Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jacqueline Kale

Jacqueline Kale

Ta ženska je ena čudna ptica, željna medijske slave, ali pa res misli, da bo upecala nekoga, ki bo tako preko medijev razpoznal njene vrline.
Čudi me, da ni ostala z Željkom, saj jo je tako malikoval in hvalil.
Sedaj se predstavlja v slovenski inačici iskanja ženina. Na isti nači, najbrž tudi tokrat ne bo “ujela” ta pravega ali pač.
Na njej ne vidim nobenih kmečkih vrlin. Samo tako, da jo vidi čimveč ljudi.

Jacqueline in ta Nevemkakosežeimenuje sta prav lušna skupaj. Ne vem, kje se je zalomilo? Mogoče kdo ve? On je kar simpatičen.

Je prišel kmalu k pameti…

nova
Uredništvo priporoča

On se oktobra poroči, decembra pa dobi dojenčka z eno mlado, ki jo je spoznal po šovu. Piše na hrvaški strani.

“Čudi me, da ni ostala z Željkom, saj jo je tako malikoval in hvalil.”

Če te nekdo hvali, še ne pomeni, da bosta ostala skup do konca svojih dni:) kake imate:)

Je hitro pogruntal, da je zanj prestara, zgubana in izrabljena.

Kot tudi ne, da sploh hoce s tabo bit v intimnem smislu. Vsaj v oddaji tega nisem opazila.
Ni vse kot pri monah, ki ob vsakem komplimentu ze porocno obleko kupujejo.

Citirat sem mislila Tr0l.

A vi to o vaših sosedih, ker jaz teh ljudi ne poznam?

Ko sm ta dva videl, sm si mislil, kaj dogaja tej ženski, da se gre prijavit za mlajšega možakarja, en naš znan forumas bi rekel…., coknjena….

Ali bo nevesta in mamica Maja Lena, s katero sta se kar štekala v oddaji.

v končni fazi, kaj pa sicer lahko neka ločena čistilka oz. ostarela kelnarca počne z življenjem?
Zasluži par evrčkov, plačajo ji kakšen izletek, pa najbrž ima sedaj v lokalu, kjer dela, več slinavcev okoli? mogoče več trinkgelda?

Moti me, da izgleda čist nedolžna, po drugi strani se ji pa že na faci vidi, da samo še vlak ni šel skoz njen tunel.
Za Željka bi bilo pa res škoda, da se obesi na tak stari panj, ker pri svojih letih lahko dobi še precej mlajšo in manj rabljeno.
In očitno je to pravi cajt spoznal in naredil. Sam jebeno…kam bodo hodili pa Žaklinini otroci zdaj zastonj na dopust?

Ni mi jasno, zakaj se babe javljajo kot kandidatke mlajšim moškim, za katere ja jasno, da želijo družino, otroke, dediče, ne pa eno zguncano ostarelo kokoš.

Ali bo nevesta in mamica Maja Lena, s katero sta se kar štekala v oddaji.
[/quote]

Željkova nevesta ni Maja Lena iz šova… ampak ena druga… ji je pa fizično celo malce podobna.
Prav se je rešilo… Željko je želel družino in naslednika, zato se je prav odločil. Šov je pač moral speljat do konca. Žaklin pa bo srečo iskala ponovno v Slo šovu, pa bo za vse prav.

Kljub letom je še vedno lepša od tiste 22-letne štrigle z grdo, neprepspano faco, možačastim vedenjem in hripavim glasom. Jasno, da je ni izbral.

Je upala, da bo upecala enega mladega z bazenom in turistično kmetijo, pa ji ni ratalo.

Beki bi rekla. To je samo show biznis.

Tokrat bo menda ona izbirala partnerja.
Glede na to, kako se je obnašala v hrvaškem šovu, bo najverjetneje dobila veliko pisem.

Vsi jo kritizirate. Meni je bila všeč. Obnašala se je primerno, pa še Slovenijo je promovirala.
Prav lepo je predstavila njene lepote.

Sedaj se ji lahko ponudite, mogoče vas bo izbrala in ji boste všeč.

YES ,,,,,,,,DEJMO SE ……..50

DEJMO

New Report

Close