Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste imeli lep dopust?

Ste imeli lep dopust?

Tisti, ki ste se seveda ze vrnili z morja, potovanja ali hribov, ste uzivali ali vas je kaj presenetilo?
No naj najprej povem svojo izkusnjo.
Imeli smo rezerviran App v Dalmaciji. Vse lepo in prav. App je bil v ok stanju le nekoliko več oddaljen od plaže kot je to trdil sam lastnik.
Malo smo se nahodili, ampak drugače ni bilo večjih težav. Edino sosedje (teh pac ne mores izbirati) so bili zvecer preglasni. Se ob dveh zjutraj so imeli svoje cage.
Ampak smo preziveli 😉

Pa vi?

Dopust je bil fantastičen, vse po planu oz. še bolje kot je bilo planirano. Ampak glavnina ga je sedaj konec in zame je že jesen :).

Deloma že maja in junija, nekaj še septembra, zadovoljna. Klasika kot zadnja leta, ko nisem ravno “v koži“ za daljše poti in dinamičen dopust. Slovenska obala, udoben hotel, mir, lenarjenje in razvajanje v velnesu, dolgi jutranji sprehodi, malo bicikla, tenisa na izi. Trenutno nama z možem to najbolj ustreza. Sem pa 55+.

nova
Uredništvo priporoča

Nekaj je že bilo, nekaj pa še bo, komaj čakammmm :)))

Super je bilo.

…dosedanji mini odklopi na morju so bili odlicni. Naplavala & izkoristila par dni v kosu do konca. In na glavni dopust šele greva, posezona. Predvsem jutra sva zagrabila, ko je bil res mir & spokoj na plazi: galebi, sramezljivi soncni zarki & mirno morje. Na prijetnem soncu posušiš in žvizneš v senco …

P.s.: ugotovila, da tudi v sezoni ni nabito polno in se, presenetljivo, da najti svoj mir …

Letosnje poletje je bilo do zdaj pri nas katastrofa in tragika, na dopust gremo konec meseca. Veselim se, da se bom umaknila iz svojega okolja vsaj za teh 14 dni in ce bo vse mirno, bo ze odlicen dopust.

Zadnje čase nikdar ne izkoristim celega dopusta, je bilo preveč dela. Morda v zimskem času.


Tudi v največji sezoni so jutra zelo mirna in prelepa, imajo svoj čar…

Smo. Imeli lep dopust mislim.
Par naravnih izzivov in samo mi sami. Nikjer nikogar in družina, ki si sploh ni šla na živce. Ni boljšega (zame).

Bila v apartmaju , ki je imel skupni hodnik s še enimi. Ves čas so puščali vrata odprta, od kuhinje tudi. Smrdelo je po celi bajti. Prepih, dokaj glasno je bilo.
V bistvu je bilo edino dobro, ko sva parkrat šla na izlet in naju skoraj cel dan ni bilo. Na žalost(.:(
V začetku septembra greva popravit vtis…. Izbrala sva tako, da bo sigurno o.k.

Imela sem super dopust, malo na morju, malo doma, malo na monu😂 tudi tebi želim lep dopust☺️

No ja, tudi bolje je že bilo, slabše pa tudi. Od treh tednov le 7 ali 8 dni povsem brez padavin ni nekaj za hvalit se, papagaja sem izgubil takoj v štartu dopusta…vseeno sem pa pomoje kar izkoristil, kar se je le dalo, le v gore nisem šel nič, kar sem sicer planiral. Sem pa zato toliko več preplaval, prerolal in prebicikliral, tako da je bilo vsekakor lepo z manj razgleda😎

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Papagaja si izgubil? A ti je pobegnil s kletko vred?😂🙈

Ko smo ravno pri papagaju.
Pred dvajsetimi leti sem na en računalnik inštaliral neko “špijonsko” aplikacijo kjer je imel glavno vlogo nek papagaj. Vsake toliko časa se je pojavil na zaslonu in pošpioniral kaj pišem potem pa odletel nekam po spletu.

Dopust mi ne pomeni veliko. Fraj cajt. To je pa krasno.

Zimski super dvakrat po 4 nocitve v slo seveda. Za nas superca. Potem je bil en za 3 nocitve v toplicah, tudi superca potem en v bohinju za tri nocitve. Glede na mlajsa otroka smo vsak dan ostali bolj pri tleh ker zjutraj so gore imele spicke v oblakih napoved je pa tud bla tako tako. Tudi tu izkorisceno na polno. Morje pa. …ko smo sli dol je lil k iz skafa, vsako leto isto, zjutri nasl dan sli vseen na plazo in ugotovil da je ful toplo morje ker ni bilo nic burje. Tako smo imel celih 9 dni toplo morje na 26 cca in vmes dva popoldneva s plohama ampak smo takoj ko je slo stran sli na plazo kjer smo ostal do 9h zvecer….tud tu izkorisceno. Pr nas je tko. Ce gremo smucat smucamo dopoldan in nocne, letos prvic gorenjska, napokal ruzake otroka vsak svojga lepo nosila. Tamal pr 4 letih bp hodil vazn d je mel malco v svojem ruzaku. Toplice glede na vreme smo kombiniral bazene in izlete. Na morje pa hodimo ze neki let na isto lokacijo tako da ni potrebe da hodimo v mesto se sprehajat ali na vecerje ki v vecini niso vredne denarja ki ga hocejo. Kuham lepo sama in z lahkoto npr zvecer ko otroka zaspita skuham bolognese, govejo zupo itd zjutri pa pol sam al za solato narezem al krompir nalusim itd….izkoristimo na polno. Na morje gremo zaradi vode in to probamo izkoristit. Ker olavanje v Kolpi je drugace ceprav sem tud tam z lahkoto po cel dan. In ja za nas je lep tak dopust ki ga izkoristimo tako s kakrsnim namenom je bil planiran. Ce kdo od otrok zboli pac zboli pac gremo vseeno in zdravi del druzine dela kar pac je drugi pa je v app z otrokom noben problem.

V kako srovsno to hodte, apartmaji s smradom, sosedi, hrupom ipd. V vili na morju na Maldivih, kjer sem bil jaz, je edini zvok sum valov.

Papagaja si izgubil? A ti je pobegnil s kletko vred?😂🙈
[/quote]

Ko bi vsaj, bi mu privoščil. Tako pa je postal obrok za kuno po kakcu sodeč…zgodilo se je pa s prve dopustniške sobote na nedeljo. V soboto pa je brat 18 let praznoval. Mešani občutki se mi porajajo ob misli na letošnji dopust, vseeno pa je prav, da vidim več dobrega, kot slabega.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Jaztakole…pa ti nisi normalna…pa cel roman si napisala…pa na dopustu govejo župo kuhaš pa bolognese ….😂pa to ste sigurno skrtunje gorenjske…do solz.si me nasmejala…

Kira čreva no. Da crkneš.

Vsega še nisem izkoristila. Če ne zdaj, pa pozimi.

Sem v penziji, 60 plus in nisem bila nič na dopustu, razen dva dni, ko sva šla z možem že zvečer na morje. Meni je dovolj, da se fajn naplavam in ne rabim pohajkovanja.
Doma delam eno in isto, kuhanje, pomivanje, pospravljanje, vrt, zelenjava, pranje in likanje, čiščenje, ena in ista zgodba, nič novega.

Jap, lep.


He he, sem dobila asociacijo na naš dopust: tam res jemo lokalno hrano, se pravi ribe in školjke in hobotnice, ki nam jo zjutraj dostavijo lokalni ribiči. Mož potem naredi vedno preveliko količino. Tako je bilo enkrat tudi z rižoto s školjkami. Ostalo je je najmanj za tri osebe, pa sem jo ponudila znanki sosedi Slovenki. Je rekla: o ne, hvala. Imamo fajn močno govejo župco in golaž, bomo raje to pojedli.

dopust v UKC je bil kar fajn

New Report

Close