Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

Default avatar

monmonči

Ubogi tisti moški, ki jim ženske seks "odtegujejo" :(
Default avatar

1raglja

monmonči je napisal/a:
Konec koncev pa so tud tiste babe glupe, saj od dobrga sexa imata obadva užitek. Al pa majo baterije skoz nafilane.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

Banda di Lupi

monmonči je napisal/a:
Pa to naj bi bil tist pedigre ljubezni, kle pa beremo da gre za menjalno sredstvo v valuti "puta".

Hmmm, torbica 4 "puta", večerja 2 "puta", rožica... "pola puta, nek me još malo mazi"...

In tako dalje.

Čista [email protected]
Default avatar

monmonči

1raglja je napisal/a:
monmonči je napisal/a:
Konec koncev pa so tud tiste babe glupe, saj od dobrga sexa imata obadva užitek. Al pa majo baterije skoz nafilane.
Lej, jaz ga navadno ob petkih in sobotah skor do jutra čakam (ko se zberejo pri nas), da mi nafila baterije. Ves dan sem polna energije :)))
Default avatar

1raglja

monmonči je napisal/a:
1raglja je napisal/a:

Lej, jaz ga navadno ob petkih in sobotah skor do jutra čakam (ko se zberejo pri nas), da mi nafila baterije. Ves dan sem polna energije :)))
Ja, ti si pač potrpežljiva. Jaz bi pač pričakovala da si vmes vzame čas zame, ne pa da moram čakat, da so vsi prijatelji prej na vrst.
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
Default avatar

Nejko Smejko

Poletna3 je napisal/a:
Nejko Smejko je napisal/a:

A ti se boš potem kaj vezala ali se ti je še zmeraj pretežko vezat?

Meni se fajn dopadeš, glede na pisanje, čeprav ne vem starosti?

Ni mi samo do seksa, jaz bi se rad tudi vezal, ker grem že proti 30 in ne morem več gledat vseh znancev, ki si že ustvarjajo družine, se poročajo...
Hvala za zanimanje, Nejko 😉
Težko reči na pamet. Ko bom našla nekoga vrednega vezanja, se bom z veseljem vezala na silo pa ne 😊
Od kod pa si poletna, punca fletna? 😉
Lahko si izmenjava kakšen kontakt in se spoznava v živo, se mi zdi, da bi znal biti jaz vreden vezanja, za kaj več me boš morala pa v živo spoznat, nisem jaz pristaš tega preko interneta, pojva na pijačo se pomeniva in potem vidiva, kam naju vodi. Konec tedna imam čas.😀
Default avatar

monmonči bo trdila da tole ni res

1raglja je napisal/a:
monmonči je napisal/a:

Ja, ti si pač potrpežljiva. Jaz bi pač pričakovala da si vmes vzame čas zame, ne pa da moram čakat, da so vsi prijatelji prej na vrst.
Ragljica, da se ti da. Saj bereš po napisanem, da jo ima sam za izpraznitiev jajc.
Default avatar

monmonči

monmonči bo trdila da tole ni res je napisal/a:
1raglja je napisal/a:

Ragljica, da se ti da. Saj bereš po napisanem, da jo ima sam za izpraznitiev jajc.
Saj ga imate vsi moški za to!
Default avatar

25 mi je godina tek

monmonči je napisal/a:
monmonči bo trdila da tole ni res je napisal/a:
Sam vsaka ne nastav tko kot ti.
Default avatar

monmonči

25 mi je godina tek je napisal/a:
monmonči je napisal/a:

Kakšna razlika je pa med mano in drugimi ženskami? Nobene. Je treba izkoristit zdaj, ne pa na stara leta.
Default avatar

Maša naša

monmonči je napisal/a:
25 mi je godina tek je napisal/a:
Kakšna razlika je pa med mano in drugimi ženskami? Nobene. Je treba izkoristit zdaj, ne pa na stara leta.

Tako se govori. Sedaj pa spati, pa ure ne bozabi nastaviti. Bom zgodnja.
Default avatar

da best

Banda di Lupi je napisal/a:
monmonči je napisal/a:
Pa to naj bi bil tist pedigre ljubezni, kle pa beremo da gre za menjalno sredstvo v valuti "puta".

Hmmm, torbica 4 "puta", večerja 2 "puta", rožica... "pola puta, nek me još malo mazi"...

In tako dalje.

Čista [email protected]
Aaaahaahahhaa - dobra :-)
Default avatar

se nikamor ne mudi

Poletna3 je napisal/a:

Pametna ženska 😉

Ni mi samo do seksa, jaz bi se rad tudi vezal, ker grem že proti 30 in ne morem več gledat vseh znancev, ki si že ustvarjajo družine, se poročajo...
Ne žuri dečko , četudi se drugi, ni nujno, da se še ti. Pa če ne najdeš "taprave" do 35ega.....Ne naredi življenske napake samo zato, ker se "drugi tud poročajo " :))))))
Default avatar

celjski grof

NE VSI! Nekaterih ne mores kupiti s p..... .
Default avatar

Nisem ravno lep

Poletna3 je napisal/a:

Težko reči na pamet. Ko bom našla nekoga vrednega vezanja, se bom z veseljem vezala na silo pa ne 😊
Jaz nisem ravno lep in imam težave pri iskanju žensk. Bi morda bila z mano?
Default avatar

Poletna3

Nisem ravno lep je napisal/a:
Poletna3 je napisal/a:

Hvala, da si me ocenil kot ne plehko 😉 Ampak vseeno si mi dal premalo, oprosti 😊
"Ah, kindness. What a simple way to tell another struggling soul that there is love to be found in the world"
Default avatar

Nisem ravno lep

Poletna3 je napisal/a:

Hvala, da si me ocenil kot ne plehko 😉 Ampak vseeno si mi dal premalo, oprosti 😊
Kako, da sem ti dal premalo? A to je samo še eden izmed izgovorov, da mi ni potrebno direktno povedat, da nisem dovolj lep za tvoje standarde? Lahko mi drugič direktno poveš, sem že navajen takega odnosa, tako ali tako vsi samo še na zunanjo lepoto gledajo, osebnost, karakter, hobiji...vse to se spregleda, čeprav ženske trdite, da je drugače, a je lepota vse, takoj mi najdete zmeraj en izgovor, kako me zavrnit, kako sva lahko samo prijatelja, ker ji je všeč moje razmišljanje, ker sem ji zabaven, ampak za zvezo pa nisem pravi, ker nisem dovolj lep.

Res je bogi ta svet dandanes, sama materialnost, manipulacija in izsiljevanje.
Default avatar

Poletna3

Poletna3 je napisal/a:

Kako, da sem ti dal premalo? A to je samo še eden izmed izgovorov, da mi ni potrebno direktno povedat, da nisem dovolj lep za tvoje standarde? Lahko mi drugič direktno poveš, sem že navajen takega odnosa, tako ali tako vsi samo še na zunanjo lepoto gledajo, osebnost, karakter, hobiji...vse to se spregleda, čeprav ženske trdite, da je drugače, a je lepota vse, takoj mi najdete zmeraj en izgovor, kako me zavrnit, kako sva lahko samo prijatelja, ker ji je všeč moje razmišljanje, ker sem ji zabaven, ampak za zvezo pa nisem pravi, ker nisem dovolj lep.

Res je bogi ta svet dandanes, sama materialnost, manipulacija in izsiljevanje.
Malo neposrečena provokacija, ampak vseeno 😊
Hej, nisem lep in nimam sreče z ženskami? Ni take krize, da bi se na to odzvala. Verjetno se nobena ne bi. Karakter in hobije pa z lahkoto spregledaš, če niti tebi niso toliko pomembni, da jih omeniš.
Lep dan 😉
"Ah, kindness. What a simple way to tell another struggling soul that there is love to be found in the world"