Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Komaj čakam, da umrem

Komaj čakam, da umrem

24 ur na dan trpim kot v peklu. Pa nimam poguma, da se ubijem. Sem pa zombi za cigana, ki mi prišel v glavo. NIč drugega kot preklet zombi.

To pa je psihološko mučenje, 24 ur na dan.

To pa je psihološko mučenje. Cigani obvladajo. Treba priznati, da ciganti točno vedo, kako se človeka znebiti, ubit in si umit roke kot Poncij Pilat.

To pa je psihološko mučenje, 24 ur na dan.

To pa je psihološko mučenje. Cigani obvladajo. Treba priznati, da ciganti točno vedo, kako se človeka znebiti, ubit in si umit roke kot Poncij Pilat.
[/quote]

Itak, skuri si možgane s tableti ali pa crkni ali pa trpi še naprej.

Vse ostalo je samo za bogate – a ne prašički….

“prisiljena v depresijo”,
nihče se ne upa pogovarjati s tabo.

Ne, nimajo nobene moči in znanja in nadčutnih sposobnosti. Zato molčijo. In prav je tako.

Ponoči bo pa spet isto kot vsak dan. Jok otrok in jok otrok in jok otrok in jok otrok in jok in jok.. in joooook vsak dan. Dan na dan. Joooook, joooook, jooooook.

PODGANE NEČLOVEŠKE – ČLOVEK. Ni besed za ljudi – podgane. Še podgana bo pokazala več sočutja kot človek.

Dokler boš druge krivila za svoje stanje, ti ni pomoči.
[/quote]

Itak, sužnji so sami krivi, ker so se rodili v suženjstvo. Valda. Zmanipulirani pa sploh, taki ki so zmanipulirani brez kakrneškoli vednosti. Vsi prizadeti so tudi sami krivi, da so se prizadeti rodili in morajo samo sebe kriviti,… Veš da.

Za svoje stanje se moram kriviti pa pojma nimam ne zakaj,ne od kje. Idddiot. Vsaj tih bod, če nič ne veš.

Kdo te je pa prisilil da se depraš?

Meni je jasno samo da, da sem žrtev 24 urnega psihološkega mučenja in nič drugega.

Itak, sužnji so sami krivi, ker so se rodili v suženjstvo. Valda. Zmanipulirani pa sploh, taki ki so zmanipulirani brez kakrneškoli vednosti. Vsi prizadeti so tudi sami krivi, da so se prizadeti rodili in morajo samo sebe kriviti,… Veš da.

Za svoje stanje se moram kriviti pa pojma nimam ne zakaj,ne od kje. Idddiot. Vsaj tih bod, če nič ne veš.
[/quote]
Ne enači prirojenega s pridobljenim.
Moja mati je pred 15 leti umrla, samomor, za katerega je okrvila moj obstoj. Kot da sem se sama spočela, za vse je krivila druge, ona je bila samo žrtev. Še sreča zame, da sem imela očija in staro mamo.
Ljudje tvojega mišljenja, ne le da sami trpijo, pač pa povzročajo veliko trpljenja s tem, da zase ne prevzemajo nobene odgovornosti.
Prevzemi jo in živi.


Ne enači prirojenega s pridobljenim.
Moja mati je pred 15 leti umrla, samomor, za katerega je okrvila moj obstoj. Kot da sem se sama spočela, za vse je krivila druge, ona je bila samo žrtev. Še sreča zame, da sem imela očija in staro mamo.
Ljudje tvojega mišljenja, ne le da sami trpijo, pač pa povzročajo veliko trpljenja s tem, da zase ne prevzemajo nobene odgovornosti.
Prevzemi jo in živi.
[/quote]

Ko boš žrtev psihološkega mučenja 24 ur na dan, se pa oglasi.

Ko boš hotela razmišljati – čutiš lahko samo mene cigana. Ko boš hotela govoriti, čutiš lahko samo mene cigana. Ko bo vso tvojo pozornost preket cigan nate povlekel,…. in ne boš mogla nič, ne misliti, ne razmišljati,ne čutiti, ne zaznavati, ker bo povsod samno in le cigan – BOŠ SAMO ZOMBI, TALEC V LASTNEM TELESU… takrat se pa oglasi – DA VIDIM, KAJ LAHKO NAREDIŠ. To me pa res zanima.

Vem za tabletke, ki ti skurijo možgane, pa metek, ki ti jih odpihne in seveda nadaljevanje mučenja….

Okej, sam da je jasno, da ti je vsaj nekaj jasno. Ammm, kak pa ti je to jasno?

Okej, sam da je jasno, da ti je vsaj nekaj jasno. Ammm, kak pa ti je to jasno?
[/quote]

Ker ne verjamem, da bi kdorkoli to delal, brez zavedanja kaj dela. Ker bi to pomeni,lo da je mentalno zaostal kreteen.

Hočeš reči, da obstaja pa možnost, da mentalno zaostali tepčki delajo kr nekej… o čemer sploh nimajo pojma, ker so kreteenčki?

Ko boš žrtev psihološkega mučenja 24 ur na dan, se pa oglasi.

Ko boš hotela razmišljati – čutiš lahko samo mene cigana. Ko boš hotela govoriti, čutiš lahko samo mene cigana. Ko bo vso tvojo pozornost preket cigan nate povlekel,…. in ne boš mogla nič, ne misliti, ne razmišljati,ne čutiti, ne zaznavati, ker bo povsod samno in le cigan – BOŠ SAMO ZOMBI, TALEC V LASTNEM TELESU… takrat se pa oglasi – DA VIDIM, KAJ LAHKO NAREDIŠ. To me pa res zanima.

Vem za tabletke, ki ti skurijo možgane, pa metek, ki ti jih odpihne in seveda nadaljevanje mučenja….
[/quote]
In kdo te muči 24 ur na dan?

Imas shizofrenijo? Zakaj ne gres po tablete? Zakaj se mucis?

Zato, ker vsi pametujejo, kako tablete blazno škodijo in so strup. Zato se ljudje bolj bojijo zdravil kot bolezni same. In rezultat je tu – po svetu mirno in svobodno korakajo bolniki vseh vrst.

Ne smisli se sama sebi. Poprimi za fizično delo, ki te bo ozdravilo. Sigurno se kje gradi kakšen predor.

Ja, in? Pač jadikuješ, ker nimaš poguma. Tipično za tiste, ki ves čas pričakujejo, da bodo njihove težave reševali drugi. Tisti, ki imajo namen in pogum, to storijo brez blebetanja. Ti očitno ne želiš končati življenja, po drugi strani pa zavračaš pomoč. Namesto tega smetiš po forumu, dan da dnem, noč za nočjo. Pezde.

Glej, življenje ni pravljica. Ali živi, ali pa se fentaj. Vsekakor ne smeti foruma s svojimi nebulozami, ker te pravljice o “željah” in “pogumu”, še manj pa o “zombijih” nikogar ne zanimajo.

Ker ne verjamem, da bi kdorkoli to delal, brez zavedanja kaj dela. Ker bi to pomeni,lo da je mentalno zaostal kreteen.

Hočeš reči, da obstaja pa možnost, da mentalno zaostali tepčki delajo kr nekej… o čemer sploh nimajo pojma, ker so kreteenčki?
[/quote]

Ne da pa obstaja možnost, temveč da je to dejstvo. Mentalno zaostali tepčki ne vejo da ne vejo, da delajo kr nekej…

Odmakni se od družbe čimbolj za čimdlje, začni živeti z naravo, pa ti bo kmalu jasno še, da kreteenčkov sploh ni tako malo… … pa še deprat te bo minilo…

Zato, ker vsi pametujejo, kako tablete blazno škodijo in so strup. Zato se ljudje bolj bojijo zdravil kot bolezni same. In rezultat je tu – po svetu mirno in svobodno korakajo bolniki vseh vrst.
[/quote]
Hja pravzaprav v bistvu res škodijo in so strup. Popularni kventiaks kveluks quetiapine je na primer cardiotoksicen.Ljusje ki jemljejo te specifične tabletke, v p9vprecju umrejo 20 let prezgodaj, večina zaradi srčno/ žilnih problemov. Recimo, da so kot neke vrste kemoterapija.
Imajo torej razlog, da se bojijo in bolezni in medikamentov.

Ena od značilnosti schizo in sorodnih je seveda zanikanje / pomanjkanje uvida, ceprav je to zanimiv catch 22.

Lahko pa gre pri OP tudi za idee fixe, za ta npd, kdo bi vedel?
Koga bi to zanimalo,?
Jasno je samo : krivi so ” drugi”.

L’enfer, c’est les autres.

Ja, in? Pač jadikuješ, ker nimaš poguma. Tipično za tiste, ki ves čas pričakujejo, da bodo njihove težave reševali drugi. Tisti, ki imajo namen in pogum, to storijo brez blebetanja. Ti očitno ne želiš končati življenja, po drugi strani pa zavračaš pomoč. Namesto tega smetiš po forumu, dan da dnem, noč za nočjo. Pezde.

Glej, življenje ni pravljica. Ali živi, ali pa se fentaj. Vsekakor ne smeti foruma s svojimi nebulozami, ker te pravljice o “željah” in “pogumu”, še manj pa o “zombijih” nikogar ne zanimajo.
[/quote]

Mi to je pa malce kruto, kajne?
Kot, da so resnični samomorilci samo tisti, ki ne govorijo o tem?
Kot da je edina ki smeti, druge teme pa tako briljantne. /s

Raje mam metek vse glavi, kot tako u.srano življenje kot sedaj.

Ni dneva, da ne kopnem tistega, ki je kriv, da je tako sedaj.

Ni dneva, da ne kopnem tistega, ki je kriv, da je tako sedaj.
[/quote]
Sej poznam sporočilo. Ubij se. Tak kretten pa nisem, da ne bi tega dojela. Da bo mir pred mano. Končno. To je vse kar hočejo od mene. Mojo smrt. In vsak dan se neizmerno trudijo.


Hja pravzaprav v bistvu res škodijo in so strup. Popularni kventiaks kveluks quetiapine je na primer cardiotoksicen.Ljusje ki jemljejo te specifične tabletke, v p9vprecju umrejo 20 let prezgodaj, večina zaradi srčno/ žilnih problemov. Recimo, da so kot neke vrste kemoterapija.
Imajo torej razlog, da se bojijo in bolezni in medikamentov.

Ena od značilnosti schizo in sorodnih je seveda zanikanje / pomanjkanje uvida, ceprav je to zanimiv catch 22.

Lahko pa gre pri OP tudi za idee fixe, za ta npd, kdo bi vedel?
Koga bi to zanimalo,?
Jasno je samo : krivi so ” drugi”.

L’enfer, c’est les autres.
[/quote]

Ni zdravila, ko ne bi škodilo in imelo stranskih učinkov. Boš tudi srčnemu bolniku svetovala, naj opusti zdravila?

Prašički že vedo

Itak, skuri si možgane s tableti ali pa crkni ali pa trpi še naprej.

Vse ostalo je samo za bogate – a ne prašički….
[/quote]

New Report

Close