Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako vemo, da nas moški resnično ljubi?

Kako vemo, da nas moški resnično ljubi?

Resnično in brezpogojno.
A je to sploh možno?

Le veliki egoisti pričakujejo brezpogojno ljubezen.

Če bi bila ljubezen brezpogojna, bi vsi ljubili vse. Heh.

Najprej nam definiraj, kaj zate pomeni ljubiti.

Kadar ga skrbi za našo srečo in zadovoljstvo in dela v to smer vsak dan.

Takšnega psihopata/copatarja pa jaz ne bi imela.

To se pokaže, ko si v težki situaciji, pa ti vedno stoji ob strani in te spodbuja. Po domače ne samo v dobrem.
Pa vsak dan stisk, objem, ljubeč pogled…

To se pokaže, ko si v težki situaciji, pa ti vedno stoji ob strani in te spodbuja. Po domače ne samo v dobrem.
Pa vsak dan stisk, objem, ljubeč pogled…
[/quote]
Sem imela enega takega, a se je izkazalo, da je hazarder in pivec.
Kaj ti bojo ljubeči pogledi, če prazni račune.

Takšnega psihopata/copatarja pa jaz ne bi imela.
[/quote]

En “a” preveč si napisal.

En “a” preveč si napisal.
[/quote]

Nisem!

Jaz ga kar vprašam.

Nisem!
[/quote]

Si.

Si.
[/quote]

Nisem, ker sem ženska.

A erekcija sploh kaj pove?

Erekcija je samo najlepši in tihi kompliment.

Rule 34

Sem pa mislil, da je pastel:-))


Sem imela enega takega, a se je izkazalo, da je hazarder in pivec.
Kaj ti bojo ljubeči pogledi, če prazni račune.
[/quote]

Priden kužek. 🙂

Sem pa mislil, da je pastel:-))
[/quote]

[attachment=0]8a6e69077e5603292e5e9d4b7f0fcb0a.gif[/attachment]

Rule 34

Ko je ženska obremenjena z ljubezenskim idealom, ji noben moški ne more ustreči.

Priden kužek. 🙂
[/quote]

Se vidi, kako čustveno okvarjeni ljudje ste tukaj gor, če vam je to, da partner želi da sem srečna, znak copatarstva.
A če bi želel, da sem iz dneva v dan nesrečna, bi bil pa pravi dec?
Zamislite se nad sabo.

Nisem, ker sem ženska.
[/quote]

Dokaži. Ker način razmišljanja imaš moški.

Možno… ampak izjemno težko. .-)))

Da bo ženska z moškim srečna, mora moški biti:
prijatelj, družabnik, ljubimec, brat, oče, učitelj, vzgojitelj, kuhar, zidar, vodoinštalater, mehanik, dekorator notranjih prostorov, stilist, seksolog, ginekolog, psiholog, akrobat, psihiater, terapevt, drzen, organiziran, dober oče, čist, simpatičen, atletski, ljubeč, pozoren, kavalir, inteligenten, poln fantazije, kreativen, sladek, močan, razumevajoč, toleranten, oprezen, ambiciozen, sposoben, korajžen, odločen, zanesljiv, spoštljiv, zagrizen, poln komplimentov, hoditi po nakupih z njo, ne delati problemov, zelo bogat, ne težak, ne gledati drugih žensk… in spisek se nadaljuje v nedogled. :-)))

Obenem mora moški paziti, da:
ni ljubosumen, ampak niti nezainteresiran, se mora razumeti s svojo družino, ampak ji ne sme namenjati preveč časa, da ženski njen prostor, ampak se mora hkrati sekirati kam gre

Ob vsem tem je zelo pomembno, da ne pozabi naslednjih datumov:
obletnica (poroke, zaroke, prvega poljuba …), diplome, njenega goda, njenega rojstnega dne, rojstnega dne njene najboljše prijateljice (ampak ne pokazati prevelikega zanimanja, samo omeniti pravi dan)

Verjetno je zato Bog rekel: ‘Ljubi jo!’, nikoli pa ni omenil ‘Razumi jo!”.

https://www.youtube.com/watch?v=aSkFygPCTwE

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Se vidi, kako čustveno okvarjeni ljudje ste tukaj gor, če vam je to, da partner želi da sem srečna, znak copatarstva.
A če bi želel, da sem iz dneva v dan nesrečna, bi bil pa pravi dec?
Zamislite se nad sabo.
[/quote]

Sprosti se, ker omemba flokija z dodanim smeškom ni nič tako groznega. Zamisli se še sama zakaj si tako negativno odreagirala. Morda nosiš bolečino v sebi ?

Dokaži. Ker način razmišljanja imaš moški.
[/quote]

Sicer mi ni treba, pa naj ti bo, ker smatram, da si malce okvarjeno bitje.

Zadeva je takšna, moški (ali ženska), ki dela za druge nase pa pozabi, ni in ne more biti sam srečen. Če pa moški (ali ženska) poskrbi zase, lahko svoje zadovoljstvo razdaja tudi partnerju in otrokom. Kaj se zgodi, ko se mamica raztrga za svoje otroke? Ti otroci nič ne znajo, nimajo samozavesti, ker jim tega ni treba imeti, ker ima to mamica za njih (in hodi na govorilne na fax). Dejansko je to široka tema…. bo še kdo drug kaj več povedal.

Je pa res, da velikokrat malce drugače razmišljam. Imam pač očeta, ki me je tega naučil.

Aja, pa zdaj en dan sem malce, ampak res malce, ext pecala 😉 Možak ima pač v glavi več kot 3/4 mona skupaj.

Zakaj nekateri tako radi pametujete Repliki, kaj naj misli, kako naj živi, kaj jo sme in kaj jo ne sme osrečevati inševzvezizvsemostalim? Zajebanti in provokatorji niste kul. Zdaj bi pa to že morali vedeti.

Pa da se ne bi zdaj kateri od vas name spravil; ne bom odgovarjala. Samo nad sabo se zamisli (oziroma zamislite, čeprav mislim, da gre le za enega pimpeka).

New Report

Close