Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pari brez otrok

Pari brez otrok

zaupajte mi pluse pri vas katerih pri tistih z otroci ni… za nama je junijska poroka in porocno potovanje in ze vidiva v prihodnost kaksna pricakovanja vseh sledijo…nama pa na pamet ne pade da bi si unicila najino idilo v dvoje….zato vsi dolgo poroceni pari na dan z besedo v cem sami najbolj uzivate kar si pari z otroci ne morejo vec privoscit. Sem si zapomnila besede mozeve sestre, otrok ni pes da ga das stran ko ga enkrat imas.

To je nekako tako kot sendvič brez salame ali bicikel brez koles.

Da se enkrat strinjam z viharnim. Jaz v vezi z nekom, ki ne zeli otroka sploh ne bi bila. Potemsem raje sama. Zame je bistvo partnerstva tudi nadgradnja ljubezni z otrokom. Ce tip nima te zelje potem med nama partnerstva ne more biti.

Ne vem kaj ti hoces da mi teb diktiramo partnerstvo in kaj bosta pocela, ovitn vama je precej dolgcajt drug z drugim in se bosta se nolj najedla en drugega in se se prej navelicala, ce mors druge sprasvat.

Brezvezna tema, že milijonkrat prežvečena. Mater ste brez idej!
Upam, da jo moderatorji izbrišejo.

Otroka imas ali nimas zaradi svojih odlocitev.
Pa psa si tudi nikar ne nabavita, je zivo bitje.

Mogoče ga bosta pa hotla čez 5 let.

Zelenjavni namazi ali tuna je bolj zdrava od salame.

Čedalje boljše “zdravje” kažete na vsakem koraku, povrh gre pa tu za praznino, luft, če si sposobno traumet? Najbrž ne.

To je vse katoliška jeba, kdo je več vreden in kdo manj. Koga je potrebno ponižati koga ubiti besedno ali fizično. In tako dalje. Na vašega janeza,pa.pozabljate, ko je rekel, ljubite vse. A je to pes ali otrok ali homo ali alkos ali narkos ali.pedofil ….saj vam je to rekel Janez. Ljubite vse. Pes je več vreden kot marsikateri otrok..ta otrok bo odrastel v pred dnevi pa morilca mučitelja zasmehovala in to je več vredno fuuuuj….

Kot je ze ena gor rekla mogoce si ga bosta zelela kasneje. Bodita en cas brez in ce bos pogresala nekaj v vezi imata se vedno cas za otroka. Ampak najprej uzivajta sama par let. Z mojim partnerjem sva bila od samega zacetka iskrena in nisva nikamor hitela. Spoznala sva se ko sem bila 26, hodila na zmenke pol leta, se preselila skupaj, maksimalno sva uzivala. Oba sva imela redno zaposlitev in marsikaj sva si privoscila. Zelja po potomcih pa ni prisla, dejansko sva se nasla dva, ki nama potomstvo ne predstavlja vrhunec obstoja. Nisva si zelela otroka ne pri 26 ne pri 30 ne pri 35 ne sedaj pri 42. Kvalitetno partnerstvo je tisto kar steje, sreca.
Ne vem kaksne zelje imas, si odlocna ali kolebas? Definitivno ima zivljenje v dvoje vec kvalitet, pocakaj par let ce te bo sploh zamikalo. In nikar ne poslusaj tistih ki zivijo po seznamu, potem so pa prvi ki se locujejo, jih moz vara ker se mu zdi zena dolgocasna in zivcna razvalina. Zavedaj se koliko krega je v med zakoncema z otroci. Odlocitev je tvoja, ce si zas..er..jes zivljenje z otrokom poti nazaj vec ni. Dobro premisli.


Ah daj nehaj, takoj v bran, brez da bi te kdo vprašal s takimi “mož vara”, to takoj poveš o sebi, da si šus, ki je zasral življenje in bolj ko boš stara, huje bo.

Se strinjam z napisanim zgoraj. Če se dva najdeta in je to to, bosta zvozila tudi brez otrok čist ok. Kdor misli, da se potem dva brez otrok naveličata drug drugega, potem ta dva v nobenem primeru nista za skupaj. Ker otrok ne reši nič. Je pa res da morata biti oba na isti valovni…Če je že samo eden podvržen drugačni želji, potem je težko. Oba si morata v glavi razčisti kaj in kako. Imet se morata res rada, uživat morata drug z drugim. Potem je življenje lepo. Čudovito.
Otrok sicer res lahko poveže in da piko na i, ampak v prvi vrsti sta dva človeka, ki morata bit nekaj časa sama, da sploh vidita če sta za skupaj. No garancije ni nikjer.
Če se dva odločita biti brez otrok, je lahko to ena čudovita ljubezenska zveza med dvema.


Ah daj nehaj, takoj v bran, brez da bi te kdo vprašal s takimi “mož vara”, to takoj poveš o sebi, da si šus, ki je zasral življenje in bolj ko boš stara, huje bo.
[/quote]

Resnica boli.


Če bi bilo res ok, kot ti praviš, ne bi v istem sestavku takoj omenjala ekstreme, kjer gre narobe, ne? To pomeni, da piše nekaj, kar ni res in ne misli tako, je zasrala in takoj opravičuje svojo zavoženost, ker jo skeli. Na forumu nismo vsi po župi priplavali, veš?

Ta hedonizem bi bilo treba z zakonom prepovedat. 5 let dat časa da nekaj naštepata, če ne se zakonska zveza in z njo povezane bonitete razveljavi. Tako bo ko bom jaz diktator.

In btw, psa se tudi ne da kar stran!

Aneda, ves kaj je men zanimivo, da ti ki se tako razglasajo da nocejo otrok, ker nocjo zivet po spisku kot ena napada starse zgoraj, samo pa ravno s tem odnosom starse in njihove odlocitve zanicujejo.
Sama neizmerno uzivam z otroki in od nekdaj sem sanjala o druzini. Na pamet mi nikoli ni prislo da bi si iskala partnerja in bila brez otrok, nikoli niti za sekundo, vedno sem si zelela druzino, ker jaz tako cutim. In potem se najdejo eni bebci ki bodo mene zaničevali in mojo ljubezen do otrok in zeljo imeti druzino in me po njihovem bolbem razumu hoteli prepricati da zivim po nekem spisku. Ne pane, zabite si ze to enkrat v mozgane, obstajamo na tem svetu pac ljudje ki imamo radi otroke in uzivamo z njimi, ker je to nasa sreca nasa zelja. Pa ce bi bili vsi ostali brez se moja zelja neb spremenila. Dojamte ze enkrat da obstajajo ljzdje z ljubeznijo do otrok, ceprav vi sami tegane zmorete cutiti. Samo nehajte negirat obstoj te ljubezni in druge zanicevat ker jo cutijo.

Poznam pa tud enga takega, ki otrok noce, ker ma raj svoj dnar na trr in lepece o nekem sanjskem partnerstvu in nekih potovanjih, sam to je vse njegovo prazno lepetanje in izgovori s katerimi maskira svoje skrtunstvo in obsedenost z dnarjem. Ker on dnarja ne bi dalnit za kruh,,se tist bo stel tak je skrt.

Samo se ne bo nikol tebe vprasal. Niti tvoj otrok ce ga slucajno mas te ne bo nic bolj smirglal, se manj pa bo uposteval tvoje butaste zelje in tvoj hisni zakon.

Z otroci resujejo svoje zakonske zdrahe potem si pa otroke podajajo kot zogico za tenis. Babseta sanjajo o sanjskem druzinskem zivljenju pol so pa vse tecne in polne problemov. Jih poslusam vsak dan na sihtu, ne bi bla rada v njihovi kozi. Res nikoli.


Če bi bilo res ok, kot ti praviš, ne bi v istem sestavku takoj omenjala ekstreme, kjer gre narobe, ne? To pomeni, da piše nekaj, kar ni res in ne misli tako, je zasrala in takoj opravičuje svojo zavoženost, ker jo skeli. Na forumu nismo vsi po župi priplavali, veš?
[/quote]

Ne res nismo vsi po župi priplavali da bi nasedali tvojim pravljicam ko vsi dobro poznamo tvojo dramo. Nisi bil sposoben obdrzati zakon in familijo skupaj. Bravo, za cestitat. Bivša tudi ni priplavala po župi zato je tekla stran kolikor hitro je lahko.

Brez otrok nisi zaradi prednosti tega ali slabosti, ki jih prinaša družina, ampak ker tako razmišljaš, čutiš in si si tako zastavil življenje.

Jaz si svojega življenja brez otrok, psa, mačka in kanarčka ne predstavljam.

1. ☺

Midva si ne predstavljava življenja brez najinih dveh kužkov, brez svobode, brez lepega odnosa med nama…komot pa brez frocovja in tako bo tudi ostalo. Poznava pare z in brez otrok in v koži tistih z nikoli nočeva bit. Ljubiva življenje in ne trpljenje. Pika.

Tocno tako. In tukaj lahko beremo vse te poste teh brez otrok ki se hvalijo kako so brez ker ga ni cez komot in podobne. To so lenuhi, ki soljudi ne samo otroke vidijo kot zajedalce nekaj odvec. Taki s takim razmišljanjem o komot bodo nsjbrz se tudi svojih ostarelih starsev hitro znebili, ko le-ti ne bodo vec njim na uslugo s kuhanjem kosil in podobnim, ko bo ob starosti treba skrbet zanje se jih bodo losali, ker oni so radi na komot in nihce jim ne bo tega tratil. Taki s takim odnosom nimajo nobene odgovornosti do socloveka. Tako je res. Takim se za socloveka gladko je.be vidijo samo sebe in svoj hedonizem. In s takim tudi partnerstvo minuto ji lepo, ker te ima za suznja njegovega hedonizma.

Midva si ne predstavljava življenja brez najinih dveh kužkov, brez svobode, brez lepega odnosa med nama…komot pa brez frocovja in tako bo tudi ostalo. Poznava pare z in brez otrok in v koži tistih z nikoli nočeva bit. Ljubiva življenje in ne trpljenje. Pika.
[/quote]
Ja saj, cucka bosta crknila, vidva pa vsak k sebi in boš še bolj norela, kot sedaj noriš na monu. Tud brez cuckov pod stara leta ne bi imela več kaj počet skupaj, ker sta zasrala, nikoli odrasla.

Midva si ne predstavljava življenja brez najinih dveh kužkov, brez svobode, brez lepega odnosa med nama…komot pa brez frocovja in tako bo tudi ostalo. Poznava pare z in brez otrok in v koži tistih z nikoli nočeva bit. Ljubiva življenje in ne trpljenje. Pika.
[/quote]
Jst te čist zastopim. Nekateri res niste primern material za razmnozevanje. Dobr da ste to ze zgodaj sami ugotovili. Pika.

New Report

Close