Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pogostitev ob zaključku službe

Pogostitev ob zaključku službe

Tisti, ki ste zapustili službo, ker ste šli drugam delat.
Kako ste kaj pogostili sodelavce? Je pa pri nas kolektiv 20 oseb.
Ste kaj častili ali nič? Če ste: kaj pecivo, narazek, pijačo …?
Tisti, ki niste častili, ste se šli kaj poslovit od posameznikov?

Prinesla sem pecivo in kavo in vsem poslala mail, da se pridejo posladkat. Je bilo prav lušno.

Hvala, to se mi zdi ok.

nova
Uredništvo priporoča

Pr nas je nedolg nazaj šla ena stran, pač mal narezka in pijače in to pač za nas, ki skup delamo v pisarni in povabla je še 2 iz druzga oddelka ker so bile frendice. Nobenga kompliciranja preveč. Aja pa seveda vodjo in direktorja oddelka. Enako bi nardila sama, če bi šla kdaj stran.
Je bla pa na enem drugem oddelku ena ki je tud šla stran, ta pa je posebi povabla pač v en lokal par nas, s katerimi se je dobr razumela, ostalih iz oddelka pač ne. Tud to se mi je zdel čist ok. Kaj boš častil tiste s katerimi se nisi šteku.

Pr nas je nedolg nazaj šla ena stran, pač mal narezka in pijače in to pač za nas, ki skup delamo v pisarni in povabla je še 2 iz druzga oddelka ker so bile frendice. Nobenga kompliciranja preveč. Aja pa seveda vodjo in direktorja oddelka. Enako bi nardila sama, če bi šla kdaj stran.
Je bla pa na enem drugem oddelku ena ki je tud šla stran, ta pa je posebi povabla pač v en lokal par nas, s katerimi se je dobr razumela, ostalih iz oddelka pač ne. Tud to se mi je zdel čist ok. Kaj boš častil tiste s katerimi se nisi šteku.
[/quote]

Mi je padlo na pamet, da bi jaz tudi samo tiste, ki so ok, v kakem lokalu. Pa bo taka zamera :). Tako, da bo kar ta varianta v službi pa vse. Seveda bo potem veliko hinavščine, objemanja, poslavljanja, ampak kaj čem. Važno je, da grem.

Aja, tisti, ki častijo za RD, naredijo za vse, za tiste, ki se marajo in za ostale tudi :).
Potem pa so objemi, čestitke, sladkosti. Potem pa seveda spet zahrbtno opravljanje.
Tako, da se tudi meni ne zdi pametno koga izločat.
Stikov pa ne želim ohranit.

Mi je padlo na pamet, da bi jaz tudi samo tiste, ki so ok, v kakem lokalu. Pa bo taka zamera :). Tako, da bo kar ta varianta v službi pa vse. Seveda bo potem veliko hinavščine, objemanja, poslavljanja, ampak kaj čem. Važno je, da grem.
[/quote]

Zamera gor al dol, če se ne bi razumela z vsemi, tud sama ne bi častlla v pisarni. Zakaj že? Častim pač tiste, ki jih imam rada al da se kolikortolk dobr razumemo, hinavcev in podobnih pa zihr ne. Uff, bi me kr zmrazil da bi se morala objemat s kakšnimi hinavci, pa tistimi s katerimi se ne razumem, ma sam mrš od mene. Itak greš stran, kaj te briga kaj bodo govoril, to bodi tko in tko.

Zamera gor al dol, če se ne bi razumela z vsemi, tud sama ne bi častlla v pisarni. Zakaj že? Častim pač tiste, ki jih imam rada al da se kolikortolk dobr razumemo, hinavcev in podobnih pa zihr ne. Uff, bi me kr zmrazil da bi se morala objemat s kakšnimi hinavci, pa tistimi s katerimi se ne razumem, ma sam mrš od mene. Itak greš stran, kaj te briga kaj bodo govoril, to bodi tko in tko.
[/quote]

Ti pol ne ni imela velikega stroška.

Odvisno, kako si se razumela s sodelavci. Če si se razumela za silo, potem je dovolj kava in malo sladkega, če ste imeli zelo dobre odnose, pa morda zraven še kakšen narezek. Presodi sama, kako se ti zdi.
Sicer pa – zaposlila se boš drugje in ta del življenja se bo zate zaključil. Srečno v novi službi.

Hvala za lepe želje.
Razumeli smo se pa zelo slabo. Tako, da stikov ne bo več.

Ti pol ne ni imela velikega stroška.
[/quote]

Pišeš zase, ane? Z razliko od tebe, se s sodelavkami in sodelavci družmo tud privat, izven delovnega časa, tko da bi počastila še več kot sam z narezkom in s tem bi bil tud strošek tolk večji 😉
Tko da lej, če ti nimaš družbe, to ne pomen da je tud ostali nimamo.

Svojim sodelavkam ( 2-3 pisarne) sem prinesla kavo, sladico in to je bilo to.

Fajn, vidim, da niste komplicirali.
Ena sodelavka mi je razlagala kako se to naredi cela fešta pa to.
Bom tudi jaz samo kako pecivo, sok, kavo in to je to.

New Report

Close