Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

Moški so pač tko simpl 🙂

Ne.

Vidva sta pač oba….preprosta človeka.

Prej bi rekla, da se take igrice lahko gresta, če sta oba grda in neprivlačna.

nova
Uredništvo priporoča

Ko mene moja ne uboga, zmanjšam romantično osladnost in potem naredi vse kar ji rečem.

Prej bi rekla, da se take igrice lahko gresta, če sta oba grda in neprivlačna.
[/quote]

Se strinjam.

Same budale tuki, chocolat pa največja 🙂

Oooo…..ti si eden tistih užaljenčkov, s katerimi se nisem hotela dobiti, ane. 🙂 O ti bogi, da za eno neznanko tako trpiš :)))

Je probala pa je ugotovila da se ne izplača,sem šel pa k drugi…

Si, ja …

Normalno, da nardi, vmes pa skoči k drugi :)))

korenček in osliček ha ha ha

kmalu bo našel bljižnico do paše

Če te ženska ne uboga ali ne igra po moški taktirki, zmanjšaš dozo majhnih laži: draga, ne , nisi debela, boljše zgledaš kot vse druge ženske, nekaj posebnega si v primerjavi z drugimi ženskami, ni je boljše matere med ženskami, kot si ti … :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

pravi
recept…., to je vajina predigra, njega to rajca, ti nosiš hlače, on pač kiklo, hehe…, je kar dosti tega pri tipih mlajših genrecaj, ki sesuvajo karakter pravega moškega…

Tukaj marsikaj vi mešate v komentarjih. Papučar, ki ga baba izsiljuje in disciplinira s seksom, zagotovo ne bo šel fu.k drugam iskat, ker ni iz pravega testa za kurbirja. Kurbirji si ne izbirajo bab, ki bi jih izsiljevale s fračo, si pa take babe izberejo copatarje.

Prej bi rekla, da se take igrice lahko gresta, če sta oba grda in neprivlačna.
[/quote]

Truth.

😂🤣😂😂😂😂
Jok in stok, kakšen neposlušneš si. 🤣😂😂😂😂

Avtorica, čustveno izsiljevanje ali manipuliranje ne obrodi sadov. Komuniciranje pa. Dva v odnosu se naj bi podpirala, ne kaznovala. Če pa jemlješ dedca kot otroka, raje najdi otroka, ki ga boš komandirala. Z njim se ne spodobi seksat.

Oooo…..ti si eden tistih užaljenčkov, s katerimi se nisem hotela dobiti, ane. 🙂 O ti bogi, da za eno neznanko tako trpiš :)))
[/quote]

Dobivaš ponudbe za zmenke tu gor, biatch? 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ja itak, saj nisi toliko nesposoben, da bi si slabo babo izbral. Pa magari usput še sebi lažeš.

Tako je, izpostavi svoj glavni adut – fračo. Naj dojame, zaradi česa je s tabo, odpri mu oči, da te bo malo manj cenil…

Zavisi kakšnega loleka imaš. Večina moških ni tako obupana, da bi padala na tako poceni fore in se pustila upravljati s peecko. Sama si ne bi štela ravno za uspeh, če bi svoj lajf delila s takim papkom.

Če bi mene moj ubogal, kmalu ne bi bil več moj 😉
(Iniciativa-je-zakon-press)

Mi kaj takega ne pade na pamet. Jaz prav tako uživam v seksu kakor on. Če mu ga bi odrekla, bi tudi jaz ostala brez. Zakaj bi morala tudi sebe kaznovati? Če mu hočem dati lekcijo, je drugih načinov več kot dovolj. Seks je (tudi) moja pravica, ne dolžnost!

[img]http://bestpage.cz/smiles/G420005.gif[/img]

so pa lahko še bolj simpl

sterajo te, da majo mir pred tabo

In moski je se bolj nor ki to dopusti

New Report

Close