Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj bojo črnci dobili odškodnino za suženjstvo?

Kdaj bojo črnci dobili odškodnino za suženjstvo?

Nemčija, katere del smo bili mi takrat, sicer ni bila del transatlanskega suženjskega prekupčevanja. Tak da mi nismo meli sužnjev glih.

Američani itak bi morali plačat reparacije, Britanci tudi. Mi tudi, morda? Zdi se mi fer no. Globalna vas in to.

Srbi so bili sužnji Turkom. Beseda slovan prihaja iz slav, prihaja iz besede slave. To se meni v modernem času ne zdi ključno.

Fajn bi bilo no. Najdite neko prijaznost v svojem srcu. Navsezadnje dobesedno živimo v paradižu proti njim, ki so le želeli živet v stiku z naravo, pa smo jih mi iz tega izkoreninili in uničili njihove skupnosti.

Predlagam, da greš do prvega črnca na cesti in mu podariš svojo plačo. Boš zgled pravilnega ravnanja.

Tolk enih kozlarij v enem samem postu je še za MON dosežek.
Čestitam.

nova
Uredništvo priporoča

Dvomim, da bo beseda meso postala. Ona to misli, da bi DRUGI plačevali, ona bi pa iza tipkovnice zganjala progresivizem. Na račun drugih.

Joj joj česa vse ženski spolni organ ne izbljuva na plano, ta luna je res močna.

Da dobijo odškodnino še vsi živeči sužnji. 😉

Do odškodnine je upraviče le oškodovanec. Potomci oškodovancev (ki to niso) so do slednje upravičeni ravno toliko kot potomci borcev do njihovih penzij.

Si vis pacem, para bellum.

Dvomim, da bo beseda meso postala. Ona to misli, da bi DRUGI plačevali, ona bi pa iza tipkovnice zganjala progresivizem. Na račun drugih.
[/quote]

Seveda, saj tako je, vsi “humanitarci” pozivajo k pomoči, ampak to pomoč naj nudi nekdo drug, dvoličnost brez meja.

Kdaj jo bodo dobili. Vem pa, da sem občutila grozo in obup v Elmini,ko sem stala pred vrati skozi katere ni bilo povratka.

Tako predlagam jaz, da stopite do potomcev žrtev rkc in jim date svojo plačo, da boste zgled pravilnega ravnanja. Ker ta tema se najbrž nanaša na temo o odškodnini žrtvam rkc.

Potomci so direktni oškodovanci tega, kar se je pripetilo staršem. Če starše ne bi izruvali iz njihovih skupnosti, ubogi nasledniki ne bi živeli v rasistični ZDA, kjer jih policaji streljajo na poti v Cerkev na podlagi barve njihove kože. Najbolj sposobne so jemali za suženjstvo in brez njih je tudi Afrika manj uspevala.

Jaz ne bi imela nič proti, če bi svetovni kongres črnskom skupnostim plačal nekaj bilijonov in se očistil krivde za transatlantsko suženjstvo, ki je uboge ničesar krive posameznike tretiral na tako nehuman način kot je prikazano v filmu Amistad.

Potomci so direktni oškodovanci tega, kar se je pripetilo staršem. Če starše ne bi izruvali iz njihovih skupnosti, ubogi nasledniki ne bi živeli v rasistični ZDA, kjer jih policaji streljajo na poti v Cerkev na podlagi barve njihove kože. Najbolj sposobne so jemali za suženjstvo in brez njih je tudi Afrika manj uspevala.

Jaz ne bi imela nič proti, če bi svetovni kongres črnskom skupnostim plačal nekaj bilijonov in se očistil krivde za transatlantsko suženjstvo, ki je uboge ničesar krive posameznike tretiral na tako nehuman način kot je prikazano v filmu Amistad.
[/quote]

Če staršev ne bi domače pleme prodalo jenkijem in pedrotom bi še vedno živeli v tisti vuko-ebini kjer pol porodice ebola in AIDS zdesetkata, ostalo pa malarija in rszle mrzlice.

Si vis pacem, para bellum.

Če staršev ne bi domače pleme prodalo jenkijem in pedrotom bi še vedno živeli v tisti vuko-ebini kjer pol porodice ebola in AIDS zdesetkata, ostalo pa malarija in rszle mrzlice.
[/quote]

A tako je bilo? Amerosi so se s puškami v Afriko zategnili, medtem ko so afričani imeli sulice, potem pa si čist nič niso od tam zastonj vzeli, ampak so plačali za vse? Hehe, kako izpadeš bedak in prasec hkrati, bravo.


Kdaj bodo zamorci plačali, ker so delali na naši zemlji?

A tako je bilo? Amerosi so se s puškami v Afriko zategnili, medtem ko so afričani imeli sulice, potem pa si čist nič niso od tam zastonj vzeli, ampak so plačali za vse? Hehe, kako izpadeš bedak in ****** hkrati, bravo.
[/quote]

Ni bilo potrebe po ubijanju. Škoda municije. Zumbotom so prodajali ničvredno robo, zastarelo in pokvarjeno orožje v zameno pa dobili razne živalske kože, zlato in sužnje.

Si vis pacem, para bellum.

Kaj pa stoletja zatiranja ženskega spola? Kam sporočim svoj TRR, da bodo vse moje prapraprapraprababice dobile povračilo za trpljenje s strani moških.

Predlagam tudi, da se redkim potomcem neandertalcev, ki jih je skoraj v celoti iztrebil Homo Sapiens, dodeli odškodnina. Avtor, postavi se v vrsto.

Žensk niso zatirali samo moški. So jih tudi babe iz višjih slojev. In moške iz nižjih slojev so ravno tako. Tudi danes ni bistveno drugače.

Žensk niso zatirali samo moški. So jih tudi babe iz višjih slojev. In moške iz nižjih slojev so ravno tako. Tudi danes ni bistveno drugače.
[/quote]

Vredu, potem razširimo segment tistih, ki so zatirali. Ni problema, dobrodošli vsi, ki ste začutili krivice in imate sedaj željo, da to popravite.

Američani, Avstralci…sami Evropejci, pobili indijance in a veste koga Avstralci….kdo je slovence pogubil…imeli podobno vero kot našteti zgoraj, ljubi naravo živali, žensko….ženska ima skrito znanje…kdo se bo ženskam upravičil….

ma,, meni pa se zdi prav, da vsi kolonialisti plačajo za svoj napredek oz. sranje, ki so ga ustvarili na račun domorodcev.
Dobički od izropanja rud, naravnih bogastev, živali in ljudi, ki so postali sužnji v družbi, ki naj bi presegla sužnjelastništvo (v Evropi je to bilo odpravljeno v cca 16, stoletju), potem pa so jih “izvažali”na ameriško celino.Na začetku so jim koristili, zdaj pa so odveč.
Pa saj niso oni krivi, da so jih odpeljali tja.
Google in Wikipedia ti bosta povedala vse o družinah multimilijonarjev, ki so svoje premoženje ustvarili s suženjstvom ali izkoriščanjem njihove zemlje, ki je niso kupili

-ebola in aids???
tega na svetu ni bilo nikoli prej, potem pa se je kar naenkrat pojavilo v Afriki . In vse nove epidemije se najprej pojavijo v Afriki! Ahh zakaj??
verjetno ker je največ prirastka in najmanj škode!
Če je Afrika kriva za vse, naj jo vsaj pustijo na miru! Afrika ima potencial in se bo pobrala na svoje noge prej kot mi, če jo bomo le pustili pri miru

poglej si https://mojtvportal.si/film/2255/bogovi-so-padli-na-glavo.aspx

Da o aboridžinih v Avstraliji niti ne govorim!

Zdaj pa vsi turisti rinejo v “neokrnjeno naravo”in med “neokrnjena ljudstva”

A bejž no , faked people
Peeesda tega ne razumem in ne morem razumet
če sklenem vse skupaj, cilj človeštva ne sme biti rast gospodarstva (BDP), temveč rast normalnega preživetja v zadovoljstvu, resursov je dovolj , požrešnosti pa veliko preveč
pa me spljuvajte,
za tem stojim in pika.

Črnci so bili divjaki in ‘suženjstvo’ je bil le krscanski poskus civiliziranja njih, kar je dobro ratovalo do druge svetovne in izkoriscevalskih marksitov, ki so iz riti potegnili moderno verzijo in propagando o izkoriscevalsken suzenjstvu. Producer Django Unchained – sovraznik katolikov in marksist, producer Sever in Jug – sovraznik katolikov in marksist. Izkoriscevalska unicevalska govna ki militarizirajo svoje vojake vsak dan ker so teroristi. Vsak terorist je marksist in vsak marksist je terorist, never forget

Res je. Komunizem je bil tudi samo poskus civiliziranja Evrope. Ko so komunisti dvignili roke od neumnega ljudstva, imamo, kar imamo. Permanentne gospodarske krize, brezposelnost, nižanje industrijskih standardov in na milijone musličev, ki nočejo delat drugega kot kriminalna dejanja. Natakni si gor feredžo in uživaj v civilizacijskih pridobitvah. Opevaj Zahod z zahodnoberlinskega minareta.Na vzhodni strani tega komunisti niso dovolili.

To je vse bil plan nas marksističnih Judov že od začetka, zato smo tudi Evropejcem in Američanom podstavili svojega Jahveta in Jezusa in ti so preko tega v Ameriko uvozili afriško multikulturnost. Mi smo že stoletja nazaj vedeli, kako je treba obrniti belo raso, da bo sama sebe slabila. Najlepše je, da si je bela rasa v Ameriko sama uvozila multikulturnost, zdaj še pa jokat ne morejo, ker verjamejo, da so sami krivi. No, saj neposredno so si, ampak v ozadju smo mi delovali. Mi se pa itak povzpnemo na vrh vsake države. Pač inteligenca, ne moreš tu nič, brez zamer, samo posel. Vaše vrednote so napačne, to pa zaradi tega, ker vam jih tako ali tako mi vcepljamo že 2000 let preko naše mitologije, da vas držimo pod kontrolo in vas usmerjamo po svojih željah.

In najlepše je, da ti lahko to kar direktno povem, ker tako ali tako nič ne moreš proti temu, ker te nihče ne posluša in je ego bele rase prevelik, da bi se lahko sprijaznila s tem, da jo obračamo kot male otroke in smo vedno jo, odkar smo prvič prišli v kontakt. Z besnenjem, norenjem in nasiljem nam bodo pa belci samo še bolj pomagali. Saj je Hitler tudi poskušal, pa je rezultat bil, da smo postali še bolj inteligentni in da smo dobili še več moči v Ameriki, preko Amerike pa tudi niti Evrope vlečemo. Vedno smo tri korake pred tabo, vedno.

וו וויל אלווייס ב יור משטרס

New Report

Close