Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas je taksnih …

Koliko vas je taksnih …

ki redno (mecete stran denar) igrate LOTO?

Vem, da je to porez na budale, a redno kupujem jackpot.

Moj fotr igra loto že ene 30 let. Še nikoli ni zadel česa omembe vrednega. Stran je pa verjetno s tem zmetal že za en avto denarja. Ampak mu ne moreš dopovedati.

nova
Uredništvo priporoča

Ma loto mogoče 2x na let, eurojackpot mogoče 1x na mesc, športne stave pa kr redno, mislm da se vsak dan najde vsaj 1 športna stava 😉

minimalno ene 30 let, od oka ene 25 jurjov keša vrženo stran oz., tolažba, polovica keša gre pomoči potrebnim. Igral bom seveda še naprej, to je ena vrsta rutine.
Je pa najbolj poštena igra od teh loto varianta Jack pot, pač zato, ker se res igra v dosti državah in za 2.20€ dobiš daleč največ, če kaj zadeneš od 2+1 kombinacije dalje, pa na gor….

Ja, ampak čez 2000 let bo mogoče zadel in se mu bo vse povrnilo 2 kratno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, ampak čez 2000 let bo mogoče zadel in se mu bo vse povrnilo 2 kratno. 🙂
[/quote]
Matematično upanje pri igrah na srečo je negativno.

Vsake toliko na Eurojackpot, redkeje za Loto. Kaj pa če…:):):)

Sem ravno vplačala. Ne igram redno, včasih kaj dobim, največkrat pa ne. Sodelujem pa 🙂

Ne igram nobenih iger na sreco
Sem ziheras uzdaj se Use I u svoje kljuse


to misliš na moža. 😄😅

Igram ponavadi eurojackpot 1 kombinacijo na teden, to je cca 9 eur na mesec, ene dvakrat na leto, ko je visok dobitek, igram slovenski loto, max 15 eur. Če mi je usojeno, bom zadela tudi s samo eno kombinacijo, zato igram jackpot vedno isto. Prej včasih sem igrala več, sedaj me že kako leto ali dve srečuje pamet.

New Report

Close