Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kje spoznati ženske, ki si ne želijo imeti otrok

Default avatar

Brez MONa mi živeti ni

1. ☺
Default avatar

drugačen pristop

Sprašujem se je napisal/a:
Ja, v tej starostni skupini (30-40let) je večina že odločena, vendar se nekatere še vedno premislijo - v eno ali drugo smer. Razlikujejo se - kot že rečeno - v energiji, ki jo oddajajo: samo tiste, ki iščejo kandidata za družino so obupane, živčne/agresivne, premerijo takoj na začetku moškega od glave do pete, ali izpolnjuje vse/večino njenih pogojev s seznama, še preden ga dejansko spozna, ker so to tudi zelo plehki kriteriji...
Ok, potem pa takole:

športnice - rekreativke: fitnes, plavanje, tek... (načeloma bolj individualni športi, kjer se ni treba prilagajati urnikom drugih; da bi se dobilo 4-6 žensk istočasno na istem mestu je že kar podvig, max. športi, kjer sta potrebna le dva: tenis, potapljanje...)
adrenalinske športnice: plezanje, jadranje ipd. - kakšni adrenalinski parki, klubi,...
intelektualke: knjižnice, knjigarne, predavanja
kulturnice: gledališče, koncerti ipd.
politične aktivistke: shodi, organizirane debate, politične stranke in klubi...
ekologinje: razne akcije - čistilne akcije, akcije društva proti mučenju živali ipd.,
modno ozaveščene: trgovski centri, sploh tam, kjer se nekaj preizkuša - zastonj to pa ono...
glede na tematiko/področje: kakšne FB skupine, forumi ipd.
...
Default avatar

jaz sem taka

Avtor, predvsem pa se ne oziraj na reveže, ki pljuvajo po tebi :). To so pač bedniki, ki imajo klavrno življenje, zato jim je edin hobi sranje po ljudeh, ki jim gre v življenju bolje kot njim.
Default avatar

o čem vi to

jaz sem taka je napisal/a:
namig: ogledalo
Default avatar

viharni jezdec

jaz sem taka je napisal/a:
Jp, res ti bo veliko pomagala taka hinavska tolažba.😅
Default avatar

Sprašujem se

Moderatorji, kdo je dodal stock fotko v moj prvi post? Kaj je zdaj to?

Toliko že spremljam MON, da vem, da nekaterih, ki so tukaj kot inventar, ni za jemati resno, kaj šele dati kaj na njihova mnenja.

Hvala vsem tistim, ki ste napisali kaj konstruktivnega oz. kakšen nasvet.
Default avatar

drugačen pristop

še to: pridruži se kakšni skupini za aerobiko / pilates / jogo... (septembra se ponavadi začnejo novi ciklusi). Boš takoj v konkurenčni prednosti, saj boš edini/eden redkih moških in boš avtomatsko deležen pozornosti :)
Default avatar

zbrk

Ti si točen tak, kot opisuješ žensko v prvem odstavku. Obsojaš in ocenjuješ vnaprej - poleg tega se tudi tebi v življenju utegne zgoditi, da boš moral na prvo mesto dati koga drugega, ne sebe ali partnerko. Ne verjameš? Verjemi. Recimo obnemogle starše, ki ne bodo dobili prostora v domu in boš moral skrbeti zanje fizično in finančno. Po tvojih merilih bi te takrat partnerka morala zapustiti, ker ne bo več na prvem mestu.
Za svoja leta razmišljaš otročje, sebično in ozko. Po mojem je to razlog, da te nobena ne mara.
Default avatar

Zartrose

Malo poskuša olepšat teme z slikicami.. nekatere pa s tem zavede da se gre za izmišljene teme.. niso vse le zaradi moderatorjeve slikice.. hehe.. visual merchandising na monu..;)
Default avatar

jaz sem taka

drugačen pristop je napisal/a:
Ha, ha, to pa res :).
Pa tudi na kakih tečajih tujih jezikov je podobno, komaj kak moški :). Pa večina tečajnikov med odmorom bulji v telefon, če bo nekdo drugačen, takoj možnost spoznavanja :).
Default avatar

če še malo počakaš

Če še malo počakaš oz. dvigneš starostno mejo nad 40, boš itak videl: če je brez otrok, je ta prava.
Domnevam, da večina 40+ ne razmišlja več o tem, da bi imele otroke. Mogoče kaka posameznica, večina verjetno ne.
Tiste tam okrog 35 pa, če hočejo imet otroke, bodo to hitro razkrile, ker se jim mudi.
Default avatar

Tinka Polovinka

Aja, pa na izlet z upokojenci sem pozabila. Same fejst punce🤣🤣🤣
Default avatar

neumnost mon

Tinka Polovinka je napisal/a:
Nuemnost mon je brezmejna, avtor sprašuje po 30-40 letnicah brez otrok, mone pa pišejo o upokojenkah pa vdovah pa ločenkah. Pa mislijo, da so duhovite.
Default avatar

Ne zasledim

drugačen pristop je napisal/a:
Nikjer, da avtor išče športnico. Tudi ne razumem zakaj bi se silil z aerobiko, pilatesom, jogo, .... mogoče mu bolj ustreza kolesarjenje ali kaj drugega. A samo zato, ker je tam veliko žensk? Mislim, da mu tako slabo ne gre. Ok, če pa je to res, naj si nabavi čivavo, ki je bolj ženski kuža in naj začne hoditi na srečanja čivav, ali na tek v petkah, kaj pa vem, mogoče še obstaja kaka podobna neumnost.
Default avatar

luna med temnimi oblaki

Ženske smo (vsaj večina) ustvarjene, da postanemo matere. Ostale ženske, ki se ne poročijo, oz. si ne dobijo partnerja, čeprav si ga želijo, ostanejo same in brez otrok, mnoge pa dobesedno hrepenijo po otrocih. Večinoma se posvetijo nečakom, če jih imajo. Mislim, da je resnično izredno malo žensk, ki nočejo imeti otrok,pa čeprav imajo tudi kariero.
Moj bivši šef ni maral oz. hotel imeti otrok, njegova žena pa si jih je strašno želela. Obveljala je njegova. Sedaj sta oba že stara, ona je zelo zagrenjena, on pa je čudak kot vedno. Si kar predstavljam, kako strašno pusto življenje imata.
Default avatar

avtor ne verjemi

luna med temnimi oblaki je napisal/a:
Avtor ne verjami takim postom kot je tale.
Če moški noče otrok, je edino pravilno, da jih nima. Če ženski to ne odgovarja, si pač naj najde drugega moškega.
Pa vedi, da samo zagrenjeni reveži trdijo, da imajo pari brez otrok pusto življenje.
Ozkogledih ljudi je pa na monu veliko.
Res je bolj malo moških in žensk, ki nočejo imet otrok, so pa pa nič niso zagrenjeni.
Default avatar

viharni jezdec

neumnost mon je napisal/a:
Na monu so same mlade punce, stare 50, 60 let, se rinejo kot fašnk v nebesa. 😁 Moraš upoštevat, da so vse videt dvajset let mlajše. 😁😁😁😁
Default avatar

polovična glava

neumnost mon je napisal/a:
Ja, tale polovična u glavo res misli da je strašno zabavna, pa sploh ne prebere ali ne razume, o čem je govora.
Default avatar

Gbhň

luna med temnimi oblaki je napisal/a:
A imaš ti polno življenje samo zaradi otrok? Ko se bodo odselili in te samo izkoriščali za deklo, bo tvoje življenje prazno. Nekaterim otroci niso edini smisel življenja, ampak ti tega ne boš nikoli razumela. Želja po otroku ni enaka, da je otrok tudi smisel življenja te osebi. Želje se tekom življenja spreminjajo in prilagajajo danim situacijam.