Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iskanje partnerja po 30 letu

Iskanje partnerja po 30 letu

Sem zenska cez 30. Brez otrok. V krizi obupa in tiktakanja bioloske ure. Sama. Osamljena. Imam sluzbo. Izgubljam starse. Povprecnega videza.
Ko spoznam koga, ki mi je vsec, ta ne isce zveze. S tem da je samskih moskih na izbiro pri teh letih oz. starejsih zelo malo. Vecinoma so samski, ker so se tako odlocili, ker samskih zensk, ki bi zelele vezo je na izbiro ogromno.
Poznam punco, ki je mojih let in lepotica, pa ji ocitno ni ostalo drugega kot da je ljubica porocenemu in caka da se bo locil.
Zanima me, ce ste tiste, ki ste bile v taki situaciji, uspele najti partnerja in kje. In ce niste, kam vas je to pripeljalo?

Na internetu ni nic pametnega, sem sla ze na precej zmenkov. Zunaj so vecinoma mlajsi. Na fitnesu nisem spoznala nikogar. Zraven nekoga, ki mi je toliko neprivlacen, da ga nocem gledati v obraz, ne morem spati.
A res mi druge kot biti z nekom ki se ti gnjusi?

Trolasta tema. Zeeh

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Težko boš spoznala moškega, ki je kaj vreden.

nova
Uredništvo priporoča

Seveda. Saj tudi sama ni bogvekaj.
Kdo pa hoče obupanko ,razen obupanih fukfehtarjev.

Jaz sem še par let starejši, samski, brez otrok. Po moje bo tako tudi ostolo, ker tako ali tako ne spoznavam čisto nič žensk v krogih kjer se gibljem. Beda.

Ja tko je,nekaterim nam pase bit samski in brez obveznosti ki nastopijo v vezi. Fajn je imeti vedno cas zase in se ne prilagajat drugim

Vem za dedca, ki je dejal za svojo: noben je ni maral, jest sem se pa tko matral, da sem jo dobil. Verjetno je za ženske podobno.

Jaz sem se pri 32 razšla s partnerjem in ostala sama. Bila sem prepričana, da tako stare nihče ne bo hotel več. Za nameček sem v roku 1 meseca izgubila še službo. Moj obup si lahko predstavljaš.

Iz golega dolgčasa sem šla na ona-on portal. Da čas mine. In še sedaj, po 7 letih ne morem verjeti da sem tam našla princa svojih sanj. Res pa je da sva si najprej en mesec in pol dopisovala.

takim kot si ti s ejaz na daleč izognem.ker prvo kar boš nardila se boš zanalašč zaplodila jaz pa otrok ne maram. najprej razčisti to z otroki potem pa bo šlo lažje.moški je samski brez otrok iz dveh razlogov ali je totalni luzer, kak zanikrn kmetavzar, ali pa otrok ne mara, kot jaz ti si pa tipična kranjska micka pa tista tvoja glupa frendica prfuk j e n a do kraja

Pri 33 sem sla narazen z dolgoletnim partnerjem, ostala brez sluzbe. Otrok nic, bioloska ura pa tiktakala.
Sem si rekla – klinc. S tremu se bom prvo dol dala prvo noc, ko jih bom spoznala, pol bom pa nastimala, da zanosim in bom sama.
Sla en vecer ven, spoznala prvega, ki se ni hotel prvo noc z mano dol dat – ces, s taksno ne bi mogel nikol v zivljenjenju.
Do drugega sploh nisem prisla, ker sem se po pol leta s tem porocila on dobila 3 otroke.
Ne zgodi se, ko mi hocemo, ampak ko smo pripravljeni.

Meni se gnusijo polpismene babe.

Vem, da tudi takšne obstajajo, saj sem en kratek čas hodil z eno (stara nekaj čez 30 takrat), kateri je njena kolegica predlagala točno to, naj se da dol z neznancem, če želi zanositi in naj bo magari sama, samo da ima otroka. Ideja ji seveda ni bila sprejemljiva. Je pa pozneje zanosila s partnerjem, ki ga je spoznala kmalu za menoj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

En nasvet za avtorico: nikoli in nikdar ne kaži svojega obupa, ker to je zelo odbijajoče. Bodi takšna kot ostale samske mone, sveto zatrjuj kako si neverjetno srečna samska.

Ko sem sam ostal malo po 30 samski, se je na mene nalepilo par takšnih kot si ti. Po hitrem fuku sem jih odslovil, ker planiranje otroka po 2 tednih ni ravno privlačno.

Znižaj kriterije svojemu nivoju primerno, ne glej samo mišič in čapcov v fitnesu, najdi primerno mesto za iskanje partnerja in pozor, predvsem dovoli si, da ga spoznaš. Ljubezen in zapolnitev praznine-samote pride s časom, ne na prvem zmenku na podlagi vizualnega izgleda in simpatije.

O, šit. a pol imajo moški prav, ko trdijo, da s(m)o take?

Koliko časa si že samska?

Niste pri pravi, da se zaradi tiktakanja biološke ure dobesedno s prvim, ki vam pride na pot, poročite. Itak so te poroke s “princi” samo krinka, da ste dosegle svoje. Pa pač malo potrpite, a ne, če kasneje pride do težav. Ker važno je, da ste poročene pa imate otroke.

takim kot si ti s ejaz na daleč izognem.ker prvo kar boš nardila se boš zanalašč zaplodila jaz pa otrok ne maram. najprej razčisti to z otroki potem pa bo šlo lažje.moški je samski brez otrok iz dveh razlogov ali je totalni luzer, kak zanikrn kmetavzar, ali pa otrok ne mara, kot jaz ti si pa tipična kranjska micka pa tista tvoja glupa frendica prfuk j e n a do kraja
[/quote]

imaš prav, samo dva razloga sta; moški je samski brez otrok iz dveh razlogov ali je totalni luzerali kak zanikrn kmetavzar! Lahko samo otrok ne maraš, zato ker SI totalni luzer in zanikrn kmetavzar.

Koliko časa si že samska?
[/quote]

Od nekdaj. Ni pravega zame.

Od nekdaj. Ni pravega zame.
[/quote]

Potem bi znalo bit, da si ti malo preveč izbirčna.

O, šit. a pol imajo moški prav, ko trdijo, da s(m)o take?
[/quote]

ce bi bil zenska po 30, bi se pustil oploditi vsakemu, s katerim bi se dal(a) dol.

ker
1. v danasnjem casu je cakanje na “pravega” partnerja zelo vprasljivo (moras imeti sreco)
2. pomembneje je imeti otroke kot partnerja (sicer subjektivno, ampak biolosko je tako)
3. v danasnjem casu biti samohranilka ni tolk hudo

je pa v takem primeru moralno vprasanje, ali teziti s prezivnino.

ce bi bil zenska po 30, bi se pustil oploditi vsakemu, s katerim bi se dal(a) dol.

ker
1. v danasnjem casu je cakanje na “pravega” partnerja zelo vprasljivo (moras imeti sreco)
2. pomembneje je imeti otroke kot partnerja (sicer subjektivno, ampak biolosko je tako)
3. v danasnjem casu biti samohranilka ni tolk hudo

je pa v takem primeru moralno vprasanje, ali teziti s prezivnino.
[/quote]

Kaj pa moralno vprašanje: ali moški ne rabi biti seznanjen in se strinjati s tem, da bo imel potomca?

Od nekdaj. Ni pravega zame.
[/quote]

Najboljši ever je odgovor “ni pravega zame”. Tisti z izkušnjami zelo dobro vemo kaj to v bistvu pomeni. Če ima zenska odgovor “ni pravega zame” pomeni, da ima razstelano podstrešje in živi v neki fikciji, ki nima nobene veze z realnostjo. Po možnosti z enim velikim seznamom kaksen moški je pravi za njo. Minejo leta, desetletja…zgodba ostaja enaka.

Vse teme na MONu, ki se začnejo z “sem ženska” itak piše moški, toliko za začetek.
In potem samo še ena varianta na večno temo: samske ženske, ne biti izbirčne, hitro vzemite prvega luzerja z MONa, ker drugače boste BUHUHUHUHU SAME OSTALE!!!!n O GROZA!!!!
O STRAH!!!! O KATASTROFA!!!!! SAMA BOŠ OSTALA!!!!!!

Vse teme na MONu, ki se začnejo z “sem ženska” itak piše moški, toliko za začetek.
In potem samo še ena varianta na večno temo: samske ženske, ne biti izbirčne, hitro vzemite prvega luzerja z MONa, ker drugače boste BUHUHUHUHU SAME OSTALE!!!!n O GROZA!!!!
O STRAH!!!! O KATASTROFA!!!!! SAMA BOŠ OSTALA!!!!!!
[/quote]
Res so obupani. Na vsak način hočejo žensko.

New Report

Close