Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Bivša tašča mi želi greniti življenje

Default avatar

čudovito poletje

Pozdravljeni,
z bivšim sva pred leti šla narazen,v veliki meri tudi zaradi vmešavanje tašče in tasta v našo družino.Če na kratko povem sta bivši tast in tašča takšna da bi moralo biti vse po njihovem,tako kot si zamislita,svoje mišljenje vsiljujeta drugim ter bog ne daj da je kaj drugače,ne sprejemata drugega mišljenja.Po razvezi je bilo grozno , preko otroka so se šli vojno samo da bi meni škodovali.Po določenem času ko se je stvar umirila in si je bivši poiskal novo partnerko sta se tašča in tast usmerila vanj ter poskušala urejati in vplivati na njuno življenje.Lastnega sina sta anonimno prijavila na csd češ kako skrbita za otroke itd ,vse samo zaradi tega ker nista več dovolila da se vtikujeta v njuno življenje.Bivša tašča in tast se hranita s tem da nagajata vsem in bog ne daj če ni po njunem ,se maščujeta na vsak možen način.Sedaj ko ju je si zbrisal iz svojega življenja in jima dobesedno zagrozil ,sedaj pa sta se spravila name.Najprej sta me prijavila policiji da sem hotela narediti samomor,sedaj ko pa smo prišli z morja pa me čaka pismo s csd da me je nekdo prijavil zaradi zanemarjanja otroka,ve se da sta bila to onadva.Kajti pred morjem je želela bivša tašča da bi otroka dala na počitnice kot je želela,vendar ji nisem ugodila,saj imamo s sodišča določene stike enkrat mesečno ter sploh ko sem izvedela da je za bivšega tasta podana ovadba spolnega nasilja nad nekaterimi ženskami in mld otroka. Ker so njuna dejanja že krepko nadležna,dovolj imam teh njunih lažnih prijav, zanima me če mi lahko kako pomagajo na csd ,na koga se lahko obrnem saj mi želita uničiti življenje.In ta dva sta psihopata ,ki ne odnehata .
Default avatar

Takoj prepovedat vsake stike

Ovadba za nadlegovanje. Ter prepoved približevanja.