Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek … kakšno obliko postave imam.

… kakšno obliko postave imam.

Nikakor ne znam določiti tipa postave, ki ga imam – kljub vsem člankom in slikan na spletu. Razni kalkulatorji mi sicer izračunajo hourglass, a sem na videz daleč od tega.

Sicer pa: prsi 87, pas 63 in boki 89, povprečna b košarica, noge normalne (ne suhe ne debele), širina ramen normalna, pas nakazan, boki širši od pasu, a nikakor ne široki.

Ne vem, ali sem rectangle ali athletic, vendar nimam širokih ramen. Na čase, ko sem napihnjena, se mi zdi tudi apple. Višina 167. Vem zagotovo samo, da nisem pear.

Rada bi vedela, da bi izbrala najboljši kroj bikink.

Kaj mislite

Pri tej višini imaš take mere? Pa to si balonček za počit, ne pa atletska, sori…

po teh merah bi kar rekla da si hourglass, ker si v pasu ožja

Po tvojih merah si tip ženske za ožent.

Obseg prsi 87 in povprečna košarica B??? ne me jebat😂😂😂 pol imaš hrbet kot metalec diska?🙈

Se strinjam. Jaz pri 170 79-68-92 sem hruška. Pri tebi je bolj enakomerno porazdeljeno in imaš ožji pas. Zato je hourglass kar prav.

Uf jej, a to se ve resno premerjate cele? V nakup kopalk grem po istem principu kot pblacil: pomerim in ocenim, ali mi pase (na postavo) in če mi je všec. Oba pogoja morata biti izpolnjena, pa je povsem vseeno, kaksen tip postave naj bi bil za katero cunjico …

Hourglass

[/quote]

Obseg prsi 87 in povprečna košarica B??? ne me jebat😂😂😂 pol imaš hrbet kot metalec diska?🙈
[/quote]

Mislim, da si ti nekaj pobrkljala in narobe racunas.
V bistvu sem dokaj drobna – podprsni obseg imam 70 in ja, to je B košarica, cetudi bi po tistih tabelah imela več, mi je b prav … Za 70 c pa ne vem, nisem nikjer videla tega modrca.

Meni se pac moje prsi zdijo male in nikakor ne za C, tudi ce tabela tako pokaže. Nosim pac te modrce oz sem vecinona brez, tako da prakss pri nakupovanju nimam.

Jaz imam pri obsegu 82 75 C xD

Se strinjam. Jaz pri 170 79-68-92 sem hruška. Pri tebi je bolj enakomerno porazdeljeno in imaš ožji pas. Zato je hourglass kar prav.
[/quote]

Rea je, ampak tudi rectangle imajo enakomerno postavo in ožji pas, le da ni take razlike …

Vedno sem mislila, da mora biti za peščeno uro res ogroooomna razlika med pasom in ostalim, vsaj 30 cm, nekatere pišejo celo o 40!!! – če je skoraj mogoče, da se ne prelomijo. Res pa je, da so znotraj vsakega tipa še podtipi in izrazite peščene ure so redke.

Sem pa verjetno nekaj vmes… Če pogledam kakšno Halle Berry in Scarlett, sem prava deska proti njima, zato se nisem nikoli uvrščala med takšne postave.

Še vedno pa je najboljši način pogled v ogledalu in ocena počutja: sama vedno ugotovim, da mi najbolje pristajajo navadne kopalne hlačke, lahko brazilke, z malo višjim izrezom in brez trakcev. Modrček pa minimalno podložen, košarice v obliki trikotnika in zavezovanje za vratom.

Razni volančki, otroški modrci, športni modrci, bleščice in kič so mi naravnost grozni. Katastrofa je tudi tisti raven trak čez joške, ki ne dela usluge nobeni postavi.
Prav zato mi je Calzedonia grozna.

Mislim, da si ti nekaj pobrkljala in narobe racunas.
V bistvu sem dokaj drobna – podprsni obseg imam 70 in ja, to je B košarica, cetudi bi po tistih tabelah imela več, mi je b prav … Za 70 c pa ne vem, nisem nikjer videla tega modrca.

Meni se pac moje prsi zdijo male in nikakor ne za C, tudi ce tabela tako pokaže. Nosim pac te modrce oz sem vecinona brez, tako da prakss pri nakupovanju nimam.
[/quote]

Mislim, da se nehaj blamirat😂😘

No, potem pa namigni in razjasni.

Če že smetiš v temo in nič konkretnega ne napišeš.

Rea je, ampak tudi rectangle imajo enakomerno postavo in ožji pas, le da ni take razlike …

Vedno sem mislila, da mora biti za peščeno uro res ogroooomna razlika med pasom in ostalim, vsaj 30 cm, nekatere pišejo celo o 40!!! – če je skoraj mogoče, da se ne prelomijo. Res pa je, da so znotraj vsakega tipa še podtipi in izrazite peščene ure so redke.

Sem pa verjetno nekaj vmes… Če pogledam kakšno Halle Berry in Scarlett, sem prava deska proti njima, zato se nisem nikoli uvrščala med takšne postave.

Še vedno pa je najboljši način pogled v ogledalu in ocena počutja: sama vedno ugotovim, da mi najbolje pristajajo navadne kopalne hlačke, lahko brazilke, z malo višjim izrezom in brez trakcev. Modrček pa minimalno podložen, košarice v obliki trikotnika in zavezovanje za vratom.

Razni volančki, otroški modrci, športni modrci, bleščice in kič so mi naravnost grozni. Katastrofa je tudi tisti raven trak čez joške, ki ne dela usluge nobeni postavi.
Prav zato mi je Calzedonia grozna.
[/quote]

bistvo je v tem, ali ga tipu vlečeš, pogoltneš spermo in imaš primerno vlažno fračo, da tip čuti, kam nabija ☺

Ali si mogoče gledala na tej strani ?

https://style.over.net/kako-izbrati-oblacila-glede-na-svoj-tip-postave/

Definitivno imaš lepo telo, verjetno si kar ta sredinska.

Po merah sodeč, lepa postava 😉 Peščena ura. Vzdržuj jo.
Mene kar zmrazi, ko slišim kakšno starejšo žensko, ki reče, da je imela v mladosti lepo postavo, ritko na kateri je kovanec odletel. Pa jo vidiš sedaj. Zapuščeno in neurejeno. Zakaj? Zakaj?!

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

New Report

Close