Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kater avto?

Default avatar

Samski 33

Lp...na razpolago imam cca 100k max...kater avto nabavit? Nebi kupoval novega, ampak starega tam max eno leto....pa limuzino bi imel...zdaj za s class al pa bmw 7 sem prekratek...na avtonetu sem ze skoraj doktoriral pa nikakor ne pridem do odlocitve...mogoce kaksne izkusnje? Al tu gor kdo prodaja kaj v rangu od 80 do 100k?
Default avatar

predlagam ti

Samski 33 je napisal/a:
Lp...na razpolago imam cca 100k max...kater avto nabavit? Nebi kupoval novega, ampak starega tam max eno leto....pa limuzino bi imel...zdaj za s class al pa bmw 7 sem prekratek...na avtonetu sem ze skoraj doktoriral pa nikakor ne pridem do odlocitve...mogoce kaksne izkusnje? Al tu gor kdo prodaja kaj v rangu od 80 do 100k?
Predlagam ti recimo VW Polo, kake 7 let star ali pa kaj takega.
Default avatar

IvicaMR

Prodam BMW M4
star 2 leti; cena 75.000 €
Default avatar

Ha ha

predlagam ti je napisal/a:
Samski 33 je napisal/a:
Predlagam ti recimo VW Polo, kake 7 let star ali pa kaj takega.
😆😆😆
Default avatar

Banda di Lupi

Škoda Superb Laurin Klement pa še za vikendico v Brdah ti ostane.