Forum.Over.Net

Sex v mestu

Anonimni odrasli pogovori o seksu, spolnih praksah in skritih fantazijah. Zmenki, iščem, iščeš? Vse kar ste želeli vedeti o seksu pa si niste upali vprašati.

si upate moški,da bi rekli eni mimoidoči recimo da vam ga zdrka za 20eur na joške...mene to ful rajca..je kaka monovka t

Default avatar

kolesar1

Sem povsem skuliran fant star 30 let samo imam ene take fetiše :)
Default avatar

Grda resnica

Tonto za 20 evrov ti ga nobena ne bo drkala, za 200 pa ze mogoce
Svasta
Default avatar

kolesar1

lahko pa ji ga kakšni monovki sam zdrkam pa ji plačam, če je za ...če bi rada dobila zdravo športno kvalitetno spermo na joške ali pa v usta če obožuje to :) javite se monovke...še bolj pa na zs..
Default avatar

ext

kolesar1 je napisal/a:
Za dvajset evrov.... grem pa rajš v hofer.
Default avatar

Hahajahahahahaja

ext je napisal/a:
kolesar1 je napisal/a:
👌👌👌 getting old ext?
Default avatar

misst

ext je napisal/a:
kolesar1 je napisal/a:
A tam tudi to storitev ponujajo? Nisem še opazila. Moram bit bolj pozorna.
Default avatar

Dvajsetka

Grda resnica je napisal/a:
Tonto za 20 evrov ti ga nobena ne bo drkala, za 200 pa ze mogoce
Svasta
pa si mu ubila vse upe😄
Default avatar

kolesar1

nisem reku za 20 eur..reku sam da dam tudi več..samo ceno povejte monovke ali pa če vam tako sede mladenič poln sperma in jo imate rade da bi to zastonj hotle pa se javim da ga sam zdrkam pred vami in vam dam spermo...
Default avatar

misst

kolesar1 je napisal/a:
nisem reku za 20 eur..reku sam da dam tudi več..samo ceno povejte monovke ali pa če vam tako sede mladenič poln sperma in jo imate rade da bi to zastonj hotle pa se javim da ga sam zdrkam pred vami in vam dam spermo...
uau, a pol praviš, da bi se dalo tud za 21 eur spogajat. Mogoče celo 21,50?!
Default avatar

konkurenca

Jaz izdrkam za 29,90 €. Star 25. Pišite na ZS
Default avatar

obrg

Za bruhat ste eni, kakšne teme odpirate! A res nimate pod milim nebom nobenega drugega dela?
Default avatar

kolesar1

za 50 eur ti dam pa da ga sam zdrkam v tvoja usta ali pa joške misst...kamor boš hotela
Default avatar

Palmölfrei

Počakaj, da pride finančna kriza. Takrat se bo dalo zmenit tudi za 10 EUR. Če obvlada lahko zasluži 10 EUR v 10 minutah kar ni slabo, še posebej ne v času krize.
Default avatar

kolesar1

pri meni bi zaslužila 50 eur v 5 minutah..pa bi ji dal veliko količino bogate sperme dobrega okusa...jem skoz ananas in športam..ne kadim in ne pijem
Default avatar

Gagaga

Za koliko te lahko pobruham? Ti pa tvojo neuporabno spermo kar v wc spusti!!!
Default avatar

mu bi

Palmölfrei je napisal/a:
Počakaj, da pride finančna kriza. Takrat se bo dalo zmenit tudi za 10 EUR. Če obvlada lahko zasluži 10 EUR v 10 minutah kar ni slabo, še posebej ne v času krize.
Mu bo jajca razneslo prej.
Default avatar

spermatozoid

kolesar1 je napisal/a:
Jaz bi šel v replikina usta...................
Default avatar

kolesar1

prosim resno sprašujem..ker bi rad to naredu..noro me rajca...monovke..je kera za..če nočete v usta lahko na joške in boste imele top kožo vam rečem
Default avatar

Goldfish

Če se zapelješ do Prlekije, bo nasmeh dovolj. Bolj zahtevne pa tam do 1€.
Default avatar

ena nula

Sicer nisem na tekočem s cenami na tem področju, ampak vseeno mislim, da si pozabil dodat eno nulo. Pod pogojem, da dobro zgledaš in si urejen. Ampak se mi zdi, da taki ne rabijo ravno plačevat.