Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske smo še zmeraj zatirane

Ženske smo še zmeraj zatirane

V skupno gospodijstvo prinesemo isti kot moški vendar moramo opraviti 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} del v gospodinjstvu. Moški da, samo kapljico sperme, da otroka naredi, potem pa ga ne vzgaja in je otrok na plečih žensk, moški pa po gostilnah. Poglejte si primer z narave, kako je pri pticah. Obadva partnerja pol pol izmenično grejeta jajca, da se izvali mladič.

Kaj točno želiš povedati? Pa si omisli drugega deca.

To si si pa čisto sama kriva, ko ne znaš tipa ustrezno (pre)vzgojiti. Samo pusifikacija je brez smisla, če temu ne sledi tudi prevzgoja.

nova
Uredništvo priporoča

Tički ne plačujejo davkov.
Sicer se pa da vse ovrednotiti, zato decu kar lepo zaračunaj tisto, kar narediš več kot on. 😉

To si si pa sama kriva.
Kdo te pa sili, da si gospodinja moškemu? Če sta par, vsak pol opravil in to je to.
Za kontracepcijo še nisi slišala? Lahko uživaš v seksu, brez posledic v obliki otrok.

Skupno gospodinstvo je nasa odlocitev in izbira nima veze z zatiranostjo

Stara, zdresirat ga morš, tak so dedi, nekdo jih mora v red spravit. Jaz sn to že hitro pogruntala, pa sn naredla tak doma, da moj kuha, pomiva, lika, pere, rože zaliva, pa otroke pazi, jaz pa smeti vun nesem, žarnice menjam pa avto k mehaniki pelem (je taki lepi mladi pa lušn mehanik, mišičast, tak da mi ni težko mojga dela opravit), tak da mama fse enakomerno porazdeljeno.

Morš znat toto feministično znanje tui uporabit f praksi, tak ko sn ga jaz. Res je da marsikera baba tega nea zna, samo to ni prava feministka pol.

Zamisli se nad svojo izbiro in tudi nad krogi, v katerih se giblješ, da opažaš to.
Res je, da ženske doma opravimo nekaj več dela v povprečju, a veliko zavisi od nas samih. Sem 55+ in že pri mojih starših ni bila mama ravno služkinja doma. Sama sem pa tudi gledala, da si nisem izbrala levorokega dedca.

Ženska je ustvarila vse. To se moški bojijo. Najbolj pa kristjani, muslimani, budisti….sami moški bogovi hohohihohoho, kreteni.

prav imaš, da so moški v religijo vpeljali podrejeni položaj ženske.


[/quote]

…da so imeli še kako prav.

Kurje zadeve, sedenje na jajcih in tako, ti očitno paše. Ne pritožuj se, in ne pametuj.
Jaz takih moških ne poznam, tako da kakšnega “nasveta” zate, razen, da ne budali, nimam.

Žena kuha kosilo, peče kruh, po kosilu je treba pomiti posodo, pospraviti, pomesti hišo, mož pa se lagodno prestopa in ne ve, kaj bi počel…
Ne mi rečt, da smo enakopravni!

Po lastni želji in nič drugače.

Zakaj pa se mož lagodno prestopa (??kaj to sploh je??), in ne ve, kaj bi počel?

Pa kaj so takšno žensko nasilno poročili in prej ni nikoli videla, kaj šele spoznala moža, zdaj pa je ujetnica v zastraženi hiši? Je res taka glupača, da je prej videla le bingelj, na katerega se je obesila, dveh levih rok dedca pa ne? In zakaj kljub njegovi očitni lenobi še naprej vztraja v špilanju služkinje? Zato, da lahko jamra in se smili sama sebi, ker uživa v vlogi žrtve?
Jo kdo s pištolo sili, da vse to počne in vztraja v taki zvezi? Morda pričakuje medaljo – za kaj že? Za brezhrbteničnost in predpražničarstvo?

Pa kaj so takšno žensko nasilno poročili in prej ni nikoli videla, kaj šele spoznala moža, zdaj pa je ujetnica v zastraženi hiši? Je res taka glupača, da je prej videla le bingelj, na katerega se je obesila, dveh levih rok dedca pa ne? In zakaj kljub njegovi očitni lenobi še naprej vztraja v špilanju služkinje? Zato, da lahko jamra in se smili sama sebi, ker uživa v vlogi žrtve?
Jo kdo s pištolo sili, da vse to počne in vztraja v taki zvezi? Morda pričakuje medaljo – za kaj že? Za brezhrbteničnost in predpražničarstvo?
[/quote]

Tako je :)))
Meni je smešno, ampak takih žensk očitno ni malo.

Čim “ženska” piše, da je zatirana, so zadaj nerealna pričakovanja. Potem pa sledi nadaljevanje, kot ga velikokrat beremo na MON forumu. Treba je prvo pomesti pred svojim pragom, ne pa svojo umazanijo slikati na drugega, kako je on-ona vse kriv,a.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Pa kaj so takšno žensko nasilno poročili in prej ni nikoli videla, kaj šele spoznala moža, zdaj pa je ujetnica v zastraženi hiši? Je res taka glupača, da je prej videla le bingelj, na katerega se je obesila, dveh levih rok dedca pa ne? In zakaj kljub njegovi očitni lenobi še naprej vztraja v špilanju služkinje? Zato, da lahko jamra in se smili sama sebi, ker uživa v vlogi žrtve?
Jo kdo s pištolo sili, da vse to počne in vztraja v taki zvezi? Morda pričakuje medaljo – za kaj že? Za brezhrbteničnost in predpražničarstvo?
[/quote]

Kaj se čudite! Pri večini slovenskih družin je tako! Moški, ki kaj pomagajo v gospodinjstvu so zelo redki. Če bi bilo po vaše, bi bilo potem 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} parov ločenih.

Točno tako.
Vse preveč žensk živi v Dr. Romanih in 50 odtenkih sive in Pesem ptic trnovk. Potem pa čakajo na te svoje heroje, ne zavedajoč se, da je težava v njih.

Da se pa greš eno prostovoljno suženjstvo in cankarjanstvo, in potem cmizdriš, “kakšni so dedci” – to je pa kozlarija.

Kaj se čudite! Pri večini slovenskih družin je tako! Moški, ki kaj pomagajo v gospodinjstvu so zelo redki. Če bi bilo po vaše, bi bilo potem 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} parov ločenih.
[/quote]
Taka, ki take nabija na forum ne more bit drugega, kot večno samska po lastni krivdi, jezna na ves svet.

Moški bi precej lažje opravljali gospodinjska dela, če ne bi se zadaj babji gobec vrtel. Moški ki živijo sami nimajo teh problemov in imajo kar urejena stanovanja. Pri otrocih pa niso toliko aktivni, ker jim ženska ne pusti blizu, po možnosti se sprička, da se zapustijo in tako lahko izsili preživnino. Sicer pa moški itak prispeva večino denarja, tako da nekega zatiranja ravno ni.


Taka, ki take nabija na forum ne more bit drugega, kot večno samska po lastni krivdi, jezna na ves svet.
[/quote]

To si sebe zdaj idealno opisal.

Čist prav da vsaj gospodinjite, ker za ostalo itak niste. Tu se ene hvalijo, da jih dec vzdržuje. Skoraj vsaka ima deca z višjo plačo od njene. Torej, ne morete si domišljati, da ste vse naredile, ker imate peezdo med nogami. je čist prav da doma gospodinjite, ker česa drugega očitno niste prinesle v vezo.

Točno tako.
Vse preveč žensk živi v Dr. Romanih in 50 odtenkih sive in Pesem ptic trnovk. Potem pa čakajo na te svoje heroje, ne zavedajoč se, da je težava v njih.

Da se pa greš eno prostovoljno suženjstvo in cankarjanstvo, in potem cmizdriš, “kakšni so dedci” – to je pa kozlarija.
[/quote]

Priklonček, kako bi bil svet veliko bolj izpolnjujoč za vse, če bi se ljudje tega bolj zavedali. Pa tako malo je potrebno, da je človek v sebi srečen in to potem deli okoli sebe.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close