Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

Default avatar

pravi recept

Moški so pač tko simpl :)
Default avatar

Nadomestkov je dost

Chocolattt je napisal/a:
Ne.

Vidva sta pač oba....preprosta človeka.
Prej bi rekla, da se take igrice lahko gresta, če sta oba grda in neprivlačna.
Default avatar

Krpanmartin

Ko mene moja ne uboga, zmanjšam romantično osladnost in potem naredi vse kar ji rečem.
Default avatar

Chocolattt

Nadomestkov je dost je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:
Ne.

Se strinjam.
Default avatar

pravi recept

Same budale tuki, chocolat pa največja :)
Default avatar

Chocolattt

pravi recept je napisal/a:
Oooo.....ti si eden tistih užaljenčkov, s katerimi se nisem hotela dobiti, ane. :) O ti bogi, da za eno neznanko tako trpiš :)))
Default avatar

jaka 31

Je probala pa je ugotovila da se ne izplača,sem šel pa k drugi...
Default avatar

Feminisme

jaka 31 je napisal/a:
Si, ja ...
Default avatar

monmonči

Moški so pač tko simpl :)
Normalno, da nardi, vmes pa skoči k drugi :)))
Default avatar

korenček in

korenček in osliček ha ha ha

kmalu bo našel bljižnico do paše
Default avatar

matjazko

Če te ženska ne uboga ali ne igra po moški taktirki, zmanjšaš dozo majhnih laži: draga, ne , nisi debela, boljše zgledaš kot vse druge ženske, nekaj posebnega si v primerjavi z drugimi ženskami, ni je boljše matere med ženskami, kot si ti ... :))
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Popay

@pravi recept...., to je vajina predigra, njega to rajca, ti nosiš hlače, on pač kiklo, hehe..., je kar dosti tega pri tipih mlajših genrecaj, ki sesuvajo karakter pravega moškega...
Default avatar

Desanka my love

Tukaj marsikaj vi mešate v komentarjih. Papučar, ki ga baba izsiljuje in disciplinira s seksom, zagotovo ne bo šel fu.k drugam iskat, ker ni iz pravega testa za kurbirja. Kurbirji si ne izbirajo bab, ki bi jih izsiljevale s fračo, si pa take babe izberejo copatarje.
Default avatar

The Truth

Nadomestkov je dost je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:
Ne.

Truth.
Default avatar

To je pravi tecept

jaka 31 je napisal/a:
😂🤣😂😂😂😂
Jok in stok, kakšen neposlušneš si. 🤣😂😂😂😂

Avtorica, čustveno izsiljevanje ali manipuliranje ne obrodi sadov. Komuniciranje pa. Dva v odnosu se naj bi podpirala, ne kaznovala. Če pa jemlješ dedca kot otroka, raje najdi otroka, ki ga boš komandirala. Z njim se ne spodobi seksat.
Default avatar

Pikulet

Chocolattt je napisal/a:
Oooo.....ti si eden tistih užaljenčkov, s katerimi se nisem hotela dobiti, ane. :) O ti bogi, da za eno neznanko tako trpiš :)))
Dobivaš ponudbe za zmenke tu gor, biatch? :P
Spieß voran, drauf und dran!
Default avatar

Kje je tu problem

matjazko je napisal/a:
Če te ženska ne uboga ali ne igra po moški taktirki, zmanjšaš dozo majhnih laži: draga, ne , nisi debela, boljše zgledaš kot vse druge ženske, nekaj posebnega si v primerjavi z drugimi ženskami, ni je boljše matere med ženskami, kot si ti ... :))
Ja itak, saj nisi toliko nesposoben, da bi si slabo babo izbral. Pa magari usput še sebi lažeš.
Default avatar

jozegorisek

Tako je, izpostavi svoj glavni adut - fračo. Naj dojame, zaradi česa je s tabo, odpri mu oči, da te bo malo manj cenil...
Default avatar

zavisi kakšnega loleka imaš

Zavisi kakšnega loleka imaš. Večina moških ni tako obupana, da bi padala na tako poceni fore in se pustila upravljati s peecko. Sama si ne bi štela ravno za uspeh, če bi svoj lajf delila s takim papkom.