Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ali je za outlet g-star v celovcu še potrebna ena kartica za vstop ?

Default avatar

Gstar

Torej, pred casom smo tu debatirali o tem outletu, pa je menda za vstop treba imeti neko kartico? Ali je kdo seznanjen z najnovejšim? Nekaj grem tja gor, pa bi si omislila ene boljše kavbojke.
Default avatar

seveda je treba

Mastercard
Default avatar

Gstar

Haha ,dobra👖
Default avatar

jaka 31

nak, samo z Mastercardom ne opraviš nič, moraš imeti prvo potrdilo o registrirani firmi, na podlagi tega dobiš kartico katera ti omogoča nakupe...Podobno kot metro
Default avatar

jaka 31

Lahko pa tvoj delodajalec za vse zaposlene pridobi te kartice, ampak delodajalcem se jebe za rajo, sam sem ponujal , pa ni noben vzel..
Default avatar

vprašanje007

Kaj pa je fora te kartice, ki je evidentirana na firmo. Je cel outlet mišljen, kot da bodo kupovali podjetniki in preprodajali cunje naprej?
hvala in lp
Default avatar

Gstar

Da povem, sem bila dans. Gres notr kot v navadno trgovino, ne vem, odkod sploh te info o neki posebnimkartici.
Izbira pa bolj tako tako. Sem dobila ene kavbojke, zelo navadne, znizane z90 na 30.