminjali.

ne bom tiho
[/quote]

Mene so samo brisali. Moram pa malo preveriti tudi tekste, nisem bila nikoli pozorna na to, saj mi sploh ni padlo na pamet, da bi njim lahko padlo na pamet, da bi kaj spreminjali.

Jaz sem pisala o nedeljskih kosilih pri tašči, oni pa so spremenili, da sem pri tašči služkinja. FUJ FUJ

Svoje stare poste najdem dobesedno prilimane na nov datum, uro, kjer me sploh gor ni in v popolnoma spremenjeni temi.
Tema tako spremenjena, izbrisani originalni drugi posti, da je to pravi kriminal.
Se pa dogaja že lep čas, meni dve leti, za prej ne vem.

žaljenja žensk s strani burjastega pezdeca in njemu podobnih psihopatov. Le kam pes taco moli??

namig: ogledalo

Jaz pa debelo gledam, zakaj se pojavljajo priponke ob temah, ki jih prej niso imele, ker imam navado, da tem s priponkami ne odpiram, ker so ponavadi butaste.

Ok, tole je pa new low od modijev.

namig: ogledalo
[/quote]

Razumem dno, ok.
Kaj pa porečeš na žaljenje Slovenije, Slovencev, prepričevanje da smo najslabši, tako država kot ljudje, žaljenje zdravnikov, medicinskih sester?

Razumem dno, ok.
Kaj pa porečeš na žaljenje Slovenije, Slovencev, prepričevanje da smo najslabši, tako država kot ljudje, žaljenje zdravnikov, medicinskih sester?
[/quote]

V tem grmu tiči zajec.

V tem grmu tiči zajec.
[/quote]

Imaš prav. Mislim da je tole postalo nevarno. Po načelu skregaj in vladaj.

Pa jih vprašajmo, zakaj to počnejo;)

sploh ne berem tem, ki imajo pripeto fotko.

velkam tu d klab ☺

New Report

Close