Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trend poletja 2019

Trend poletja 2019

Kot vsako leto, je tudi letos opaziti na plažah riti vseh sort, oblik in velikosti (od pšeničnega zrna, žemlje, mega hlebov, hruškaste, povešene, štrleče, stoječe…) in seveda vseh barvnih odtenkov od modro-blede, rdeče, porjavele, do ožgane rjave barve. No, to je itak enako kot vsako leto. Kar se mi zdi značilno za poletje 2019 pa je sledeče:

1. Sončenje zgoraj brez ni več ‘in’. Mislim, da ne gre za sramežljivost ampak za trend, ker, ko sem tekal za ta malim, si je ena slekla majčko ravno v trenutku, ko sem šel mimo in me je skoraj pičila z joško v oko.
2. Praktično že vsi Bosanci so potetovirani.
3. So zopet moderne tangice – kopalke z vrvico v riti. Prevladujejo Italijanke. Definitivno je zmagala tista z mozoljem na riti in par dolgimi dlakami, ki so mimo vrvice bežale iz ritne luknje.
4. Ko prihajajo ženske iz morja, si ožemajo joške in jih stiskajo tako, da se človek boji, da bodo počile.

Je še kdo imel podobna opažanja?

haha 🙂 izredno pogosto ožemanje (stiskanje) še oblečenih modrcev sem pa opazila tudi jaz (prav hecen gib) 🙂 čeprav mi običajno za druge gladko dol visi… naj uživa vsak po svoje. Vizualno me stvari ne zmotijo, imam sama s sabo dovolj dela.

Je pa res zabavno videti, ko si nekdo “stisne” zgornji del kopalk nad drugim, ki se sonči in ga na tak način preseneti 🙂 neprecenljivo 🙂

Je ožemanje sedaj bolj pogosto, ker so modrci podloženi s spužvo do 3/4 njegove prostornine in vpijejo od pol litra do litra in pol vode?

Je ožemanje sedaj bolj pogosto, ker so modrci podloženi s spužvo do 3/4 njegove prostornine in vpijejo od pol litra do litra in pol vode?
[/quote]

ja… zanimiv je način, ko punce pritisnejo na spužvast modrc, v bistvu na dojke, in na ta način iztisnejo vodo nad drugo osebo. V mojih časih smo ožemale slečene modrce 🙂

fajn, da se stvari spreminjajo, svet gre naprej, najbrž opazila zato.

Je ožemanje sedaj bolj pogosto, ker so modrci podloženi s spužvo do 3/4 njegove prostornine in vpijejo od pol litra do litra in pol vode?
[/quote]

Hahaha, no to pa tud sama delam to poletje 😀 jbg, sm si nabavla bele push up kopalke, je treba vodo vn spravt 🙂

sem opazla ja. Povsod se ozemajo. Kot psi,ki se po namakanju otresejo. Izredno prostasko tj nedamsko. Eno sem celo videla,ki si je hotela rit ozeti potem pa se je zavedla, pogledala okoli in odkorakala naprej. Ciganke, seljandure, potetoviranke, pirsarke, narisane obrvi, dolgi umetni nohti..pac ta populacija. Dame tega ne pocnejo.

Dame sploh na plažo ne hodijo, ampak opazujejo od daleč iz svojih vil ali vip lož, s to prostaško proletarsko populacijo na plažah se že ne bodo mešale.

Dame sploh na plažo ne hodijo, ampak opazujejo od daleč iz svojih vil ali vip lož, s to prostaško proletarsko populacijo na plažah se že ne bodo mešale.
[/quote]
Vcasih gredo pa tud v morje ves :). Proletariat ja bravo. To je prava oznaka za ozemalke :))).

Ja, pa še to mi je padlo v oko. Npr. v restavracijah ženske brišejo mastne prstne odtise iz skrina telefona tako, da mobi drgnejo ob joško. Kaj se dogaja?

Men se pa zdi, da je toplesa letos malo več kot prejšnja leta. Že dolgo ni več in. Tanigic ni prav veliko, veliko je debelih z neustreznimi modeli kopalk. Tetovirano je že skoraj vse živo:((…

Treba je ločiti med tangicami in brazilkami. Jaz sem dokaj uspešen pri tem.

A izpod brazilk tudi štrlijo ven dlake ali samo izpod tangic?

Z vsem napisanim se popolnoma strinjam.

Men se pa zdi, da je toplesa letos malo več kot prejšnja leta. Že dolgo ni več in. Tanigic ni prav veliko, veliko je debelih z neustreznimi modeli kopalk. Tetovirano je že skoraj vse živo:((…
[/quote]

“Tetovirano je že skoraj vse živo:((…”
…govedo je pač oštevilčeno in poštemplano!

Men se pa zdi, da je toplesa letos malo več kot prejšnja leta. Že dolgo ni več in. Tanigic ni prav veliko, veliko je debelih z neustreznimi modeli kopalk. Tetovirano je že skoraj vse živo:((…
[/quote]

Kaj pa, če so tiste toples iz bolj južnih krajev kamor ‘moda’ prispe kako desetletje kasneje? Opažam, da so toples tiste iz Srbije, Bosne kjer je vpliv cerkve manjši.

A izpod brazilk tudi štrlijo ven dlake ali samo izpod tangic?
[/quote]

Nisem opazil, da bi kateri izpod tangic ali brazilk štrlele dlake. Lahko pa ti sporočim iz prve roke (FKK camp), da so ženski osebki skoraj generalno brezdlačni.

Hahaha, no to pa tud sama delam to poletje 😀 jbg, sm si nabavla bele push up kopalke, je treba vodo vn spravt 🙂
[/quote]nimaš tak fajn joškov kot govoriš da si super p.i.čk a in da se kar lepijo nate. če moraš z umetnim naravno popravljat ker ni več gledljivo spadaš v spodnji sloj potetoviranih pocestnic

Nisem opazil, da bi kateri izpod tangic ali brazilk štrlele dlake. Lahko pa ti sporočim iz prve roke (FKK camp), da so ženski osebki skoraj generalno brezdlačni.
[/quote]na fkk so, ker vedo da se vse vidi, une pras.i.c.e tekstilarske so pa take kot je avtor pravilno napisal, pa še umazane in smrdeče, ki si hodijo rit prat v morje

Nisem opazil, da bi kateri izpod tangic ali brazilk štrlele dlake. Lahko pa ti sporočim iz prve roke (FKK camp), da so ženski osebki skoraj generalno brezdlačni.
[/quote]

V FKK sta oba spola brezdlačna…večina kak tatoo ali pirs 😉

Hahaha, no to pa tud sama delam to poletje 😀 jbg, sm si nabavla bele push up kopalke, je treba vodo vn spravt 🙂
[/quote]

Noseca si in rabis push up modrc? Kok mas pol mejhne brez nosecnosti?

Noseca si in rabis push up modrc? Kok mas pol mejhne brez nosecnosti?
[/quote]celo to, pol bodo kmal dol visele še tisto malega kar imaš, ko bo enkrat padel iz p pol pa sploh e boš več zanimiva za nobenega, še za tvojega ne.plesala je eno samo poletje, tako to gre

nimaš tak fajn joškov kot govoriš da si super p.i.čk a in da se kar lepijo nate. če moraš z umetnim naravno popravljat ker ni več gledljivo spadaš v spodnji sloj potetoviranih pocestnic
[/quote]

Jah lej, če nočm ko so kopalke mokre da se vse čez vid, pa da ne bi imela še več pogledov, mi ne preostane drugega kot imet mjčkn podložene 😉 pa sej so čist rahlo podložene, niso to tiste kjer dobiš zravn tiste spužve 😉
Kam pa po tvoje spadam, pa lej, je tvoja stvar, mene to sploh ne zanima 😉

Jah lej, če nočm ko so kopalke mokre da se vse čez vid, pa da ne bi imela še več pogledov, mi ne preostane drugega kot imet mjčkn podložene 😉 pa sej so čist rahlo podložene, niso to tiste kjer dobiš zravn tiste spužve 😉
Kam pa po tvoje spadam, pa lej, je tvoja stvar, mene to sploh ne zanima 😉
[/quote]a je kaj bolelo.življenje ni praznik in potica ni za vsak dan vglavnem kmalu ti bodo visele dol kok kaki masajki ko zvali 11 ega

a je kaj bolelo.življenje ni praznik in potica ni za vsak dan vglavnem kmalu ti bodo visele dol kok kaki masajki ko zvali 11 ega
[/quote]

Če se bo to zgodil, ma lej, gre Ena južna na poseg da mi jih dvignejo 😉

V bistvu dam ne delajo več. Prevladujejo facebook in instagram napihljivke 😀
Insta, insta povej, kdo ima največjo rit v deželi tej!

New Report

Close