Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko enkrat pride otrok, zveza začne propadat

Ko enkrat pride otrok, zveza začne propadat

Vse je v seksualni energiji. Ko ženska enkrat rodi je njeno telo opravilo svoje delo in narava poskrbi, da ostaneta moški in ženska le še prijatelja, vse ostalo usahne. Žensko telo, pred porodom, oddaja seksualne pulze in vonj, ki vse moške privablja k tistem “špricu” vanjo.

Zato pa so pari brez otrok srečni do konca življenja. Res enega para ne poznam, ki je brez otrok, da se ne bi naveličal eden drugega.

ne serji

K_urva. 🙂


[/quote]

Seveda, a zgolj zaradi otrok ostanejo skupaj.

A tisti, ki imajo več kot enega otroka, jo pa potemtakem večkrat probavajo reševat pa jim itak ne rata?

To imaš prav, pa tudi vagina se razširi in ostane kot karavanški predor. To pa privablja edino zafrustrirane fuk fehtarje, ki že 10 let niso porivali.

Ne, saj se rešit nič ne da, je že vse izgubljeno. Otrok pa seveda lahko delaš v nedogled ampak že po prvem drastično upade spolna vloga ženske.

Ful ste smešni. Me prav zanima, kakšne teme bojo jutri, ko bodo vsi doma, ker je praznik in bo vsem dolgčas.
Če je zveza propadla, ko je prišel otrok, je bila zveza že prej “načeta”.
Ne vem, od kod ti takšne ideje. Eni imajo 3, 4, 5, 6 itd. otrok. Avtor ti gledaš samo zunanjo lepoto.

To imaš prav, pa tudi vagina se razširi in ostane kot karavanški predor. To pa privablja edino zafrustrirane ****** fehtarje, ki že 10 let niso porivali.
[/quote]

Uf, ti pa bolj malo veš o ženskem telesu, kaj?


edina resnica je to, da je to pri tebi tako – ampak to zgolj in samo zaradi tvojega tovrstnega prepričanja in posledično odnosa do ženske. zafural boš čisto vsako vezo – ni kriva ne ženska, ne otrok, ampak ti s tvojimi takimi dejanji, ki slidujo temu tvojemu prepričanju in zato dejansko to tudi ustvarjaš.

Ostali, ki verjamejo v trden trajen zakon, tako tudi v partnerstvu delujejo in vlagajo v odnos in zatorej je partnerstvo trdno in povezano tudi po otrocih – lahko še celo bolj kot prej.

vsa odgovornost je na tebi.

eh,kaj te bluziš😂moj me zdaj,ko mama malega še rajši pa še boljše porihta,jaz pa njega…sem se pa jaz tudi bala pred porodom,da bo seks zgledo,ko da bi hrenovko v tunel vrgo🤷🏼‍♀️lari fari..se bolj adrenalinsko je kot pred otrokom…zgleda,da eni pac ne znate okrog z žensko prit,te pa vam vse v vodo pade,vkljucno z vasim korenjakom…pa lep dan

Meni je kolega povedal, da se je njegova žena spodaj (po dveh porodih) tako razširila, da zdaj pri seksu sploh nima dobrega občutka. Kot bi raztegnjeno vrečo fu.kal, pravi.
Zato je vesel, ko mu da fu.kat v rito, tam je vsaj ozka.

Glede na to, da je vagina narejena za odnose in rojevanje, se samo zaradi dveh porodov ni tako blazno razširila. Če tvoj kolega nič ne čuti, je krivo to, da ima majhnega. Ampak tega seveda ne bo nikdar priznal. 🙂

Glede na to, da je vagina narejena za odnose in rojevanje, se samo zaradi dveh porodov ni tako blazno razširila. Če tvoj kolega nič ne čuti, je krivo to, da ima majhnega. Ampak tega seveda ne bo nikdar priznal. 🙂
[/quote]

Jaz bi za ustrezno denarno nadomestilo priznal karkoli.

Glede na to, da je vagina narejena za odnose in rojevanje, se samo zaradi dveh porodov ni tako blazno razširila. Če tvoj kolega nič ne čuti, je krivo to, da ima majhnega. Ampak tega seveda ne bo nikdar priznal. 🙂
[/quote]

vagina ni narejena za odnose ampak za rojevanje in lulanje. odnosi so le nujno zlo.

vagina ni narejena za odnose ampak za rojevanje in lulanje. odnosi so le nujno zlo.
[/quote]

Kater model vaginevvsebuje tudi pripravo za lulanje? Ti se blizu nisi bil

Pari, ki nimajo otrok … se nimajo za kaj prepirati.

Sem enkrat vprašala mamo in očeta zakaj se tolikokrat kregata …. sta mi odgovorila skoraj v en glas:
“Zaradi tebe.”
🤔

No, no… Mal se umiri. Najin seks je po otrocih le še boljši. Po 3 otrocih nisem nič razširjena, se moj prav nič ne pritožuje (res pa nima prav majhnega) in je pri nas veselo vsaj 3x na teden… V obojestransko zadovoljstvo ;-). Dobri ljubimci so ljubimci na dolge proge, slabi ste pa sam za 1x spricnat, pol pa več niste uporabni…

Sem se rešila moža s prevelikom qoorcem in pregrobim nabijaškim seksom. Opravila lasersko pomlajevanje nožnice. vredno vssakega centa.Moj novi elo mlajši pirjatelj in ljubimec ( ne želim in ne potrebujem moškega, da mnu bom spet prala in čistila za njim), je rekel, da imam dosti ožjo, kot njegovo dosedanje dekle ( pa še ni rodilo). Upam, da tale od tvojega kolega spozna, da ima luzerja, ga znogira in si uredi boljše življenje – tudi seksualno. Je vredno.

vagina ni narejena za odnose ampak za rojevanje in lulanje. odnosi so le nujno zlo.
[/quote]
ne samo,da v ženski nožnici ni ničesar povezano z lulanjem…
tudi glede ostalega ne bo šlo – če praviš,da ni za seks, in je samo za rojevanje – kako pa pride sploh do rojevanja otroka po tvoje, če ne s seksom? Brezmadežno spočetje al kak? Brez seksa z oploditvijo ni otroka in ne rojstva posledično… tak da mal še enkrat raj razmisli o vsem napisanem.


ne samo,da v ženski nožnici ni ničesar povezano z lulanjem…
tudi glede ostalega ne bo šlo – če praviš,da ni za seks, in je samo za rojevanje – kako pa pride sploh do rojevanja otroka po tvoje, če ne s seksom? Brezmadežno spočetje al kak? Brez seksa z oploditvijo ni otroka in ne rojstva posledično… tak da mal še enkrat raj razmisli o vsem napisanem.
[/quote]

jaz vem zakaj jo imam. decu pa ne dam več da mi ga bo noter tlačil. dva oztoka mi je naredu. dost ima.

vagina ni narejena za odnose ampak za rojevanje in lulanje. odnosi so le nujno zlo.
[/quote]

Torej je tudi k**** narejen za lulanje in ne za odnose in nimaš kaj stokat, da ga neka luknja ne objema dovolj. Za tista dva otroka naštepat, ko ga je treba nujno uporabit še za seksat, pa ne bo konec sveta, če luknja ni idealna. In mimogrede, vagina ni narejena za lulanje. Malo biologije iz OŠ si kje preberi. Poglavje: človeško telo.

jaz vem zakaj jo imam. decu pa ne dam več da mi ga bo noter tlačil. dva oztoka mi je naredu. dost ima.
[/quote]

Ti že nisi baba. Si kar lepo dec in to z majhnim, zato te je pa dejstvo tako vrglo po tleh.

Res je kot avtorše teme pove, edino to se še obnese in vsa prihodnost sloni na tem.

[img]http://shrani.si/f/1Q/13n/2lotJT3O/1/zajeta-slikajpg67.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/j/G6/4Z6wuB7j/1/621932092256928567725324.jpg[/img]

Ne sede mi tvoja teorija.
Mislim, da je, v tistih primerih, kjer je težava (pri nekaterih je sploh ni) , zadeva taka iz drugih razlogov. Seksualne energije je pri ženski manj zaradi utrujenosti in neprespanih noči.
Ona tudi večino časa porabi za otroka in se ji veliko vrti okol tega, medtem ko on morda fura dalje skoraj nespremenjen lifestyle…in se znata mal odtujit. Ko je otrok večji, je spet več energije, več preživljanja skupnega časa. Takrat se spet bolj zbližata. Eni pravijo, da se ponovno zaljubijo v svojega partnerja. Razen, če se nista že preveč odtujila in ne najdeta poti nazaj.

Fizičnih razlogov za slabši seks po porodu ne vidim, vsaj pri sebi ne. Lahko pa da gre pri kateri za kake poškodbe, slabše mišice. Tud to je treba vzdrževat.

New Report

Close