Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Biti samski je najbolj bedno

Biti samski je najbolj bedno

Pri 38 samski že dolgo in vam povem, da je to nekaj najslabšega kar se lahko zgodi duši. Vsak, ki pravi, da je biti samski svoboda se pošteno moti. To je trpljenje in nič drugega. Ljudje nismo ustvarjeni za biti samski, edino čudaki so radi samski.

Potem pa slišim raznorazne moške, kako je samskost super, lahko vse pofukaš kar leze in gre. Reala je pa čisto drugačna, noben te ne povoha ko si samski, večina jih drka v mamini kleti. Kamorkol greš ven, povsod vidiš samo parčke, kako se imajo fajn, tebi pa zamori. Potovati sam, da je super? HAHAH, enkrat probal in zadnjič, to je trpljenje potovati sam, ne pa v užitek.

Nekateri smo pač grdi in debeli, zato nas nobena ne povoha. Lahko ste srečni, da ste v paru, pa četudi vam ne gre najbolje. Sprobal sem že vse in verjemite, da je biti sam najslabše.

Če si nesamostojen, če si opravilno nesposoben, potem je res grozno biti samski.
Mi je pa zanimivo, da v mamini kleti drkaš. Zakaj ne pomisliš raje, da bi se odselil, živel sam, sam skrbel zase? Aja, ne gre, ker si samski.
Jaz dosti potujem, sama, meni je super. Res pa je, da sem opravilno sposobna in nisem prisesana na druge.

Verjamem pa, da vse ženske bežijo od tebe. Pa ne zato, ker si debel in grd, ampak zato, ker si opravilno nesposoben jamrač. Namreč kar okrog se ozri, dosti debelih moških ima partnerke.

Jah, ne smeš biti v mamini kleti, potem pa bo.

nova
Uredništvo priporoča

Če si nesamostojen, če si opravilno nesposoben, potem je res grozno biti samski.
Mi je pa zanimivo, da v mamini kleti drkaš. Zakaj ne pomisliš raje, da bi se odselil, živel sam, sam skrbel zase? Aja, ne gre, ker si samski.
Jaz dosti potujem, sama, meni je super. Res pa je, da sem opravilno sposobna in nisem prisesana na druge.

Verjamem pa, da vse ženske bežijo od tebe. Pa ne zato, ker si debel in grd, ampak zato, ker si opravilno nesposoben jamrač. Namreč kar okrog se ozri, dosti debelih moških ima partnerke.
[/quote]

Dosti potuješ sama ja, ne poveš pa, da si osamljena 24/7 na teh potovanjih. Sigurno ves čas pogrešaš družbo, ki je nimaš.

Če si nesamostojen, če si opravilno nesposoben, potem je res grozno biti samski.
Mi je pa zanimivo, da v mamini kleti drkaš. Zakaj ne pomisliš raje, da bi se odselil, živel sam, sam skrbel zase? Aja, ne gre, ker si samski.
Jaz dosti potujem, sama, meni je super. Res pa je, da sem opravilno sposobna in nisem prisesana na druge.

Verjamem pa, da vse ženske bežijo od tebe. Pa ne zato, ker si debel in grd, ampak zato, ker si opravilno nesposoben jamrač. Namreč kar okrog se ozri, dosti debelih moških ima partnerke.
[/quote]

Ker če si nesamostojen in opravilno sposoben enostavno ne moreš biti osamljen!?!?
No ja, na tekmovanja iz logike verjetno nisi nikoli hodila.

Glede potovanj, pa kje hudiča dobite toliko dopusta, da lahko veliko potujete?

Ker če si nesamostojen in opravilno sposoben enostavno ne moreš biti osamljen!?!?
No ja, na tekmovanja iz logike verjetno nisi nikoli hodila.

Glede potovanj, pa kje hudiča dobite toliko dopusta, da lahko veliko potujete?
[/quote]

Popravek:
Ker če si samostojen in opravilno sposoben, pa ne moreš biti osamljen!?!?
No ja, na tekmovanja iz logike verjetno nisi nikoli hodila.

Glede potovanj, pa kje hudiča dobite toliko dopusta, da lahko veliko potujete?

Ja ker imeti družbo pa je garancija, da nisi osamljen malo morgen. Prazvzaprav tretjina do polovica prebivalstva je introvertiranih, tako velike popoulacije ne moreš označit za čudake. Določeni smo raje samski kot da sprejemajo kakršnkoli odpad. Verjetno se je treba obkrožit z neko parazitsko kokodajsko in si na vrat obesiti parazitske otroke. Če bi vam z družbo in prijatelji bilo tako lepo ne bi vam višek druženja bilo zadevanje s travo ali nalivanje z alkoholom. Očitno ste kljub vsej družbi še vedno popolnoma osamljeni in prazni. Odgovor vam je na dlani, ne znate biti sami s seboj in rabite druge animatorje. Kar se pa tiče mame je še najbolj koristen osebek, kuha, pere, lika, posodi denar. Kaj ti prijatelj da? Samo pomagaj, posodi in opravvljanje.

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Se kar strinjam s tvojimi trditvami. Sigurno biti in potovati sam ni nekaj česar bi si normalni ljudje želeli. Tako da so vse trditve tistih, ki pravijo kako jim je lepo in oh in sploh ko so solo, malo za lase privlečene. Niso v preteklosti zaman skovali reka, da je v dvoje lepše…

Pa še nekaj o teh parih ki se imajo kao fajn. Če še niste pogruntal je to vse predstava za javnost. Za zaprtimi vrati pa joj mene. Še najhujši so tisti po družbenih omrežjih. Dokazano. Kdor ne zna biti sam ne zna biti niti v zvezi. To je dejstvo. Najbolj spoznaš sebe ko si sam. Potovanje s samim seboj tudi lepo. Si dokažeš da se znaš sam znajti. Ma kateri odrasel se še za roke drži? To je predstava za večnega otroka. Žensko. hahaha Ste naivni.

Se kar strinjam s tvojimi trditvami. Sigurno biti in potovati sam ni nekaj česar bi si normalni ljudje želeli. Tako da so vse trditve tistih, ki pravijo kako jim je lepo in oh in sploh ko so solo, malo za lase privlečene. Niso v preteklosti zaman skovali reka, da je v dvoje lepše…
[/quote]

Zakaj pa ne v troje ali pet?

Se kar strinjam s tvojimi trditvami. Sigurno biti in potovati sam ni nekaj česar bi si normalni ljudje želeli. Tako da so vse trditve tistih, ki pravijo kako jim je lepo in oh in sploh ko so solo, malo za lase privlečene. Niso v preteklosti zaman skovali reka, da je v dvoje lepše…
[/quote]

Po možnosti še plačati neki kokodajsi da se šlepa na potovanju, ker je tako nezamenljiva družba.

Nehaj drkat v mamini kleti in pojdi malo v hrib, da ne boš debel, pa se boš v nekaj tednih boljše počutil, kljub samskosti.
Boljše samski kot v nesrečni vezi.

Dosti potuješ sama ja, ne poveš pa, da si osamljena 24/7 na teh potovanjih. Sigurno ves čas pogrešaš družbo, ki je nimaš.
[/quote]

Če bi bila osameljna na teh potovanih, potem ne bi potovala. Nič ne pogrešam družbe.
Saj veš, da potovanja niso obveza, ampak se zanje odločiš prostovoljno? Komur ni do tega pač ne potuje.

Tega opravilno nesposobni jamrači ne bodo zastopili :).

Se kar strinjam s tvojimi trditvami. Sigurno biti in potovati sam ni nekaj česar bi si normalni ljudje želeli. Tako da so vse trditve tistih, ki pravijo kako jim je lepo in oh in sploh ko so solo, malo za lase privlečene. Niso v preteklosti zaman skovali reka, da je v dvoje lepše…
[/quote]

Bogvaruj pomisliti, da lahko nekdo drug povsem drugače gleda na te stvari. In na ostale tudi.

Bogvaruj pomisliti, da lahko nekdo drug povsem drugače gleda na te stvari. In na ostale tudi.
[/quote]

Ah ne, sigurno so tudi taki ki jim dejansko odgovarja biti sam. Ampak ne kupim pa razlage da je VEČINA samskih sama, ker se je za to zavestno odločila in jim tako kar najbolj odgovarja.

Samski so samski, ker jim to odgovarja. To bo kar resnica. če jim ne bi odgovarjalo, bi si že koga našli.

Torej … se počasi sprijaznjuješ da boš do konca življenja sam ali razmišljaš, da bi predčasno zapustil ta svet?

Tko je, če sam s sabo ne znaš bit, potem te itak nobena ne bo povohala, ker imaš probleme in ji nimaš kaj ponudit. Je pa res lahko v dvoje lepše, ampak lahko je pa tudi v dvoje slabše, eni se navsezadnje tud pobijejo na koncu (samo take katastrofalne zveze pa še nisi preizkusil, sicer bi to vedel)

Pa če sam sebe že po videzu ne maraš, zakaj bi te kdo drug? Če se ti zdi v dvoje res lepše lahko pa poskusiš nekaj nardit glede videza in drugih stvari, s katerimi nisi zadovoljen – in spotoma ti bo tudi samemu s sabo lažje, če ti že ne uspe se s katero zbližati.

Ni razloga, da mečeš puško v koruzo, prijatelj, če dobro pomisliš.

Ah ne, sigurno so tudi taki ki jim dejansko odgovarja biti sam. Ampak ne kupim pa razlage da je VEČINA samskih sama, ker se je za to zavestno odločila in jim tako kar najbolj odgovarja.
[/quote]

Načeloma se strinjam, mi pa posploševanje ni blizu. Vsak sam zase najbolje ve. Če kdo misli, da mora svojo samskost pred komerkoli opravičevati, je tudi to njegova izbira in tudi pravica.

bolje biti sam kot osamljen v dvoje,teh parov je pa največ kakor slišim.si to tudi že sprobal?

To pa je že kar univerzalno prepričanje “srečno” samskih bab:
– Pari so v bistvu zelo nesrečni in bi raje bili sami
– Rajši sem sama, kot da poberem odpad.

Tazadnja trditev je v smislu da one so pa top roba.
Drage moje “srečno” samske: ženska top roba se poparčka najkasneje do 30 in ima do takrat zadaj vedno kolono top žrebcev, ki čaka da bi bili izbrani.
Tako da ne se slepit, tudi same ste odpad, isto kot avtor teme, ki drka v mamini kleti. On vsaj ima realen pogled na situacijo, babe pa lažete sebi in nam o neverjetni sreči, ki vas je doletela.
Aja še ene tipične floskule sem se spomnil: nasilje. To “srečno” samske kokoši tudi rade poudarjate, češ da vsaka v vezi je tepena vsak dan, ve pa imate to neverjetno srečo da vam tega ni treba, ker ste samske.

Sama sem že tretje leto (vdova) in v glavnem mi nič ne manjka, ampak če bi imela pa na izbiro, da izberem samskost ali kvaliteten odnos v dvoje, pa ne bi oklevala niti minute.

Zelo rada sem sama in tudi uživam v svoji družbi, ampak ljudje smo ustvarjeni za dvojino in naša duša je osamljena, če hodimo sami po svetu.


Kaj pa tiste, ki se zavestno odločimo, da bomo samske? Stara sem 36 let in v zvezi nisem bila niti en dan. Še seksu sem se odpovedala in si raje nabavila vibrator. In da ne bo pomote – spoznala sem veliko moških (in niso bili noben odpad), ampak takoj ko so želeli kaj več, so me začeli dušiti. Jaz enostavno nisem za življenje v dvoje. Sama grem povsod – na potovanje, dopust, v kino, na kosilo, večerjo… in v tem resnično uživam. Lahko se tolažite, da si samo zatiskam oči, ampak samo jaz vem kaj občutim ko sem sama v svoji družbi. Včasih se sprašujem ali sem pretirano zaljubljena sama vase ali pa so mi všeč ženske. Očitno bom morala poskusiti s kakšno bejbo…

Ali si neodkrita lejzbika, ali pa čudak. Tudi taki obstajate, ampak v veliki manjšini. Vse ostale kure pa se najdejo v mojem opisu zgoraj, sploh tista najbolj glasna v tej temi

New Report

Close