Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vas moti tetovirano strežno osebje

Ali vas moti tetovirano strežno osebje

Najbolj me motijo tetovirani natakarji, zlasti po rokah. Ali pa po rokah tetovirane prodajalke v supermarketih. OK, ima eno malo tetovažo, samo nekatere imajo že totalno črne roke. Meni je to za bruhat. Sploh na Hrvaškem je tega res polno. In ti isti ljudje zdej prihajajo v strežbo v Slovenijo. Bruh.

res je ogabno

Ko dobiš naročilo, se obvezno pokrižaj. Po tiho še lahko zmoliš za njeno/njegovo dušo.

nova
Uredništvo priporoča

Popolnoma se strinjam s tabo. V gostinstvu bi morali tetovaže prepovedati.

če so lepe in zanimive tetovaže me ne moti, če so neki felerji ali generične tetovaže mi je pa prej smešno kot da bi me motilo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Mene moti vse. OK, če je en lep srček na nadlahti, ampak zdej imajo vsi čisto črne podlahti. Do dlani. Pa to ni normalno. Tem ljudem bi morali glavo pregledat, preden jih zaposlijo.

Meni so tetovaže všeč. Delam s strankami in vidim veliko različnih, sploh poleti, ko so bolj razgaljeni. Dva dni nazaj sem imela enega tipa, okol 3o… uf, poštepan čist, komaj sem se zadržala, da ga nisem vprašala kaj pomenijo. Mešanec med lumber jackom in Samojcem.Škoda ,da nisem mlajša

Res škoda. Tetoviraj se še ti, pa mu boš mogoče potem všeč, čeprav nisi najmlajša. Kaj pa konkretno delaš, a si frizerka ali maserka?

Ne sodi človeka po zunanjosti 🤗

Čudno pogledam, ampak me ne moti. Tetovaže me samo spomnijo na to, da so to še vedno ljudje, ki imajo tudi svoje privatno življenje, ne pa neki sužnji.

Ne sodim človeka po zunanjosti. Tetovaža ni zunanjost. Tetovaža je nekaj, kar si človek nariše na kožo kot 5 let star otrok riše po steni. Koža je zelo lep del človeškega telesa in ne razumem, zakaj ga nekateri namerno uničujejo. To je ene vrste sado-mazo. Da se človk namerno poškoduje.

Če so prijazni in strokovni, že ne.

O kakšni strokovnosti govorimo pri blagajničarki v supermarketu. Z umazanimi rokami prijema moje žemljice in salamo. Bruh. Kako vem, da nima hepatitis od tetoviranja.

Ne motijo me, ce so prijazni in kulturni. Zakaj soditi ljudi po zunanjem videzu. A mislis, da nobel obleka neredi prijaznega in dobrega človeka? Najhujsi so taki. Sploh pa fine dame, navzven nacickane, podplati pa crni s staro kožo. Fuj. Bog vedi kakšna je sele pod gatami.

V čem je smisel tetovaže?
A kdo ve?

Ne, ampak še ne videno

O kakšni strokovnosti govorimo pri blagajničarki v supermarketu. Z umazanimi rokami prijema moje žemljice in salamo. Bruh. Kako vem, da nima hepatitis od tetoviranja.
[/quote]

Ali pa angino!?

Tisti ljudje ki imajo rinke v nosu, srebrne-črne prstane na vseh prstih, težke uhane, ki jim ušesa dol vlečejo, debele ljudi, ki sopihajo in švicajo zraven mene, tečne podivjane otroke in pse, ki srkajo juho, govorijo z odprtimi usti, prdijo in rigajo, drobtijo za mizo, se glasno useknejo, se jim zaradi debelosti nadlaht trese in imajo podbradek, ki imajo brke, nimaju urejenih obrvi in kocin v nosu, imajo grde nožne prste, so kosmati po hrbtu, nimajo riti in jošk, imajo narastek in sive lase, imajo scufane nohte in kožo okoli, trdo kožo na podplatih in tečejo maratone.

smisel je preseravanje

nekoč so tatuji imeli smisel varovanja pred zlom in pripadnosti določenemu plemenu
to kar se grejo zdaj pa je preseravanje ali pa da postanejo še grši kot so

Tudi meni je ogabno. Moda nekdanjih marginalcev in kriminalnega podzemlja ni nekaj, kar bi odobravala. Tudi danes so tetovaže bolj popularne pri ljudeh nižjih slojev, pri čemer ni mišljeno le v finančnem smislu. Sploh pa usmiljenja vredno izgledajo potetovirane stare babe. Z leti, ko se bodo še bolj razvesile, se bodo njihovi delfinčki deformirali v kite in bo še bolj bizarno.
Če gre za eno kavo, kosilo na brzino, me potetovirana kelnarica ne moti. Če pa grem na večerjo v boljši lokal in to dobro plačam, pa želim, da me postreže temu primerno osebje.

Predlagal bom, da se v javni upravi, gostinstvu in trgovini ne smejo zaposlovati osebe, ki imajo tetovaže na vidnem mestu. Če si namala tetovažo pod gate, mi je vseeno, samo da ne vidim.

:))))
Vprašala bi še vedno lahko, leta nimajo veze. Si ga kar predstavljam 🙂

Drugače pa mene tetovaže ne motijo, mi je pa obupno videti naslednje tetovaže (in ljudi): delfin na joški
vrtnica na gležnju
tramp stamp metuljček ali napis ali karkoli
razni napisi po rokah, nogah, ko jo pa pogledaš, ji pa pamet ne seže dlje kot do Ljubezni po domače
in podobno.

Tetovaže naj nekaj pomenijo, mene je minilo, ko sem videla, da vsaka sosedova Francka že ponosno kaže metuljčka nad ritjo.

Tetovaža ni za

:))))
Vprašala bi še vedno lahko, leta nimajo veze. Si ga kar predstavljam 🙂

Drugače pa mene tetovaže ne motijo, mi je pa obupno videti naslednje tetovaže (in ljudi): delfin na joški
vrtnica na gležnju
tramp stamp metuljček ali napis ali karkoli
razni napisi po rokah, nogah, ko jo pa pogledaš, ji pa pamet ne seže dlje kot do Ljubezni po domače
in podobno.

Tetovaže naj nekaj pomenijo, mene je minilo, ko sem videla, da vsaka sosedova Francka že ponosno kaže metuljčka nad ritjo.

Tetovaža ni za
[/quote]

Haha, me je presenetil en mail, in nisem dokončala zadnjega stavka. Zdaj se pa ne spomnim več, kaj sem hotela napisat…verjetno to, da žvaka ni za seljaka 😀


Da, totalno me moti. A bo se huje. Kmal tega se tetoviranci ne bodo hotli delat in bodo v stik z nasimi zivili prihajali rekrutirani migranti s svojo mikrobiolosko floro. V It v kuhinjah redko najdes kaksnega belca. Se pravi ti pipkajo,sekljajo in priprivlajjo hrano crnci, egipcani, kaksen turcin in siptar se se najdeta ipd (vmes se povrta po nosu,mastno pljune zaradi prezira oziroma zavisti nad belci itd) . Torej prihaja se vecje sranje ja. Sicer pa tako: tudi jaz sem visoko obcutljiva na senzoriko pri rokovanju z necem kar gre v moje telo tako da tetoviranci itd meni niso prevec apetitlih,ker vem, da gre za osebnostno motene/problematicne ljudi,ki morda celo prenasajo hepatitis.

Ne. Tetovaža ne določa človeške biti. Ne določa ali je človek pošten ali zlo.

New Report

Close