Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takoj se vidi, katere mišice so "nafilane" s proteini, katere pa so naravne

Takoj se vidi, katere mišice so "nafilane" s proteini, katere pa so naravne

Meni so vsekakor privlačnejši moški z normalnimi mišicami, kjer se vidi, da so nastale s trdim delom. Mišičnjaki s fitnesa, ki se futrajo z umetnimi praški, pa me odbijajo. Ne rabiš biti ravno strokovnjak, da ločiš mišice pridelane v fitnesu in mišice pridelane s trdim delom. Da pa seveda tema ne bo zvenela, kot da izvajam diskriminacijo nad fitneserji, pa še vedno raje vidim ljudi, ki skrbijo za svojo postavo, kot pa neke zavaljene bajse.

Jaz imam občutek, da ne ločiš med beljakovinami in anaboliki. Pa še celulit imaš.

Mišice nujno potrebujejo proteine. Buča ahaha

Jaz imam občutek, da ne ločiš med beljakovinami in anaboliki. Pa še celulit imaš.
[/quote]

Dobro vem, da je proteini = beljakovine. Se pa zagotovo loči, kdo ne jemlje praškov in kdo jih jemlje. Da o špikanju ne govorim. Med mladimi je to žal vedno bolj pogosto. Sem tudi sama mlada, tako da dobro poznam te zadeve.

Če ti na videz ločiš, kdo samo je meso in jajca, kdo pa zraven še jemlje praške, potem s ejavi za kakšnega športnega izvedenca. te bodo veseli.

Samo z uživanjem proteinov mišice ne bodo nastale. Je treba tudi v fitnesu delat, kar ti ne razumeš, ker treniras samo svojo leno rit.

Samo s hrano in brez praškov težko dosežeš zadosten vir beljakovin, sploh če je trening visoko intenziven. Moraš res pojesti ogromno.

Dajte mi razložit kaj so umetne mišice? Ker je že res patetično brati o napihnjenih mišicah brez moči, nihce mi pa ne zna odgovoriti kako lahko nekdo z misicami brez moci dviguje 100kg benča?? In vidis ti to my ass, ker so že konstrukcije teles različne, enim se bo poznalo bolj, kot drugim, spet eni imajo pa tako konstrukcijo, da se jim nekaj bistveno ne pozna. Proteini in tovrstni pripomocki so pa namenjeni temu, da je zadeva lažja in boljša, spet nekaj drugega so pa steroidi, katere radi mesate zraven. Brez treningov,prehrane ti ne pomaga nič, se pa pozna precej hitrejše kot brez, ni pa s tem prav nič narobe. Fajn je prej kaj vedeti o teh zadevah preden se pljuva po temu.

Mišice so čisto vse nafilane s proteini, ker je to njihov osnovni gradnik. To je bila izredno neumna izjava zdaj.

Koliko so morali mesa pojest v starem Rimu:)morda so pa pogruntali in susili meso in zmleli v prah :))in spili ;proteini

No, sedaj pa da te vidim, če znaš definirati besedo protein. Pa brez guglanja prosim.

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close