Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

MB župan Arsenović in njegova mlada žena Katja Jaušovec

Default avatar

DXB

matjazko je napisal/a:
DXB je napisal/a:

Prevec konzumiras feministicno propagando.
Psihologija nima nič z nobeno propagando, ampak tudi brez psihologije se da tu komot shajati, saj vsakemu zdrava kmečka pamet kaže, da 25 let starejši moški mora mladi frači nekaj nudit. Zastonj se še mačka ne goni! Če bi imel tale Arsenovič povprečno slovensko plačo, bi mu bile mlade ženske nedosegljive, ker se jim takšna ekonomija ne bi splačala...
Kaj mislis, da se zenska z vrstnikov veze zaradi njegove lepote? :D
Ali njegovega (potencijalnega) doprinosa k njenim zivljenskim ciljem?
Default avatar

DXB

Seveda je napisal/a:
DXB je napisal/a:

zaradi lepote!
Ko ima 20 let, lol.

Potem pa je na tapeti... "spoznavanje", tipanje s cim si "sluzis kruh", izobrazba, bivalisce, itd. Le zakaj? :D
Default avatar

ufmama

ENA IZ MARIBORA je napisal/a:
SRBSKI ŽUPAN ARSENOVIĆ JE SEKSI MOŠKI !!! ŠKODA, KER NI MOJ, VSAKA SLOVENKA BI GA IMELA UH !!!!
vau poroka je bila je napisal/a:
Meni je pa tako grd, da me postane sram, ko gledam njegovo sliko. Kako so ga lahko Mariborčani volili, saj imamo dovolj sposobnih, nadarjenih Slovencev. Dajte, toti Štajerci, pokažite, da imate jaj.a.
Default avatar

ta je pa bosa

ufmama je napisal/a:
SRBSKI ŽUPAN ARSENOVIĆ JE SEKSI MOŠKI !!! ŠKODA, KER NI MOJ, VSAKA SLOVENKA BI GA IMELA UH !!!!
Meni je pa tako grd, da me postane sram, ko gledam njegovo sliko. Kako so ga lahko Mariborčani volili, saj imamo dovolj sposobnih, nadarjenih Slovencev. Dajte, toti Štajerci, pokažite, da imate jaj.a.
Lahko te je kvečjemu sram zaradi svojega izgleda, za njegovega pa ni razloga, da bi ti karkoli čutila.
Razen, če ti je všeč, pa težko priznaš?
Meni je ta tip karizmatičen in seksi ...
Default avatar

malo primitiven

ta je pa bosa je napisal/a:
ufmama je napisal/a:

Lahko te je kvečjemu sram zaradi svojega izgleda, za njegovega pa ni razloga, da bi ti karkoli čutila.
Zdaj je že star in tudi ta njegova "karizma" puhti, obraz pa jasno kaže posledice preteklega življenja. Pa če odmislimo videz, je to en tak malo primitivni človek, ki se pogosto nima pod kontrolo. Težko verjameš, da je iz familije izobražencev. Tisti njegov višji pravni faks pa itak ni vreden omembe, sploh ob dejstvu, da je bila mati sodnica. Najbolj smešno pa je, ko prodaja zgodbice, kako je obogatel s tenisom. Saj vsi vemo, da se ukvarjal z drugačnimi posli.
Default avatar

matjazko

DXB je napisal/a:
matjazko je napisal/a:

Psihologija nima nič z nobeno propagando, ampak tudi brez psihologije se da tu komot shajati, saj vsakemu zdrava kmečka pamet kaže, da 25 let starejši moški mora mladi frači nekaj nudit. Zastonj se še mačka ne goni! Če bi imel tale Arsenovič povprečno slovensko plačo, bi mu bile mlade ženske nedosegljive, ker se jim takšna ekonomija ne bi splačala...
Kako slepemu razložiti, kaj je mavrica, če ne ve , kaj so barve?
Kako materialistu razložiti, da se zveze ne sklepajo zgolj zaradi koristi? ;)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

SRBI IN SLOVENKE FOREVER HAHAHAHA

DXB je napisal/a:
matjazko je napisal/a:

Default avatar

arsenović in lepotni posegi

Včeraj je bil na Tv in govoril nekaj o parkirninah in se je lep videlo, da je imel očitno neke lepotne posege na obrazu in si odstranil ali zgladil "podočnjake", ne vem kako se temu reče, ker nisem ekspert, mogoče korekcija spodnjih vek.
Da ne boste mislili, da se morajo samo stare babe trudit za mlajše moške, je tudi obratno. :)
Default avatar

Ob združitvi s čefurjem

Se OBVZENO Slovenkam odvzame slovenski dekliški priimek in ga zaključi na ić ali vić. Torej mlada žena Katja Jaušović-Arsenović. Mi ne vemo, kdo je Katja Jaušovec, ne poznamo nobene Katje Jaušovec.
Default avatar

res je pametno naredila

Štajerka zabila desnuharjem je napisal/a:
slovenke si izbirajo Srbe, janezi pa razočarani
In kaj je ona komu zabila? Ena neumna, naivna hostesa. Sama sebe je zaj... Namesto da bi še brez skrbno uživala življenje ima enega starega na glavi in otroka. Čez 10 let bi bila lahko še mlada, ravno prav, da bi se prvič poročila, tako pa bo takrat že sita vsega, mož bos tar in siten, seksa ne bo, denarja po vsej verjetnosti tudi ne, ker je zapufan do grla, pa še dva otroka ima od prej, ki jih bo moral spravit h kruhu in evo, tako človek sam sebe zabije.
Default avatar

Bijolo

res je pametno naredila je napisal/a:
Štajerka zabila desnuharjem je napisal/a:
slovenke si izbirajo Srbe, janezi pa razočarani
In kaj je ona komu zabila? Ena neumna, naivna hostesa. Sama sebe je zaj... Namesto da bi še brez skrbno uživala življenje ima enega starega na glavi in otroka. Čez 10 let bi bila lahko še mlada, ravno prav, da bi se prvič poročila, tako pa bo takrat že sita vsega, mož bos tar in siten, seksa ne bo, denarja po vsej verjetnosti tudi ne, ker je zapufan do grla, pa še dva otroka ima od prej, ki jih bo moral spravit h kruhu in evo, tako človek sam sebe zabije.
Točno tako..
Default avatar

Ohjej

ta je pa bosa je napisal/a:
ufmama je napisal/a:

Uf, ja, če je pa ta sexi ... Imate res čuden okus, resno, ker tip je prav nagravžen - govorimo o izgledu.
Default avatar

Senza

Nope, ne vse.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...