Forum.Over.Net

Sex v mestu

Anonimni odrasli pogovori o seksu, spolnih praksah in skritih fantazijah. Zmenki, iščem, iščeš? Vse kar ste želeli vedeti o seksu pa si niste upali vprašati.

si upate moški,da bi rekli eni mimoidoči recimo da vam ga zdrka za 20eur na joške...mene to ful rajca..je kaka monovka t

Default avatar

Grda resnica

Plačam je napisal/a:
Grda resnica je napisal/a:
Tonto za 20 evrov ti ga nobena ne bo drkala, za 200 pa ze mogoce
Svasta
Za en večer s tabo 2000€.
Najprej večerja 🍱, pijačka🍹, potem greva v moje novo dupleks stanovanje F****.
Cuj majmune
Moj prav da za en vecer s tabo placa 5 jurckov, rad bi se te dotikal ...casti vecerjo v restavraciji urgenca-res na nivoju lokal, streze te visoko izobrazeno osebje. Do mize te kar pripeljejo, da se ne zamaras s hojo, pijaco dobis pa kar direkt v zilo da bolj zadane
Default avatar

Grda resnica

26 LET SAMSKA je napisal/a:
Plačam je napisal/a:

Za en večer s tabo 2000€.
Najprej večerja 🍱, pijačka🍹, potem greva v moje novo dupleks stanovanje F****.
Za ta denar, grem takoj na "zmenek". Moja dvomesečna plača.
Pozabi na grdo resnico. Je že v letih.
Excuse me lady, kdo je ze v letih.? :))
Default avatar

Mihail

Ta ti je dobra 😆😆😆😆😆👍
Default avatar

sirotinja

Vse babe so kurve, poročene pa so najdražje kurve. Kr zračunajte si, koliko mora poročen dec vložiti v svojo domačo kurvo, da jo lahko redno kavsa. Zato so poročene malomeščanke zgrožene nad poceni prostitucijo v Srbiji. Ker se jim ne zdi moralno, da se peechki zbija cena.
Default avatar

kolesar 2

Kolesarka1 je napisal/a:
Kolk si pa star, kolesar1? Pa če umam lahko samostoječke in če si res dober, ne rabiš nič €.
Imam 40 let. Če si za nadaljnji klepet, pusti mail, poslal ti bom sliko in boš povedala, če sem ti zanimiv. Vsekakor imaš lahko samostoječke, me rajcajo. :)
Default avatar

Lea39

ext je napisal/a:
kolesar1 je napisal/a:
Sem povsem skuliran fant star 30 let samo imam ene take fetiše :)
Za dvajset evrov.... grem pa rajš v hofer.
😄😄😄👍
Default avatar

kolesar1

star sem 31 let kolesarka...ja sem vredu tip..nič nadležen,prijeten :)
Default avatar

kolesar1

Kolesarka1 je napisal/a:
Kolk si pa star, kolesar1? Pa če umam lahko samostoječke in če si res dober, ne rabiš nič €.
star sem 31 let Kolesarka 1;koliko si ti...ja evo sem fant prijetnega videza,ki imam kar nekaj fetišev v spolnosti...piši na zs
Default avatar

Prlekkk

Kje v ms ???
Default avatar

Prlekkk

Kje v ms ???
Default avatar

kolesar1

še vedno čakam,da se oglasi kakšna monovka ki bi bila za :) sem prijeten športen moški star 30 let..bi bilo brez obeznosti ti plačam poklekneš ti ga zdrkam na joške in grem...dobiva se lahko nekje na samem..diskretno