Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Biti samski je najbolj bedno

Default avatar

Ahnoooo

zavajate ljudi je napisal/a:
Pri 38 samski že dolgo in vam povem, da je to nekaj najslabšega kar se lahko zgodi duši. Vsak, ki pravi, da je biti samski svoboda se pošteno moti. To je trpljenje in nič drugega. Ljudje nismo ustvarjeni za biti samski, edino čudaki so radi samski.

Potem pa slišim raznorazne moške, kako je samskost super, lahko vse pofukaš kar leze in gre. Reala je pa čisto drugačna, noben te ne povoha ko si samski, večina jih drka v mamini kleti. Kamorkol greš ven, povsod vidiš samo parčke, kako se imajo fajn, tebi pa zamori. Potovati sam, da je super? HAHAH, enkrat probal in zadnjič, to je trpljenje potovati sam, ne pa v užitek.

Nekateri smo pač grdi in debeli, zato nas nobena ne povoha. Lahko ste srečni, da ste v paru, pa četudi vam ne gre najbolje. Sprobal sem že vse in verjemite, da je biti sam najslabše.
bolje biti sam kot osamljen v dvoje,teh parov je pa največ kakor slišim.si to tudi že sprobal?
Default avatar

pjanko1

To pa je že kar univerzalno prepričanje "srečno" samskih bab:
- Pari so v bistvu zelo nesrečni in bi raje bili sami
- Rajši sem sama, kot da poberem odpad.

Tazadnja trditev je v smislu da one so pa top roba.
Drage moje "srečno" samske: ženska top roba se poparčka najkasneje do 30 in ima do takrat zadaj vedno kolono top žrebcev, ki čaka da bi bili izbrani.
Tako da ne se slepit, tudi same ste odpad, isto kot avtor teme, ki drka v mamini kleti. On vsaj ima realen pogled na situacijo, babe pa lažete sebi in nam o neverjetni sreči, ki vas je doletela.
Aja še ene tipične floskule sem se spomnil: nasilje. To "srečno" samske kokoši tudi rade poudarjate, češ da vsaka v vezi je tepena vsak dan, ve pa imate to neverjetno srečo da vam tega ni treba, ker ste samske.
Default avatar

dvojine je dvojina

Sama sem že tretje leto (vdova) in v glavnem mi nič ne manjka, ampak če bi imela pa na izbiro, da izberem samskost ali kvaliteten odnos v dvoje, pa ne bi oklevala niti minute.

Zelo rada sem sama in tudi uživam v svoji družbi, ampak ljudje smo ustvarjeni za dvojino in naša duša je osamljena, če hodimo sami po svetu.
Default avatar

zaljubljena sem sama vase

pjanko1 je napisal/a:

Drage moje "srečno" samske: ženska top roba se poparčka najkasneje do 30 in ima do takrat zadaj vedno kolono top žrebcev, ki čaka da bi bili izbrani.
Tako da ne se slepit, tudi same ste odpad, isto kot avtor teme, ki drka v mamini kleti. On vsaj ima realen pogled na situacijo, babe pa lažete sebi in nam o neverjetni sreči, ki vas je doletela.
Aja še ene tipične floskule sem se spomnil: nasilje. To "srečno" samske kokoši tudi rade poudarjate, češ da vsaka v vezi je tepena vsak dan, ve pa imate to neverjetno srečo da vam tega ni treba, ker ste samske.
Kaj pa tiste, ki se zavestno odločimo, da bomo samske? Stara sem 36 let in v zvezi nisem bila niti en dan. Še seksu sem se odpovedala in si raje nabavila vibrator. In da ne bo pomote - spoznala sem veliko moških (in niso bili noben odpad), ampak takoj ko so želeli kaj več, so me začeli dušiti. Jaz enostavno nisem za življenje v dvoje. Sama grem povsod - na potovanje, dopust, v kino, na kosilo, večerjo... in v tem resnično uživam. Lahko se tolažite, da si samo zatiskam oči, ampak samo jaz vem kaj občutim ko sem sama v svoji družbi. Včasih se sprašujem ali sem pretirano zaljubljena sama vase ali pa so mi všeč ženske. Očitno bom morala poskusiti s kakšno bejbo...
Default avatar

pjanko1

Ali si neodkrita lejzbika, ali pa čudak. Tudi taki obstajate, ampak v veliki manjšini. Vse ostale kure pa se najdejo v mojem opisu zgoraj, sploh tista najbolj glasna v tej temi
Default avatar

to je res

eh ja če si je napisal/a:

Če si nesamostojen, če si opravilno nesposoben, potem je res grozno biti samski.
Mi je pa zanimivo, da v mamini kleti drkaš. Zakaj ne pomisliš raje, da bi se odselil, živel sam, sam skrbel zase? Aja, ne gre, ker si samski.
Jaz dosti potujem, sama, meni je super. Res pa je, da sem opravilno sposobna in nisem prisesana na druge.

Verjamem pa, da vse ženske bežijo od tebe. Pa ne zato, ker si debel in grd, ampak zato, ker si opravilno nesposoben jamrač. Namreč kar okrog se ozri, dosti debelih moških ima partnerke.
Dosti potuješ sama ja, ne poveš pa, da si osamljena 24/7 na teh potovanjih. Sigurno ves čas pogrešaš družbo, ki je nimaš.
ljudje smo socialna bitja in za preživetje tudi rabimo družbo, socialne stike, odnose, vezi, ki nam omogočajo tudi preživetje - odnosi ljubeči, prijazni, spomini in trajne skupne vezi, dogodki, so nujna hrana za našo dušo in za duševno zdravje.

In ne ni fajn sam potovati - je fino biti v družbi vsaj nekoga. Tudi ceneje je - kdor sam hodi okoli mora vse doplačevati za enoposteljne storitve. In to ni poceni. tak da niti tudi praktično ni s finančnega vidika in tudi ostalega ne. če greš na wc in imaš prtljago - ti jo sopotnik s tabo počuva, če si sam moraš vse trogati, bolj nevarno je tudi potovati sam... kot rečeno pa je z duševnega vidika vsaj v dvoje vse mnoooogo lepše.

kdor pisari,da je najbolje biti sam ni najbolj zdrav v družbenem kontekstu - je tudi precej neprilagodljiv očitno in se zna zgoditi precej tudi egoist.
Default avatar

Goldfish

Verjemi, da so ljudje, ki so rojeni za biti samski. In so ljudje alla nick LEGENDA MONA, general in podobni, katerih življenje je pahnilo v to, da ne morejo več imeti ženske, ker se jih bojijo.
Default avatar

To ne bo res

Najbolj bedno je, če ti je dolgcajt in nimaš drugega početi, kot na monu gnjaviti.

Samski, ki si najde kaj za dušo, lahko živi bolj polno od vezanih.
Pri 38 samski že dolgo in vam povem, da je to nekaj najslabšega kar se lahko zgodi duši. Vsak, ki pravi, da je biti samski svoboda se pošteno moti. To je trpljenje in nič drugega. Ljudje nismo ustvarjeni za biti samski, edino čudaki so radi samski.

Potem pa slišim raznorazne moške, kako je samskost super, lahko vse pofukaš kar leze in gre. Reala je pa čisto drugačna, noben te ne povoha ko si samski, večina jih drka v mamini kleti. Kamorkol greš ven, povsod vidiš samo parčke, kako se imajo fajn, tebi pa zamori. Potovati sam, da je super? HAHAH, enkrat probal in zadnjič, to je trpljenje potovati sam, ne pa v užitek.

Nekateri smo pač grdi in debeli, zato nas nobena ne povoha. Lahko ste srečni, da ste v paru, pa četudi vam ne gre najbolje. Sprobal sem že vse in verjemite, da je biti sam najslabše.
Default avatar

vatikanske ječe

Samskim paše biti samski. Tudi za avtorja teme to velja. Raje bo še dalje debel in nesrečen, kot da bi kaj spremenil v coni udobja.
Default avatar

vatikanske ječe

pjanko1 je napisal/a:

Ti si tud še zelen. Vsak ded je samo menjalni del v življenju bab. Večino ločitev zahtevajo babe in večino zvez babe razdrejo. Ti pa pišeš kot da si star 15.
Default avatar

res je tako

pjanko1 je napisal/a:

Res je tako, da sem 100x raje kot z bebcem tvoje sorte.
In vsaka pametna ženska bo raje samske kot s tabo in tebi podobnimi tipi.
Default avatar

potujem sama

to je res je napisal/a:

Dosti potuješ sama ja, ne poveš pa, da si osamljena 24/7 na teh potovanjih. Sigurno ves čas pogrešaš družbo, ki je nimaš.
ljudje smo socialna bitja in za preživetje tudi rabimo družbo, socialne stike, odnose, vezi, ki nam omogočajo tudi preživetje - odnosi ljubeči, prijazni, spomini in trajne skupne vezi, dogodki, so nujna hrana za našo dušo in za duševno zdravje.

In ne ni fajn sam potovati - je fino biti v družbi vsaj nekoga. Tudi ceneje je - kdor sam hodi okoli mora vse doplačevati za enoposteljne storitve. In to ni poceni. tak da niti tudi praktično ni s finančnega vidika in tudi ostalega ne. če greš na wc in imaš prtljago - ti jo sopotnik s tabo počuva, če si sam moraš vse trogati, bolj nevarno je tudi potovati sam... kot rečeno pa je z duševnega vidika vsaj v dvoje vse mnoooogo lepše.

kdor pisari,da je najbolje biti sam ni najbolj zdrav v družbenem kontekstu - je tudi precej neprilagodljiv očitno in se zna zgoditi precej tudi egoist.
Potujem sama, mi je super. Vsako leto novo državo ali dve.
Vedno sama.
Je pa res, da je tako dražje. Ampak tudi stanovanje, elektrika, hrana... vse je dražje, če si samski.
Zato pa je dosti parov skupaj, čeprav se videt ne morejo, ker pač nimajo financ, da bi sami furali.
Kdor pa ima finance pa si lahko privošči samski stan, če seveda tako želi.
Default avatar

sucker

Če si samski, pričakuješ in delaš to kar delajo ne samski,...
Default avatar

kapitall

V kapitalizmu moraš pazit, da te baba ne nategne, da te dec ne nategne, ker potem ostaneš brez pošteno prisluženega kapitala. Tudi med vezo ti lahko drug človek začne odžirat čas in denar (oboje je zelo pomemben kapital). Kapitalizem je najboljši sistem, ker je najbolj v skladu s človekovo naravo, človek se pa mora zaščitit pred drugimi ljudmi, pred konkurenco in sovražniki.
Default avatar

Ni res

Ne znas biti sam s seboj, ne znas uzivat in funkcionirat sam zato bi bil/a v vezi ista dolgočasna in vse nekaj na silo.
Default avatar

Pri neni

LEGENDA MONA je napisal/a:
Ja ker imeti družbo pa je garancija, da nisi osamljen malo morgen. Prazvzaprav tretjina do polovica prebivalstva je introvertiranih, tako velike popoulacije ne moreš označit za čudake. Določeni smo raje samski kot da sprejemajo kakršnkoli odpad. Verjetno se je treba obkrožit z neko parazitsko kokodajsko in si na vrat obesiti parazitske otroke. Če bi vam z družbo in prijatelji bilo tako lepo ne bi vam višek druženja bilo zadevanje s travo ali nalivanje z alkoholom. Očitno ste kljub vsej družbi še vedno popolnoma osamljeni in prazni. Odgovor vam je na dlani, ne znate biti sami s seboj in rabite druge animatorje. Kar se pa tiče mame je še najbolj koristen osebek, kuha, pere, lika, posodi denar. Kaj ti prijatelj da? Samo pomagaj, posodi in opravvljanje.

https://www.marieclaire.com/sex-love/a2 ... happiness/

https://www.theguardian.com/commentisfr ... ationships

https://graziadaily.co.uk/relationships ... y-thought/
Prijatelji frendi, so mi bolj blizu, kot cela familija vključno z odraslim otrokom. Prijateljic pa nimam, ker so to največje žleht nobe.
Default avatar

Jaz tud tako mislim

To ne bo res je napisal/a:
Najbolj bedno je, če ti je dolgcajt in nimaš drugega početi, kot na monu gnjaviti.

Jaz sem rada sama, v dvoje se moram pretirano prilagajati, se mi ne ljubi enostavno ne. Čist vedno ni fajn biti sam, vendar pa samskost za dvojino ne bi zamenjala za nič na svetu.
Default avatar

to je res

Jaz tud tako mislim je napisal/a:
To ne bo res je napisal/a:

Jaz sem rada sama, v dvoje se moram pretirano prilagajati, se mi ne ljubi enostavno ne. Čist vedno ni fajn biti sam, vendar pa samskost za dvojino ne bi zamenjala za nič na svetu.
No saj sem prav predvidevala, da ste taki neprilagodljivi in tudi zelo verjetno egoisti - se vam ne da prilagajati, ker bi radi da je vse samo po vaše.
Default avatar

vatikanske ječe

Ja taki smo, nimaš kaj. Večina ljudi je danes takih.
Default avatar

tudi jaz tako mislim

Ne vem če gre ravno za to, po karakterju sploh nisem egoist. Zakaj bi morala dihat z nekom, če mi to predstavlja breme. Meni so bile vse zveze bolj tak, ker to tako mora bit. Po enem letu se naveličaš, lahko se pa delaš kako ti je super, sem tudi že to dala skozi. Če pa morate biti kr naprej skupaj in ste lahko, ker uživate, je to vaša stvar. Vsak ve za sebe kako mu je