Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek academic singles

academic singles

Pozdravljeni,

uporablja kdo to spletno stran za spoznavanje?
Namreč, moti me ena stvar: članstvo se avtomatsko podaljšuje in ga lahko prekineš samo s faxom.

Ve kdo kaj več?

Hvala za odgovore

S faxom? Prav “academic” pa ne morejo bit, če uporabljajo tehnologijo iz prejšnjega stoletja.

Fora je verjetno v tem, da izvejo stacionarno telefonsko cifro.

Pa se res je. En sam nateg… Jaz grem na posto poslat fax in se kuverto. Ampak, ce mi naslednjic spet odtegnejo clanarino, ne vem kaj naredit.

Saj nisem brala pogojev uporabe: trgajo mesečni ”obrok” ?

Je možno kako drugače zakupiti kot kartico…. oziroma za točno določeno časovno obdobje?

Koliko denarja pa hočejo na mesec? A je kaj slovenk na tej strani ali je polno fejk profilov?

Naj bi bili samo iz Slo. Vsaj tako je videti. Registracija je brezplačna.

Tri vrste članarine so: mislim, da je mesečna nekje pod 10€.
Vse mi je ok, samo način odjave mi je sporen (piše, da avtomatsko podaljšujejo članstvo in s tem se še hvalijo).

Kljub temu da imajo prepono .si. mi deluje samo kot lokalna varijanta internacionalne matice…spodaj so mnenja Rachel in Josepha…nič kaj slovensko. Nebi se rad dogovorajal z neko botko z imenom Rachel iz strežnika v Usa če bi prišla na “dejt” v Šentjur 🙂

Sporočite potem če ste se lahko potem odjavili…ker tole je res poden in nategunsko da moraš toliko energije vložit v odjavo.

“You can’t cancel through online means; you have to send a written letter or a fax to their headquarters. And you can only cancel if you give them a period of notice of 14 days. “Academic Singles” and “be2 S.à.r.L.” will appear in your credit card statement.”

Evo tole zgoraj našel…
Spodaj še review…gre za internacionalno matico

https://www.datingscout.com/academic-singles/review ">Vaš link

Da bi pa naročili en letni debetni MasterCard in naložili gor samotolikokolikorpačžepotrebujetezaenoleto pa ne gre?


Pejte brat tuje forume o academic singles. Takoj na banko in preklicat trajnik. Sicer bodo grozili, ampak ti nič ne morejo, ker so goljufi. Služijo na naivnih uporabnikih.

Mislim, da je nateg.

Za foro sem se registrirala /je brezplačno.
Se je pa kar nekaj ljudi dobro znašlo in je poleg predstavitve napisalo svoj mail ali pa celo telefonsko število- luštno.

Pa so na portalu dejansko slovenci in slovenke?

kako pa veš da nič ne morejo?

Na strani so dejansko Slovenci in Slovenke, večina niti slučajno akademsko izobražena, prijaviš se zelo enostavno, preko spleta, odjava pa je zelo komplicirana. Sem porabila kar nekaj časa, na koncu sem na sedež podjetja v tujino poslala priporočeno pismo z odjavo. Slovenski e-naslov, ki je naveden, ne obstaja, faxa nimam in niti ne vem, če ga kdo še ima?


na Poštah jih še imajo

Ja, tole z avtomatičnim podaljšanjem sem tudi jaz izkusila, ko sem videla neplaniran odtegljaj na kartici in priznam, da mi je odbilo plafon. Krijejo se z drobnim tiskom, na mojo pritožbo in zahtevo po vrnitvi denarja (btw, e-kontakt je IZJEMNO težko najti) so mi poslali PrtScr moje prijave, kjer je v zelo svetlo sivi barvi tam nekje na dnu res napisano, da je podaljševanje avtomatično in da je preklic mogoč 14 dni prej. Mislim, da so pravno res kriti, a gre za netransparentno in nefer poslovanje. Glede na to, da hranijo PrtScr-ne, vedo kaj delajo. Računajo na vsaj eno plačano članarino, ki je 40 eur, res dobiš občutek, da si ogoljufan, kar pa je podjetniški tek na kratke proge.
Evo, še moj način odjave, če komu pomaga, ker tole s faksom in pošto sem tudi jaz zazijala: na roko in na papir sem napisala odjavo s podpisom, z vsemi podatki, ki jih zahtevajo, pofotkala in poslala kot priponko prek maila. In jih nekam poslala, saj takšna odjava zahteva razkritje osebnih podatkov.

Zgoraj berem da plačujete po 10 evrov na mesec za portal tipa ona-on? Ste resni? Samo zato, ker je v naslovu akademik ali kaj?

Zdravo, lahko prosim sporočiš mail? tud jaz sem se nategnla :(.. sicer piše, da lahko v 14 dneh odstopiš od pogodbe… sem poslala na slo email, [email protected] ne deluje… trgali so mi skor 10€, bolje, da blokiram kartico? so ti denar vrnili? hvala!

Zdravo, lahko prosim sporočiš mail? tud jaz sem se nategnla :(.. sicer piše, da lahko v 14 dneh odstopiš od pogodbe… sem poslala na slo email, [email protected] ne deluje… trgali so mi skor 10€, bolje, da blokiram kartico? so ti denar vrnili? hvala!

SCAM

Kdo pa še danes uporablja TeleFAX lepo te prosm.

Da ne bi kdo kakšnega trajnika podpisoval.

Si vis pacem, para bellum.

SCAM

Kdo pa še danes uporablja TeleFAX lepo te prosm.

Da ne bi kdo kakšnega trajnika podpisoval za take gluposti.

Si vis pacem, para bellum.

Pozdravljeni!

Sem samski fant star 32 let z 7. stopnjo izobrazbe in želim spoznati sorodno dušo. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika… Visok sem 190 cm normalne postave, urejen, vljuden, iskren, vztrajen, komunikativen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola.
Že kar nekaj časa sem sam in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po gozdu, film v kinu ali kosilo veliko lepše v dvoje. Vsaka kriza, padec ali neuspeh je manjši, če sta dva, ki si stojita ob strani, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvarii družino, skupno življenje je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.

Moj kontakt [email protected]

Tudi meni nerazumljivo.

Bolano mi je pa to da si niste sposobni zrihtat brazplacnih plačniskih kartic kot jih zastonj dobiš pri N26 pa revolut in jih lahko tudi izklopu ter blokira transakcije. Plačujete pa letne članarine bankam ki vas nočejo zavarovati pred goljufi.

Res si zaslužite da se vas olupi.

New Report

Close