Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razmerje z 11 let starejšo žensko

Razmerje z 11 let starejšo žensko

Spoznal sem čudovito žensko v vseh pogledih, s katero sva se resnično noro ujela (razmišljanje, prosti čas, glasba, spolnost..). Najina razlika v letih je 11let (jaz 36, ona 47). Njej 47let sploh ne izgleda, saj s svojim videzom in inteligenco gladko prekaša prenekatero 30 letnico, tako da se njena leta na zunaj sploh ne opazijo.

Kaj menite o tolikšni razliki v letih? Kaj je za vas npr.še sprejemljivo?

ne izgleda????ti ni kapnilo,da je popravljena?ne more 50 letnica izgledati bolje kot 30 letnica

Če se ujameta.. go for it! Tudi če ne bi trajalo, bo lepa izkušnja, krasni spomini. O videzu mi je brezveze soditi, saj ne gre toliko za to.. lepo je, da punca skrbi zase.. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Čakaj malo, kaj bomo mi v vezi ali bosta vidva? Zakaj je pomembno kaj je sprejemljivo nekim neznancem na forumu?

Če je močna u financah se jo drž. Čez 3leta boš mlajšo iskal, s staro boš pa do smrti v razmerju, ker boš mel mir doma.

Če ti je vse tako cool zakaj sploh sprašuješ?

Sam nikoli ne bi bil s toliko starejšo, ne vidim pa problema, če kdo je. Zakaj pa ne..

Dokler vama bo lepo, uživajta maksimalno!

No sama bi se kot samska toliko in toliko letnica s takim mladcem zgolj kratkocasila, kaj resnega pa ne bi planirala. Ti pa kar, dobr da smo si razlicni.

Glede na to, da sta oba odrasla, ja, seveda je sprejemljivo. Oziroma je to čist vajina stvar.

Nič neobičajnega, se mi zdi OK. Kar uživajta.

Vsaka stara baba k je v razmerju z mlajšim, ti bo tuki pisala kako fajn je in mela bo prou. Zanjo je fajn. Ona dobi najboljše od deca, mlajšega ljubimca in hišnika. Da te obdrži bo nardila vse.

Ti povem iz druge strani. Mej za pofukat pol pa stran bejž. Čez 5let bo v meni in še fuka ne bo in tebe potegne dol, pr 40. se boš obnašu kot 60.letnik. Z življenjem si zakluču. Istočasno te pa drži za jajca, ker ti bo finančno udobno, nobene drame ne bo delala iz tvojega varanja, mel boš frej roke in mir doma. Ko se boš zatrapu v mlajšo, polno življenja, boš v dilemi ostat al it stran. Rečem ti, takoj pejt stran, da maš še kej od življenja. Vseen če te bojo finance zmatrale in bo manj mira, ker mlajša bo zahtevala več. Ne bit penzionist pr 45. ko maš še cel život pred sabo.
Najdi si svoj letnik ali mlajšo.

Heh… v naslednjih 5 do 10 letih se bo posušila kot krompir v presuhi kleti. Dvomim, da ti bo po tem še tako pasala. Na tvojem mestu bi premislil o smotrnosti takega razmerja.

Pa saj nima 70-letnice, halooooo?!?

To niso nobena leta, uživaj z njo, ljubi jo, starost je samo v glavi.

Sem v razmerju s 13 let mlajšim. Čudovito je. Mislim, da mu kolegi zavidajo. Sem na vrhuncu spolnosti on pa tudi.

Nasvet starca.

Če bi šlo za 11 let mlajšo žensko, bi bilo pa vse v redu, kajne? Dvojna merila?

Če uživaš v njeni družbi, se ne obremenjuj. Trajalo bo, dokler bosta oba za to in bo obema lepo. Kakšnih dolgoročnih načrtov pa jaz na tvojem mestu ne bi delala (npr. otroci, poroka). Vsak dan jemlji sproti.

Odloči se sam, ne bomo se mi namesto tebe. In razmisli o ciljih v lajfu. Če želiš imeti otrok jih s to žensko pač ne boš imel, a ne. Glede s.eksa pa ne poslušaj zgornjih izjav, ker sem prepričana, da mlade frajle manj seksa.jo kot starejše oz. ni merilo, da se s starejšo še dolgo časa ne bi imel fajn. Navsezadnje pa ni vse v spolnosti, a ne.

Heh… v naslednjih 5 do 10 letih se bo posušila kot krompir v presuhi kleti. Dvomim, da ti bo po tem še tako pasala. Na tvojem mestu bi premislil o smotrnosti takega razmerja.
[/quote]

Poden komentar. Ponižujoč do skrajnosti. Kaj je ženska, samo zunanjost?

Pa sem te mela za okej in zrelega dedca. My bad.

To spada na področje materinskega kompleksa. Iskati “mamo” v partnerki vsekakor ne more biti zdravo. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pri 36 si že davno let zrel in polnoletni moški, tako da je težko razumeti zakaj potrebuješ potrditev enega foruma. Če bi 15 let mlajši bi še razumela.

Ampak, če že – kaj je sprejemljivo? To, da sta obe osebi polnoletni in posledično da v ozadju ni neke manipulacije (kjer bi starejša oseba dominirala mlajši) in da sta tako obe osebi zavestno pri stvari. To bi bilo najbolj pomembno.

Zato, da imaš ti opipani opipanec kaj za komentirat. Mislim, brigaj se zase, če že nimaš kaj bolj pametnega za povedat.
[/quote]

In kaj je tvoj problem, bedak zarukani? A si ti tudi en tak, ki ne zna razmišljat s svojo glavo in živiš kot ti drugi narekujejo? Mislim, ti si pa nekaj zelo pametnega povedal in avtorju zelo pomagal. Delat se rajši spravi, da boš kdaj prišparal za bmw m5, teliček bebasti.

V žlahti imamo čisto slučajno dva para s tako razliko, eden po mojem mora kmalu imeti kako 30-letnico, drugi 20-letnico. S tem, da pri tem drugem žlahtnik zgleda neprimerno lepše od žene, ima pa ona tako nalezljivo dobro energijo, da čisto razumem, kako ga je očarala.

Optimistične moške, ki ženskam napovedujejo presušenost krompirja, pa postavljam vprašanje, če so oni nekako mnenja, da bodo večno mladostni, napeti, čvrsti, lasati, potentni itd?
En par poznam s še večjo razliko in on se je pri 50 kar čez noč spremenil v enega takega čudnega kekca. Postal je plešast, ima skodrane lase, tako da zgleda kot en klovn, dobil mal trebuščka … ja, verjetno se vsem ženskam od 25 do 50 leta cedijo sline za njim?

Poden komentar. Ponižujoč do skrajnosti. Kaj je ženska, samo zunanjost?

Pa sem te mela za okej in zrelega dedca. My bad.
[/quote]

Hh… morda imaš prav.
Pa naj ti vseeno razložim drugi vidik danes in zdaj prelepe zgodbe:
Tip je v bistvu mlad. Šele stopa na svoj seksualni in socialni vrh. Zaljubil pa se je v modrost starejše ženske, ki ga kot moškega razume in trenutno celo uživa v vsem kar njemu paše.
Ta ista ženska že stopa na pot hormonskih sprememb, njena ženskost je pričela veneti, zamenjuje jo modrost. Tip si morda podzavestno želi vodstva, mehkega, morda rahlo manipulativnega… pač z zdravo mero spodobnosti. Našel je njo, ki ga privlači s svojo ženskostjo in modrostjo. Njej godi, da se je vanjo zaljubil precej mlajši, godi ji, da je še vedno zanimiva.
Čez 5 ali največ 10 let bo od nje ostala le še modrost. Privlačnost modrosti pa nikoli ni večna. Privlačnost ženske plodnosti je tista, ki moškega zapelje. Slej ko prej se bo naužil modrosti in jo morda dosegel tudi sam, ne bo več potreboval nevidne mehke roke, ki ga bo vodila naprej. Kaj bo takrat? Kaj bo z njo? Kaj z njim.
Špekuliram: Tip je malček nesamozavesten, sklepam iz njegovega zapisa. To bo ob njej presegel. Dobil bo krila in dojel, ne, da je ne potrebuje, ampak da mu je ona v resnici cokla na poti k novim uspehom. Zavrgel jo bo, na lep, grd, ali način, ki bo nekje vmes. Njej po tem ostanejo le še spomini in zelo malo možnosti za novo plodno partnerstvo, njemu ostane še nekaj let, da si poišče mlajšo, ki ji bo fizično všeč, ki jo bo fasciniral s socialnim statusom in modrostjo, ob kateri je sicer zrastel v razmerju s precej starejšo žensko.
Predvsem njo, ki mu je toliko dala, zelo verjetno čaka trpka starost.
V resnici mi je vseeno kako se ljudje poparčkajo, a ko vidim potencialni problem, ki potrebuje premislek, nanj opozorim.
Morda se motim in je moje opozorilo le prazno zvonenje pred točo, morda zvonenje pred ognjeno ujmo.
Čas bo pokazal svoje.

To spada na področje materinskega kompleksa. Iskati “mamo” v partnerki vsekakor ne more biti zdravo. 😉
[/quote]

Igzekli moj pojnt, le povedal sem drugače.

New Report

Close