Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Srček noče ubogati

Default avatar

viharni jezdec

Chocolattt je napisal/a:
Bingbong je napisal/a:
Vem, da me boste spljuvali a srcu ne morem ukazovati. Zaljubljam se v moža najboljše prijateljice. Grozno, vem. Že leta se z družinama veliko družimo, hodimo okoli, mamo piknike itd. Vsi smo čez 40, otroci so najstniki. Njun zakon ni ravno idealen, kot tudi moj ne. Ni neke panike in govora o kakih ločitvah, ni pa idealno. S tem človekom se od nekdaj dobro štekava. Nekako imava enake interese, okus za glasbo, uživava v enakih stvareh (savna, koncerti, morje). Zato tudi imava vedno dosti tem za pogovor. Ne bom nakladala preveč, v glavnem sva na isti valovni. Vedno huje mi je v njegovi bližini. Po celem telesu čutim mravljince. elo sanjala sem ga že večkrat. Razum mi pravi, da ne smem. Niti ne mislim se spuščati v avanturo saj nisem tak tip človeka in tudi zanj vem, da bi na prvo mesto postavil družino. Tu sploh ni debate. Samo kaj naj naredim s svojim srcem, ki vedno bolj divja ? Kar zmanjkuje mi moči in sem vedno bolj nesrečna. Sprejemam žrtev za družino, ki mi je čisto razumljiva. Srček me pa noče ubogat.
Meni je vseeno, koga si si zaželela, ampak mi pa pritisk naraste, ko 40+ ženska govori, da ji "srček nagaja..." in trosi fraze iz Dr. Romanov: "..a srcu ne morem ukazovati..." in "srce divja..." in "...žrtvujem se za družino..."
Očitno si mentalno zaostala tam na stopnji 6. razreda OŠ. Take ženske mi pa reeeeessss dvignete pritisk! Bolje bi bilo, da ne bi povedala, koliko si stara.
Delaj, kar hočeš, ampak prosim zavedaj sem da moraš še kar nekaj narediti, da bo tvoja mentalna starost dosegla dejansko starost.
Noo, ne tako ostro, če jo pa "srček ne uboga", ni ona kriva.😂
Default avatar

Chocolattt

viharni jezdec je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:

Meni je vseeno, koga si si zaželela, ampak mi pa pritisk naraste, ko 40+ ženska govori, da ji "srček nagaja..." in trosi fraze iz Dr. Romanov: "..a srcu ne morem ukazovati..." in "srce divja..." in "...žrtvujem se za družino..."
Očitno si mentalno zaostala tam na stopnji 6. razreda OŠ. Take ženske mi pa reeeeessss dvignete pritisk! Bolje bi bilo, da ne bi povedala, koliko si stara.
Delaj, kar hočeš, ampak prosim zavedaj sem da moraš še kar nekaj narediti, da bo tvoja mentalna starost dosegla dejansko starost.
Samo oštro po takih!
Default avatar

matjazko

Chocolattt je napisal/a:

Samo oštro po takih!
Čustev ne nadziramo, so , kakršna pač so. Tu ni krivca in nobene potrebe po slabi vesti.
Imajo pa vse naše odločitve določene posledice, to se pa ve.
Kaj je s tvojim čokoladnim srčkom, ga ne zna noben moški dovolj ogret, da bi se začel topiti? :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Chocolattt

matjazko je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:

Samo oštro po takih!
Čustev ne nadziramo, so , kakršna pač so. Tu ni krivca in nobene potrebe po slabi vesti.
Kaj je s tvojim čokoladnim srčkom, ga ne zna noben moški dovolj ogret, da bi se začel topiti? :D
Ne, prosim nikar s takimi pokroviteljskimi. Pokroviteljstvo prenašam najtežje od vsega.
Pravico imamo povedati, kaj nam gre na živce.
Pravico imamo povedati, kaj nam je všeč.
Javno dostopen forum.
Kar se tiče mojega srca, ni problem, tako da: ne sekiraj se za to.
Default avatar

matjazko

Chocolattt je napisal/a:
matjazko je napisal/a:

Ne, prosim nikar s takimi pokroviteljskimi. Pokroviteljstvo prenašam najtežje od vsega.
Javno dostopen forum.
Kaj nas drugi brigajo? Ni dobro, da čokoladno srce otrdi v kamnito, moraš biti malo odprta za toploto ljubezni, ki stopi sra. :)
Default avatar

Chocolattt

matjazko je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:

Javno dostopen forum.
Kaj nas drugi brigajo? Ni dobro, da čokoladno srce otrdi v kamnito, moraš biti malo odprta za toploto ljubezni, ki stopi sra. :)
"Ki stopi sra."....?
Default avatar

matjazko

Chocolattt je napisal/a:
matjazko je napisal/a:

"Ki stopi sra."....?
Srca, a ne? Čokoladka, ti mi deluješ nekam zaprta za ljubezen, je potrebno ogenj ohranjat živ... :)
Default avatar

viharni jezdec

matjazko je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:

"Ki stopi sra."....?
Srca, a ne? Čokoladka, ti mi deluješ nekam zaprta za ljubezen, je potrebno ogenj ohranjat živ... :)
Ti pa deluješ, da te je le gobc in sapa, potem se pa podelaš od strahu. 😅
Default avatar

Chocolattt

matjazko je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:

"Ki stopi sra."....?
A tako delujem? Zanimivo. Možno, da je res, možno pa, da se ob pravih dražljajih odprem kot tista roža, kaj je že...
Slika
Default avatar

matjazko

matjazko je napisal/a:

Viharni, ti živiš meniško, bi lahko vzel Čokoladko pod svoje okrilje v samsko semenišče, bi ti v redovniški maniri držala molitvenik, ker imaš karpalni sindrom in ti roke drevenijo. :))
Default avatar

Chocolattt

matjazko je napisal/a:

Viharni, ti živiš meniško, bi lahko vzel Čokoladko pod svoje okrilje v samsko semenišče, bi ti v redovniški maniri držala molitvenik, ker imaš karpalni sindrom in ti roke drevenijo. :))
Ne me mešat v svoje fantazije.
Hvala.
Default avatar

matjazko

Chocolattt je napisal/a:
matjazko je napisal/a:

A tako delujem? Zanimivo. Možno, da je res, možno pa, da se ob pravih dražljajih odprem kot tista roža, kaj je že...
Slika
Oh, moški smo insekti? Čokoladka, kako boš se s takšnim odnosom odprla ljubezni? :)
Default avatar

Chocolattt

matjazko je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:

Slika
Oh, moški smo insekti? Čokoladka, kako boš se s takšnim odnosom odprla ljubezni? :)
Posplošuješ.

Najprej si bil pokroviteljski, zdaj posplošuješ.
Slika
Default avatar

Mallina

Glej, ženska, tole ne bo prijetno branje, ampak si vprašala. Koliko si pa pravzaprav stara? Zberi se! Najprej bodi iskrena do sebe in si priznaj, da te vleče v varanje. Ne pa tule pisat o tem, da si nemočna žrtev nagajivega srčka, kot si se - oprosti - infantilno izrazila. Si mar najstnica? Nisi! In celo tvoje pisanje se bere zelo otroško, predvsem pa kot opravičevanje že vnaprej za tisto, kar naj bi ti neznanci dali blagoslov. Misliš, da si edina, ki ji je še kakšen všeč poleg dolgoletnega partnerja? Nisi! Ali zdaj z vsakim, ki ga rade pogledamo, skočimo v posteljo? Ne! In ne slepi se z izgovori v smislu “njun zakon ni idealen”, “sva na isti valovni”. Meni tole zelo diši po begu od težav, s katerimi se v resnici nočeš soočiti. In potem ljudje neznosno radi bežimo od resnice bodosi v razne odvisnosti, bodisi v varanje. A težave nas vedno počakajo, nič se ne reši samo od sebe, in počakajo nas z obrestmi. Ne prodajaj mi, da razum ne uboga... uh, ko ti življenjsko zagusti, še kako uboga. Pojdi na dolg sprehod in šetaj tako dolgo, dokler ti ne bo popolnoma jasno, da ne boš delala neumnosti. In dokler ti ne bo popopnoma jasno, da moraš začeti še danes reševati svoje probleme, če ne jih boš imela čez nekaj mesecev srhljivo več. In da bi bilo varanje problem, ki ga ne boš imela.
Še enkrat: življenjsko je, da nam je še kakšna oseba všeč. A samo zaradi tega se ne vara in ne razdira zveze in ne matra otrok kar tako zaradi enega tam. Za razdor zveze je treba še kaj drugega, kot neubogljivo srce, se ti ne zdi? So seveda izjeme, a ne bodi med njimi. Odrasti.
Default avatar

Odrasli xy delajo

In pol se kdo vpraša, sej to ni vsaj f*. Pa če je še tako okrancljano.
Prijateljica pa taka. Da te ne vidim blizu. Pa še družine se. Jao 🤣🤣🤣😂😂😂
Default avatar

Se strinjam

Chocolattt je napisal/a:
Bingbong je napisal/a:
Vem, da me boste spljuvali a srcu ne morem ukazovati. Zaljubljam se v moža najboljše prijateljice. Grozno, vem. Že leta se z družinama veliko družimo, hodimo okoli, mamo piknike itd. Vsi smo čez 40, otroci so najstniki. Njun zakon ni ravno idealen, kot tudi moj ne. Ni neke panike in govora o kakih ločitvah, ni pa idealno. S tem človekom se od nekdaj dobro štekava. Nekako imava enake interese, okus za glasbo, uživava v enakih stvareh (savna, koncerti, morje). Zato tudi imava vedno dosti tem za pogovor. Ne bom nakladala preveč, v glavnem sva na isti valovni. Vedno huje mi je v njegovi bližini. Po celem telesu čutim mravljince. elo sanjala sem ga že večkrat. Razum mi pravi, da ne smem. Niti ne mislim se spuščati v avanturo saj nisem tak tip človeka in tudi zanj vem, da bi na prvo mesto postavil družino. Tu sploh ni debate. Samo kaj naj naredim s svojim srcem, ki vedno bolj divja ? Kar zmanjkuje mi moči in sem vedno bolj nesrečna. Sprejemam žrtev za družino, ki mi je čisto razumljiva. Srček me pa noče ubogat.
Odlično napisano!
Default avatar

podoben primer

krasna priložnost je napisal/a:
da si pomagate obdržat zakone tako da se začnete križno dol dajat. ne poslušat tukaj monovski nedojebank in nedojebancev. ti si ga kar privošči, saj prijatelji so zato da ti pomagajo v stiskah
Vseeno ne boš prišlo na vrsto, tudi če je še ena od starih pizd znorela do konca.😅
evo, ravno od viharca bivša je podoben primer in ji je ratalo. še otroke mu je njen zdajšnji naštepal da se njemu ni bilo treba matrat.
Default avatar

sem vesela

Med nogami ti čmoka - ti pa o srčku je napisal/a:
Je pa to tipično slovensko, ja. Tipična slovenska nedojebanost!
In veste, kaj je še bolj tipično slovensko? To, da se take situacije razvijejo, ker jih v resnici napeljejo možje sami! To je ta tipična slovenska psihopatologija nezavednih odnosov! Desc sam zaranžira okoliščine tako, da babo pripelje pečeno na pladnju svojemu kolegu, potem pa se seksualno vzburja ob misli, da mu jo kolega kreše!
Razumem slovensko nedojebanost :) Ne razumem pa tocno, zakaj bi bila moskim v interesu. Zakaj bi si moz zelel svojo zensko drugje? Ker se jo je tekom let navelical? Drugi razlogi?

Avtorica.. mi je zal, da pri vama s partnerjem intima ne stima v toliksni meri, da mravljince isces drugje. Ampak ista valovna blizina ni resnicen razlog za fizicno privlacnost. Ce imata oba rada morje, koncerte, savno (v bistvu vecino stvari, kamor otrok ne mores vzeti s sabo), skupne interese, to pomeni, da sta prijatelja. S prijatelji in prijateljicami se deli skupna zanimanja, s partnerjem pa skupno (resnicno) zivljenje, ki je pac bistveno manj romanticno. Za druzino se ne zrtvujes, zanjo si se odlocila.

Nic hudega vsa ta drama, pravzaprav. Uporabi sanje, odscemi prijatelja, sfantaziraj ga, uporabi misel nanj pri posteljnih popestritvah z mozem, mravljince izzivi s partnerjem. Morda pa medtem spoznas kolk hudega moskega imas v bistvu ob sebi :)
Default avatar

viharni jezdec

sem vesela je napisal/a:
Med nogami ti čmoka - ti pa o srčku je napisal/a:
Je pa to tipično slovensko, ja. Tipična slovenska nedojebanost!
In veste, kaj je še bolj tipično slovensko? To, da se take situacije razvijejo, ker jih v resnici napeljejo možje sami! To je ta tipična slovenska psihopatologija nezavednih odnosov! Desc sam zaranžira okoliščine tako, da babo pripelje pečeno na pladnju svojemu kolegu, potem pa se seksualno vzburja ob misli, da mu jo kolega kreše!
Razumem slovensko nedojebanost :) Ne razumem pa tocno, zakaj bi bila moskim v interesu. Zakaj bi si moz zelel svojo zensko drugje? Ker se jo je tekom let navelical? Drugi razlogi?

Avtorica.. mi je zal, da pri vama s partnerjem intima ne stima v toliksni meri, da mravljince isces drugje. Ampak ista valovna blizina ni resnicen razlog za fizicno privlacnost. Ce imata oba rada morje, koncerte, savno (v bistvu vecino stvari, kamor otrok ne mores vzeti s sabo), skupne interese, to pomeni, da sta prijatelja. S prijatelji in prijateljicami se deli skupna zanimanja, s partnerjem pa skupno (resnicno) zivljenje, ki je pac bistveno manj romanticno. Za druzino se ne zrtvujes, zanjo si se odlocila.

Nic hudega vsa ta drama, pravzaprav. Uporabi sanje, odscemi prijatelja, sfantaziraj ga, uporabi misel nanj pri posteljnih popestritvah z mozem, mravljince izzivi s partnerjem. Morda pa medtem spoznas kolk hudega moskega imas v bistvu ob sebi :)
Saj se jih je v temi več oglasilo, ki jim v teh letih "srček nagaja", tako se po novem reče zmešani babji betici in divjanju stare babje riti.
Default avatar

misst_

Bingbong je napisal/a:
Naslednjič, ko boste skup na pikniku al pa kaj, ko bo prilika za kake družabne igre, predlagaj "menjam ženo". Nikol ne veš, morda boste pa vsi 4 za.