Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kje spoznati ženske, ki si ne želijo imeti otrok

Default avatar

Brez MONa mi živeti ni

40. ☺
Default avatar

Poletna3

Uh, saj jih je veliko. Jaz jih poznam kar nekaj, pa niso nič drugače kot tiste, ki si jih želijo. Niti niso vse odklonilne do otrok. Ena moja prijateljica, ki si jih odkrito ne želi, je do otrok celo zelo ljubeča in skrbna. Pred kratkim je en kolega zaključil dolgoletno vezo s punco, ker jih ni želela. Par sta bila od srednje šole. Je mislil, da si bo premislila, pa si ni. Pa sta imela super vezo, na tej točki pa ni bilo ujemanja. Išči take, ki so ti zanimive, potem pa hitro izstreli to vprašanje 😉 Verjetno vseeno ni tvoj edini kriterij za žensko ta, da ne želi otrok 🙂 Mogoče en mali nasvet, kako lažje razbrati. Tiste, ki si jih ne želijo, ne hitijo. Ne pritiskajo, so bolj sproščene. Vedo, da so v manjšini, zato niso tako tekmovane z drugimi ženskami, ki samo hrepenijo po čimprejšnjem ustvarjenju družine.
"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."
Default avatar

viharni jezdec

Gbhň je napisal/a:
Ne kvasi, jasno kot beli dan, če nisi za otroke, tudi drugje nisi za popolnoma nič.
Default avatar

to me pa veseli

Sprašujem se je napisal/a:
To me pa veseli, da se najde kak moški, ki ne želi otrok.
Jaz sem mislila, da takih sploh ni :).
Aja, seveda povej, kje se da tebe in tebi podobne moške najti :). Razen na portalih, kamor pa me res ne mika it. Portali so namreč zbirališče poročenih ff.
Default avatar

jaz sem taka

Poletna3 je napisal/a:
Imaš več kot prav.
Tista, ki si želi otrok in je take starosti kot avtor išče, sploh, ko gre proti 35 ali celo čez, bo sigurno zelo hitela. In bo hotela vedet ali si za fotra ali nisi. Tista, ki ne želi otrok, se ji pa res ne mudi in ne priganja z zvezo, ne sili, ne priganja...
Default avatar

jaz sem taka

luna med temnimi oblaki je napisal/a:
Ubogi tvoji otroci, ker so ti edin smisel življenja.
Si predstavljam kako si prisesana nanje.
Default avatar

viharni jezdec

Kaj vse čudakinje nezmožne odrasti in odnosov naklamfajo, to ne moreš verjet. A vsak od nas lahko vidi, da sleherna taka baba res ni za nikamor in za nič.
Default avatar

pameten možak

Pametno to.
Za vsak slučaj pa pojdi na vazektomijo ali pa vsaj kondom redno uporabljaj. Nikoli ne veš kaj ženski pade v glavo.
Se pa najdejo take, ki ne želijo otrok. Samo takih stvari ponavadi ne povedo na glas, ker jih ljudje takoj obsojajo.
Default avatar

Sprašujem se

to me pa veseli je napisal/a:
Na portalih tudi mene ne najdeš več, ker bistvo teh portalov je samo še molzenje denarja od obupanih samcev, celo s fejk ženskimi profili, da izgleda večja ponudba.

Drugače pa hodim na izlete, potovanja, občasno v hribe. Imam še nekaj hobijev, ki so povezani z ustvarjanjem v delavnici, a na vrata delavnice sigurno ne bo nobena prišla :)

Mislim, da se takšni moški zadržujemo bolj zase in se ukvarjamo s stvarmi, ki niso tako mainstream in komercialne. Znanec, ki tudi ne želi otrok, veliko potuje sam in to po državah in krajih, za katere veliko ljudi sploh ne ve, kje so. Hribolazi po tujih gorah, se vozi s čolni, potaplja ... a na klasičnih žurih ga ne boš našla.

Mogoče išči tam, kjer je več razmišljujočih moških. Takšnih, ki jih zanima in se znajo pogovarjati še o čem drugem kot o fuzbalu, piru, avtomobilih in ženskah (namenoma karikiram). Kakšna potopisna predavanja, delavnice, tečaji potapljanja, plezanja ... bi bili mogoče kar dober začetek, če te seveda kaj od tega zanima.
Default avatar

to pa me veseli

Na potopisnih predavanjih prevladujemo ženske. Na tečaju potapljanja in na tečaju jadralnega padalstva: samske ženske + poročeni moški. Samskih moških ni bilo. Isto na tečaju francoščine in na tečaju ruščine. V alpinistični šoli podobna scena, samske ženske, poročeni moški pa mogoče kaka ženska, ki ni samska, ker jo je s sabo pripeljal moški.

Drugače pa ja: točno take stvari me zanimajo kot jih naštevaš. Samo najti tam samske moške je kriza. Da pa bi bil samski in ne bi želel otrok je pa že skoraj čudež.
Default avatar

Sprašujem se

to pa me veseli je napisal/a:
Sam nisem za tako adrenalinske zadeve (potapljanje, jadralno padalstvo, alpinizem), se mi je pa zdelo, da bi na takšnih dejavnostih lahko bilo več samskih moških, ki niso čisto po ISO standardu glede hiše, otrok in zlatega prinašalca :) Za tečaje jezikov pa je znano, ja, da moških tam skoraj ni, razen če morajo zaradi posla.

Meni bi bilo sicer nelagodno, če bi bil na neki dejavnosti edini moški.
Default avatar

to pa me veseli

Zakaj nelagodno?
Če sem edina ženska med moškimi, mi ni prav nič nelagodno :). S tem , da na žure, popivanja ne hodim. Tako, da če se znajdem kot edina ženska med moškimi, gre za normalne moške, ne kake zapiteže.
Pa verjemi, da smo tudi ženske vesele, če se v ženski sredini znajde en sam moški :). Tako, da ni panike. Sploh, če gre za take dejavnosti, ki se omenjajo v tej temi.
Če greš na kak žur, tam se bodo pijane babe obešale nate. Na takih tečajih, športanjih in podobno, kar se omenja v tej temi, so pa normalni ljudje.
Default avatar

MIHAc

viharni jezdec je napisal/a:
Te ne zastopim čisto, kaj misliš z tem. Jaz otroke imam.
Default avatar

Ukulele

Hahaha, kot v srednji šoli :)) Pa že takrat mi je šlo na smeh, ko se je folk parčkal po kriteriju glasbe, ki jo kdo posluša.
Default avatar

lep dan je

Pozdravljeni,

da vskočim s tem vprašanjem: na katerih portalih ste bili? Iščem, da se prijavim na kakšnega.

Hvala.
Default avatar

drugačen pristop

Ne zasledim je napisal/a:
tudi heca ne razumeš... sem kakšen post višje navedla tudi druge dejavnosti. V enem postu sicer omenja šport in ekologijo...
Sicer pa - statistika: tam, kjer je na številčno več žensk, je običajno tudi več samskih žensk in statistično ima tam več šans ali vsaj več izbire (glede otrok se bosta že kasneje pogovorila). Lahko pa gre na kakšen zapuščen otok in upa, da bo kakšna zalutala tako kot on... potem ju bo združila usoda... ampak skoraj zagotovo bodo tudi otroci :)
(p.s. it's a joke)
Default avatar

Ukulele

lep dan je je napisal/a:
Pozabi portale, sploh slovenske. Škoda časa in denarja. Najbolj znan (ne bom jim delal reklame) je čista beda. Zadnje čase furajo samo še marketing, portal pa jim propada, ker je folk spregledal, da ni nobene koristi od plačevanja članarine za nikakvo ponudbo.

Poleg tega se mi zdi, da so začeli zelo manipulirat. Takoj, ko se prijaviš, začneš dobivat sporočila in lajke (kako hudiča, če si komaj par ur gor), čez par dni pa vse skupaj utihne ... seveda ti pol takoj pošljejo sporočilo, da če želiš več dogajanja, plačaj članarino. Ha. Ha. Ha. Mislijo, da jih ljudje ne bodo spregledali.

Ko berem ali slišim kje "direktorja" tega portala, se mi začne obračati. Prav vidi se mu na faci, da se mu gre samo za denar.

Najdiljubezen je kolikor sem gledal čisti fejk. Imajo fejk ženske profile, da bi privabili moške.

Še najbolj na nivoju se mi zdi Katstik, ki ga ima čez cerkev. Logično nimaš kaj tam iskat, če nisi cerkven (jaz nisem, zato sem samo pofirbcal, ker me je zanimalo), ker je namenjen iskanju partnerjev med katoliki.

Twoo, Badoo ... večinoma je gor white trash. Tinder ... preberi malo na netu o tem, kako folku ukinjajo račune, čeprav niso kršili pogojev, še hujši pa je shadowban, kjer ti aplikacija deluje na videz normalno, samo tebe nikoli ne prikazuje drugim. Totalno netransparentno delovanje.

Moj nasvet, pojdi v realo.