Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menim, da ni vsakdo upravičen do kritiziranja politike

Menim, da ni vsakdo upravičen do kritiziranja politike

Jaz menim, da so do kritiziranja in jamranja (kako nas vlade izkoriščajo in kako je življenje nepošteno), upravičeni samo posamezniki brez družine.
Kdorkoli ima otroke, se je stem dejansko strinjal, da je sprejel pogoje življenja. Se pravi potem, nima več smisla da se sekira, če se bencin podraži za 5 centov, izbruhne vojna, ali pa mu vlada zategne pas z novimi davki. Ker te stvari so se dogajale že preden ste se odločili za potomstvo.

Se strinjate zmenoj?

Veš, da ne.
Je pa res, da v resnici nič ustreznega ne storimo, da jih zmečemo na deponije odpisanih.
Sestavimo svoje stranke in postavimo oblast iz lastnih vrst.
Obnašamo se tako, kot bi ne znali šteti niti do tri.

Jedi govna, durak.

nova
Uredništvo priporoča

Kakšno kozlarijo si pa ti spesnil…

Mi pa manjka akcije, kritiziramo vsi, da bi se šli pa boriti za boljše življenje, pa nobenemu na pamet ne pade.

Hotel sem povedati, da nima smisla da ljudje z potomci jamrajo, kako slabo se jim godi in so skeptični glede prihodnosti njihovih potomcev, če pa so zavestno ustvarili novega sužnja, ki se mu bo isto dogajalo kot njim.

V grobem imaš prav. In v grobem oni niti nikogar ne kritizirajo. Temveč njihovi potomci sedaj že komaj polnoletni zapuščajo Slovenijo.
V tem je štos.
Tak je načrt te gnilobe, da se nas brez vojne in z boleznimi odstrani z rodne grude.
Še prej pa pokrade.
In ravno samske najprej, ker nimajo zaledja.
Ravno me sezuvajo in slačijo do gat.
Če je kje kdo, ki bi za mal denar prišel do imovine, ki si jo želi, naj se oglasi. 25k.

Mogoče jim ni vseeno za prihodnost, zato so se odločili za potomce in jim dali možnost, da spremenijo prihodnost na bolje. Mislim, da nima smisla ljudi ločevati glede na to ali imajo potomce ali ne. Svoboda govora je nujna za vse!

Mogoče jim ni vseeno za prihodnost, zato so se odločili za potomce in jim dali možnost, da spremenijo prihodnost na bolje. Mislim, da nima smisla ljudi ločevati glede na to ali imajo potomce ali ne. Svoboda govora je nujna za vse!
[/quote]

Kaj se pritožuješ! Saj lahko svobodno hvališ vlado, častiš eu, izrekaš dobrodošlico migrantom, slaviš lgbt, pljuvaš po rkc…Ne vem kaj bi še rad/a.

Kaj se pritožuješ! Saj lahko svobodno hvališ vlado, častiš eu, izrekaš dobrodošlico migrantom, slaviš lgbt, pljuvaš po rkc…Ne vem kaj bi še rad/a.
[/quote]

Pozabila si celo najvažnejše, namreč, če se zarutaš in obradiš, dobiš mesečne in bonus transferje.
Me zanima, če bi plačevali gorenjske havbe ali micka rute, ter irhaste hlače in židan parazol? Pa gorenjske nagelne, roženkravt in asparagus na oknih?
Zanimivo, kajne!

Res je to, vsaj tričetrt črede vas je prezarukanih avtorše in sploh ne bi smeli imet volilne pravice.

Niti ne. Oblastniki so zakon priredili tako, da lahko volijo tudi uvoženi, če se jim teden dni prej šenka stalno prebivališče, ki je lahko kar na naslovu csd.

Zakaj ste svobodo govora za tiste, ki imajo potomce in tisti, ki nimajo preobrnili na tematiko migranti? To je že neke vrste bolezen!

Niti ne. Oblastniki so zakon priredili tako, da lahko volijo tudi uvoženi, če se jim teden dni prej šenka stalno prebivališče, ki je lahko kar na naslovu csd.
[/quote]

še v argentino pošiljajo volilne liste

Ljudje so mrtvi. Zato vladajo, psihopati. Na katerem koli področju. Psihopati potrebujejo, ljudi, ki jih obožujejo, se kregajo zaradi njih, gredo v vojne zaradi njih, sprejmejo revščino zaradi njih, sovražijo druge ljudi….Sprejmejo vse, samo, da jim obljubijo, procent večjo plačo ali potihem podražijo trošarine. Zato je zelo čudno, da se ljudje bojijo smrti, saj so že davno mrtvi. Je to zivljenje, kar imate, ne.

Če je nek narod tako hudo zatiran že dve tisočletji, kot smo Slovenci in ves Balkan, kjer smo živeli, je pravi čudež, da smo še vedno tu. Čudež je v inteligenci in praspominu, ki ga imamo zapisanega v genih.
Se pa jasni, ker se svojat, ki nas zatira, pogreza sama vase. Kar tudi ve.

Če je nek narod tako hudo zatiran že dve tisočletji, kot smo Slovenci in ves Balkan, kjer smo živeli, je pravi čudež, da smo še vedno tu. Čudež je v inteligenci in praspominu, ki ga imamo zapisanega v genih.
Se pa jasni, ker se svojat, ki nas zatira, pogreza sama vase. Kar tudi ve.
[/quote]

Nismo tukaj dve tisočletji. Ene 1500 let najbrž.

Niti ne. Oblastniki so zakon priredili tako, da lahko volijo tudi uvoženi, če se jim teden dni prej šenka stalno prebivališče, ki je lahko kar na naslovu csd.
[/quote]
Nobeni oblastniki niso nič naredili, vse ste ustavrili zarukana ničvredna drhal, ne ljudje, ki se menjajo na oblasti in dejstvo je, da sicer ni bilo nikoli rožnato, ampak tako katasrofalno kot je danes zaradi vas zarukancev, pa tudi ne.

Jaz pa trdim, da politiko in vlado lahko kritizira samo tisti, ki je šel na volišče in prispeval svoj glas. Otroci ali ne otroci tu nima nobene veze.

Nismo tukaj dve tisočletji. Ene 1500 let najbrž.
[/quote]

Slovenci smo tu od nekdaj in celo preživeli ledeno dobo. Pa na precej večjem območju od današnjega. Menda ne misliš, da se taka kultura, kakršna je bila, imeli smo pravo demokracijo, jezik je nekaj posebnega, razvije v tako kratkem času?
Res verjameš lažem uzurpatorja, ki so tako prozorne, da jih danes otrok zna razbrati?
Samo napiši, koliko naj bi bila stara vaška situla, od kdaj pred n.š. je?
So jo v Vače prinesli naši misijonarji, jo tam zakopali, odšli in se zopet vrnili ponjo v času najdbe?
In tako enako z vsem, kar je pod zemljo.
Čemu, meniš, hiti žepan z uničevanjem podzemlja Ljubljane? Res zaradi garažnih hiš?
Tja je nastavljen s točno določenim namenom, da se uniči zgodovina slovenstva, da je mi ne vidimo, ker bi se takoj spisala prava zgodovina in razkrila podgane, ki ji oblastniki pripadajo.
Samo raja ima plašnice na očeh in privzgojeno bojazen v genih, da se ne zgane in stoično čaka, da podgane same pocrkajo, ko bodo naropale toliko, da jih bo naropano samo zadušilo.

Jaz sem zaradi tega nekaj časa hodilo na volitve. Potem sem pa ugotovilo da je čisto vseeno, a volim, grem na referendum, kritiziram ali, vse gre v qu…

New Report

Close