Starševski čvek

Iskanje partnerja po 30 letu

Default avatar
misst je napisal/a:
ce bi bil zenska po 30, bi se pustil oploditi vsakemu, s katerim bi se dal(a) dol.

ker
1. v danasnjem casu je cakanje na "pravega" partnerja zelo vprasljivo (moras imeti sreco)
2. pomembneje je imeti otroke kot partnerja (sicer subjektivno, ampak biolosko je tako)
3. v danasnjem casu biti samohranilka ni tolk hudo

je pa v takem primeru moralno vprasanje, ali teziti s prezivnino.
Default avatar
xxx3 je napisal/a:
Kaj pa moralno vprašanje: ali moški ne rabi biti seznanjen in se strinjati s tem, da bo imel potomca?
Default avatar
Uporabnica828282 je napisal/a:
Najboljši ever je odgovor "ni pravega zame". Tisti z izkušnjami zelo dobro vemo kaj to v bistvu pomeni. Če ima zenska odgovor "ni pravega zame" pomeni, da ima razstelano podstrešje in živi v neki fikciji, ki nima nobene veze z realnostjo. Po možnosti z enim velikim seznamom kaksen moški je pravi za njo. Minejo leta, desetletja...zgodba ostaja enaka.
Default avatar
Uporabnica828282 je napisal/a:
Vse teme na MONu, ki se začnejo z "sem ženska" itak piše moški, toliko za začetek.
In potem samo še ena varianta na večno temo: samske ženske, ne biti izbirčne, hitro vzemite prvega luzerja z MONa, ker drugače boste BUHUHUHUHU SAME OSTALE!!!!n O GROZA!!!!
O STRAH!!!! O KATASTROFA!!!!! SAMA BOŠ OSTALA!!!!!!
Default avatar
Replika je napisal/a:
Res so obupani. Na vsak način hočejo žensko.
Default avatar
misst je napisal/a:
jah...
.
1. poves mu za otroka, ampak da mu ni treba placevati: tu ne razumem, zakaj bi to koga motilo, razen da ima slabo vest zaradi neplacevanja

2. ne poves mu za otroka (kar ne ves, ne boli; ampak je pa grdo v primeru, da morda si ga pa tudi on zeli)

ampak jebiga, ce hoces jest, moras razbit jajce :)

(pa ne zapletajmo dodatno s tem, kaj naj bi bil interes otroka)
Default avatar
Zadela bistvo je napisal/a:
Ne. Sej če bi jo dobili ne bi vedli kaj z njo počet.
Je pa že lažje tele teme štepat.
Default avatar
Avtorica, za začetek dvigni kriterije. Sicer nekaj malega izbirčnosti ti je še ostalo, ampak kaj veliko pa se mi zdi, da ne. A res hočeš samo luzerje nase pritegnit?
Verjemi mi, da je bolj biti samska kot z luzerjem, ki ti bo kri pil. Torej dvigni kriterije.
Jaz imam drugače problem, ker moški hočejo otroke, jaz pa ne. Tako, da ne skrbi, večina moških hoče otroke.
Default avatar
Replika je napisal/a:
ti, ki odpiraš teme o sebi, v katerih se potem pogovarjaš sama s sabo in "zalezuješ" sama sebe, že veš, kako se tem rečem streže.
Default avatar
Replika je napisal/a:
MIslim, da si zadela v center.
Namčre po vseh spoznavnih portalih je na kupe tipov in komaj kaka ženska. In vsaka ženska ima tak naval in tipično je to, kar pišeš: žaljenje žensk, da bodo same ostale, ker so izbirčne, ker pač zavrne vse luzerje, ki ji namesto pozdrava pošljejo podatke o svojem penisu ali pa ji izlijejo ljubezen in bi se kar k njej preselili...
SPloh je težko razumet, da so moški taki obupanci. In potem na monu take teme odpirajo kot je tale.
Default avatar
o čem vi to je napisal/a:
Jaz še nisem odprla ali komentirala nobenega posta drugače, kot registrirana pod tem nickom.
Ti si pa druga pesem, ja.
Default avatar
Replika je napisal/a:
Imajo nerealna pričakovanja. Sami so pa poden roba.
Default avatar
Replika je napisal/a:
ne laži. si preveč prozorna.
Default avatar
xxx3 je napisal/a:
resno, ne razumeš zakaj bi to koga motilo?! Kaj pa če si sploh ne želi imet otroka - ne zgolj, da ne želi z njim živeti, zanj skrbeti, ampak če si ne želi na svet spravit svojega potomca.
Kaj pa če si želi imet otroka zgolj pod pogojem, da ga ima z določeno osebo ali pod pogojem, da živijo kot družina?
Ok,verjamem, da je kje kdo, ko ga boli k... kolk jih je že naredil. Ampak mislim, da večina ni taka.Ne more kar nekdo namesto nekoga drugega sprejet tako pomembne odločitve.
Default avatar
Cel forum s tabo vred zelo dobro ve, kdo laže tukaj.
Default avatar
Pišeš kot multinik viharno čoknjeno.
Default avatar
misst je napisal/a:
povsem resno ne razumem. ker biolosko smiselno je, da jih imas cimvec. pogojevanje "samo ce bomo srecna druzina" je nezrelo. otrok ni okras. za to si kupis psa.

ampak to je samo moj pogled, da ne bo komu kaj eksplodiralo :)
Default avatar
Take teme odpiraš ti je napisal/a:
ti si simpatična, pametna, lepa in imaš urejeno življenje. zavidam ti.
Default avatar
Zavidaš vsem, ki so boljši od tebe. Replika je veliko boljša od tebe! Ima družino, skladen zakon in za razliko od tebe, ima kaj povedati.
Default avatar
Ni na socialnih transferjih je napisal/a:
saj ti pravim, da si prozorna.