Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Pozitivna izkušnja s kazinojem

Default avatar

Blabkablabla

Bi šla pa se enkrat...
Default avatar

Profigembler

Kakšno so vaši najvišji dobitki?
Default avatar

Bae

Že nekaj let nazaj, kratek postanek v Vegasu - jackpot 1000 kratni vložek - mašina je ven vrgla 400 kovancev, ostalo sem dvignila na blagajni takoj po tistem, ko so inšpicirali avtomat in me je varnostnik preveril, da nisem goljuf. Sicer pa tam jackpoti niso nič posebnega, se dogajajo vsakodnevno, pravi dobitki so itak na mizah in danes že online. V 99 % priigrani zneski gredo nazaj igralnici....definicija gemblerja je luzer...kazinoji so del šovbiznisa, poglejte samo Macao...
Default avatar

Jaz sem ogromno bil po kazinojih

Imam same pozitivne izkušnje. NIKOLI niti enega centa izgubil … ker nikoli nisem igral! :D

Bil sem terenski delavec in po navadi sem skoraj stalno samo jaz imel izpit (kao) in vedno kakega debila, ki je rad hodil v igralnico. vi so mi stalno plačevali, da sem jih peljal … bmk, evro je evro … In skoraj vsak dan sem koga peljal, včasih tudi celo firmo … Ampak nikoli nič vplačal. Sem pa zelo rad svetil zraven pa pametoval kaj naj naredi, da ne bo zapravil še tiste zadnje evre, ki so mu ostali od 200 eur ali več, ki jih je kdo vrgel notri. :)

NIKOLI ni noben toliko zadel na teh avtomatih, da bi več zaslužil, kot je zapravil. Edino en sodelavec mogoče, ki je 10 evrov samo enkrat v življenju v avtomat vrgel za foro, ven pa dobil skoraj 400 evrov. :)

Meni je enkrat en odvisnik od avtomatov rekel, da ne vem kaj zamujam … ko je priigral na .. em … roleti skoraj 5000 funtov v VB v eni noči … ok … nič hudega, če ne bi prej zapravil skoraj 8.000 funtov za te pizdarije. Pri tem človeku so se take cifre vrtele, da sem prav z veseljem rad hodil gledat kako bo vse spičkal, pa sem dostikrat zaradi tega zelo malo spal, ker sva bila dolgo v igralnici … prav užival sem gledati, kako izgublja, ker mu pač ne moreš dopovedati, da naj neha, dokler še ima nekaj na računu. :D

Meni je vsakega evra škoda, zato sem raje v igralnici si plačal za pijačo, če tudi je veliko igralnic zastonj dajalo pijačo, tudi če nisem nič igral. :D
Default avatar

Nisem naiven

Poskusil na spletni strani bet365, tudi ruleta... Absolutno fajn, v mejah normale. Za zabavo pač. 😉
Default avatar

Nisem naiven

Danes iz 50 na 150.