Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ženske sploh potrebujemo moške?

Ali ženske sploh potrebujemo moške?

O Cosmotu si velika večina moških ne misli kaj dobrega…

Ker Cosmo pogosto ženskam »veleva« in zapoveduje, kaj je treba narediti v neki situaciji: seksaj tako in tako, vleči ga tako in tako, on pa naj te liže tako in tako. In PRAVICO imaš do vsaj petih orgazmov. Naj se on potrudi, pa če zmore, ali ne…
Pravila, pravila, pravila…. Zapovedi, zapovedi, zapovedi. Ter pranje glav.

Me je pa presenetil antifeministični članek in to od Slovenke, saj nekateri dobro vemo, da so Slovenke v veliki meri in če dalje bolj antimoško nastrojene, da agenda dela svoje, da nekdo, pa ne slučajno, nenehno in že vsaj desetletje zabija klin med oba spola.

Preberite tale, sicer redek glas razuma med mnogimi feminističnimi napadi na moške in prepričevanjem žensk, da se brez moških da in to z lahkoto in brez problema.

Osebno sem kar presenečen. So pri Cosmotu zamenjali glavno urednico?


A tebi so pa spol zamenjali kar med pisanjem? Pa pravijo da medicina ne dela čudežev…

Ja, to velja za povprečne ženske.

Meni gredo moški pa tako na kurrrac, da jih videti ne morem. Znorela bom.

Problem je v tem, da so samo še gorile od moških na vsakem koraku. O moških ni več ne ne duha ne sluha. Če pa ni gorila je pa jebbena copata, k se drži maminega krila.

Jebeššš too vse.

nova
Uredništvo priporoča

Prvič, feminizem ne pravi, da naj ženske živijo brez moških.
Drugič, ne napada moških, razen tistih, ki živijo z glavo v 17. stoletju
Tretjič, ljudje smo narejeni tako, da večinoma potrebujemo druge LJUDI. Smo družabna bitja in nas druženje z LJUDMI izpolnjuje in je fajn. Moškemu je v družbi drugega moškega (ne seksualni) bolje kot samemu, ženski je v družbi še ene ženske tudi bolje, kot sami. In potem se stopnjuje z dodajanjem drugega spola, pa z dodajanjem PRIMERNEGA drugega spola, pa z dodajanjem PARTNERJA, kar je najvišja stopnja.
Osladni članek, v katerem pa oh in sploh ne moreš živeti brez oh in sploh ljubezni, je pa bv.


A tebi so pa spol zamenjali kar med pisanjem? Pa pravijo da medicina ne dela čudežev...
[/quote]
V tej temi očitno kar dvakrat..

kdo pa to teorijo bere, dons je tako, da noben nobenega ne potrebuje, razen invalidev, ki so pa res potebni pomoči zdravega človeka zaradi nezmožnosti gibanja Kakšna umetnost je moškemu kuhat in v pralni stroj vržt perilo…,posušit to in pol še speglat…, isto ženski žarnco zamenjat. Se spomnim ene tam v 90 tih letih, ko sem jo pripeljal domov, seveda z namenom, da se kresneva, pa ona ni bila za to, men se ni dalo več ubadat z njo, itak je bila dost mlajša, pa mi je presedlo to njeno vroče hladno obnašanje…, pa pokažem perilo in rečm, dej saj perilo pol speglej, to so itak bile samo športne majice, nobenih gat in je samo zavila nezainteresirna z očmi, pa sm začel sam peglat… in reče, a tud peglaš, jst odgovrim, itak, če tebe nism mogel speglat si bom pa te majce speglal, ko sem končal sem jo odpeljal na avtobusno postajo in odpeglal, saj sem že razmišljal kaj si bom za kosilo naredil, tako je to…..

10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsebine v Cosmo je za ženske, ostalo je pa reklama in vsebina za prtegnjenjo, blesavo pizdovje, ki jim komajda delujejo zdrave možganske celice.

Pa ja jih potrebujemo. Lahk odločamo, lahk smo fajne, lahk pa zoprne. So obdobja hehe

Pred leti sem govorila z enim fantom, ki mi je povedal, kako je pri rosnih 17ih služil denar s pisanjem člankov za Cosmo, ker mu je pač pisarija in nakladanje zelo ležalo. Je prav rekel, kako je kakšno stvar napihnil, si izmislil, samo, da se je bralo.
Toliko o takšnih in podobnih revijah ali člankih. Jih že dolgo več niti pogledam ne, sploh pa po tem, kar sem izvedela od tega fanta.

:-))))))
Pa se je le našla ena, ki ni padla na tvoj šarm. 😉


Saj sem že večkrat povedal, sama se imaš za feministko, ampk si tako sfuzlana, da bi te celo feministke nabutale, če bi te dobile v roke , ko bi take metala ven kot, jih, ne le normalne vredne ženske.
[/quote]

Pa dej viharni odjebi že enkrat , bevskaš skoz okoli mojih gležnjev ko garjav cucek, spizdi v svojo luknjo pa nehej vame skakat kot ena poblaznela podgana, če vidiš, da te ne jebem pet posto dej že enkrat človeku mir pa pejt se ment s pijančki svoje sorte, če te bojo prenašal.
Marš golazen zblojena zgin mi spod nog, pa to ni res kok si prfuknjen.

:-))))))
Pa se je le našla ena, ki ni padla na tvoj šarm. 😉
[/quote]

Pa sej ona je že med vožnjo govorila ampak, ne bom ti dala, jst pa ja ja, sej je u redu sploh pomislil nism na to, se bova že zmenla, pa itak nism imel pametnejšga dela, ona me je poklicala, da bi dopoldan preživela v Ljubljani. Še na tortico se mi zdi, da sem jo odpeljal, zdej se ne spomnim čist dobro, pol pa samo…, vozi miško..

Slovenke, kako da ne, kaj bi ve brez nas moških? Kdo bi kuhal, pomival, čistil po stanovanju, otroke razvažal v šolo? Pametne Slovenke so poročene. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Prvič: kdo je Cosmo?
Drugič: babe, nehajte s svojim divjanjem….brez moških bi me precej tenko piskale. Lahko se duvate zdaj, ko so na voljo, predstvljajte si, da ostanemo brez te prijetne, tople, zabavne energije (in še česa drugega) – ? Pobijemo se v enem tednu!!!

:))))))))))))))
Joj Popay :)))))))))))

Pa sej ona je že med vožnjo govorila ampak, ne bom ti dala, jst pa ja ja, sej je u redu sploh pomislil nism na to, se bova že zmenla, pa itak nism imel pametnejšga dela, ona me je poklicala, da bi dopoldan preživela v Ljubljani. Še na tortico se mi zdi, da sem jo odpeljal, zdej se ne spomnim čist dobro, pol pa samo…, vozi miško..
[/quote]

Hmmmmmmmm…. Glede na to, da si precej direkten in verjetno tudi nezakompliciran tip, te prigode najbrž še do danes nisi razvozljal. Jah..glej…. ženske smo ženske zato, ker smo ženske. 😉

Hmmmmmmmm…. Glede na to, da si precej direkten in verjetno tudi nezakompliciran tip, te prigode najbrž še do danes nisi razvozljal. Jah..glej…. ženske smo ženske zato, ker smo ženske. 😉
[/quote]

Ma sem čist u depresijo padel zarad tega in se pobiral od šoka še ene dve ure, dokler si nism zrezek spekel na pladnju in slastno pojedel kosilo.

Čokoladka,
tako je bilo to v 90 tih letih prejšnega stoletja, uhhh, kje je že to…

Prvič: kdo je Cosmo?
Drugič: babe, nehajte s svojim divjanjem….brez moških bi me precej tenko piskale. Lahko se duvate zdaj, ko so na voljo, predstvljajte si, da ostanemo brez te prijetne, tople, zabavne energije (in še česa drugega) – ? Pobijemo se v enem tednu!!!
[/quote]

ne poznaš Cosmota ?!

[attachment=0]250px-Cosmo_Kramer.jpg[/attachment]

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kaj kje kdaj zakaj?

Aja popay…. dejte gmah babe blesave dons se rece likanje! In to je obvezno delo vsakega klenega slovenca potem k si juzno skuha.

Bentibogababjga kdor ne lika zofe ni slovenc!

Daj mir replik ne sprejemam!

Če nebi bilo moških, bi še zdaj bili v kameni dobi.

Dej butara tvoja prababica se je za tvojo enakovrednost borila, ti pa pozabljas da je iz mortarke karjolo izumla!

Sram te bilo baba blesava!

A sploh ves v cem se razlikuje mortarka od karjole?

Seveda ne, enako velja za moške. Ženske ste danes samostojne, kar pa gre v nos moškim z velikim egom. Nekateri stari osli pač še vedno živijo v prejšnjem stoletju, zato tega nikakor ne morejo razumeti.

Ne. Me jih ne potrebujemo, oni nas pa.
Odkar imamo ženske možnost biti finančno neodvisne, nam čisto nič ne manjka, če smo same.
Zakaj? Ker znamo vse postorit same, kuhat, sesat, likat, pomivat, kosit, štihat, vzgojih otroke itd. in vedno več samostojnosti je opazit med mladimi puncami, ki se tudi bolj odločajo za tehniške poklice, več je inžinerk itd. in so sposobne tudi težja dela opravit sama.
Moškim pa naj bi se življenje izboljšalo z žensko (čeprav je po njihovo slej ko prej tečna) zato ker ga bo pedenala spredaj in zadaj oz. neke vrste bo nadomestila njegovo mamo. Zato, da bo lahko on vandral okoli, za dom pa bo naredil bore malo.
Moški se tega dejstva vedno bolj zavedajo, zato je pa vedno več strahu, šovinizma, opet nekih preprovedi na družbeni ravni (prepovedali bi splave, kontracepcijo itd.), zato da se ženska ne bi smela več odločat o svojem telesu, ampak bi se zanjo spet odločal moški in duhovščina. Ker ženska je tudi tista, ki rojeva.
Moški je dovolj samo takrat, ko da seme. Razen tega, ga dejansko ne potrebuješ več. In to dejstvo zna bit kar zastrašujoče, sploh če si iz stare šole.
Seveda so izjeme, imaš moške, ki so izjemna bitja, s pošlihtano glavo, ki imajo že vrsto let pretrgano popkovino s svojo matero, so odgovorni, se znajo pogovarjat, znajo reševat probleme brez nasilja, ne visijo v gostilnah petek in svetek, niso na vseh mogočih drogah, niso perverznjaki, ne varajo. Ampak takih je žal zelo malo. Ko gledam okoli sebe, so moški v večji meri veliki otroci in prijateljice se mi včasih zasmilijo, sploh tiste ki morajo poleg treh otroh vzgajat še enega odraslega in to pri 30ih/40ih.
Jaz sem se zaradi otroštva kjer sem opazovala moške od dedka, stricov, očeta in nato izkusila zveze v odrasli dobi in jih videla v vsej njihovi “veličini”, odločila, da ostanem sama. Vse skupaj se mi je zamerilo preveč, kot samska pa sem veliko bolj srečnejša.


Bolj je družba zblojeno egoistična, bolj so ljudje ujetniki svojih potreb.
Kako nihče nikogar ne potrebuje, je zato le slaba tolažba.


Ti si le stravmirana in ne srečna.
Srečen človek je svoboden, ti si ujetnik preteklosti.

New Report

Close