Starševski čvek

Hči13 ima fanta

Default avatar
Mami trinajstletnice je napisal/a:
15 let je meja, ti si edina naivna in neizobražena. Kaznivo je predvsem to, da nista iste starosti oz. na isti stopnji mentalne razvitosti, vseeno je zrelo za prijavo, da se podrobneje razišče in ugotovi policija, kako je na stvari, ker se mi zdi, da sedaj to navajate samo zato, ker ste se začeli zavedati vaše kazenske odgovornosti.
Default avatar
Debilka je napisal/a:
Počitnice bodo dolge do oktobra zato vas lahko na polno nategujem vsak dan hahahaha
Default avatar
vatikanske ječe je napisal/a:
En bedak manj. Problem rešen.
Default avatar
Preberi si zakonik je napisal/a:
Ja pa naj bo po tvoje naivnež. Ubistvu je tko da frocelnov videt ne morem in crkujem od smeha vi pa raziskujte, ta čas bom že novo pravljico spisala hahaha vi pa veselo glodajte, kosti imam še dost.
Default avatar
Naivni ste vi in neizobrazeni. Jaz studiram cepci. Nisem kar ena.
Default avatar
Očitno je grožnja s prijavo na policijo, ko je znan IP naslov - in preko tega še marsikaj drugega dosegla pedofilko, in se ta sedaj ven vadi kao nam je samo vrgla kost.

Sicer pa se spomnimo mame Simone iz Grosuplja, ki je bila napredna in moderna mamica in se ji je zdelo kul, ko je svojo 13-letno hčer vozila k fantu v popravni dom in obratno, je dovolila da je fant prespal pri njeni hčeri. - kako se je končalo.

Ni dvoma, da je seks 13-letnice s 17-letnikom pedofilija, kazensko pa bi morala odgovarjat oba, tako tisti, ki seksa in tisti, ki to dovoljuje in omogoča.
Default avatar
Ampak, saj zabavamo se vsi, ne samo ti. Cheairs!!
Default avatar
dolenc 25 je napisal/a:
Se spomnim kako se je končalo. Fant jo je ubil.
Default avatar
dolenc 25 je napisal/a:
Se strinjam vsak k ma frocelna in ima ta starejsga fanta al punco je to narobe. Hahaha mas ciiiist prav. Se podpisem pod tole hahaha. Chears.
Default avatar
Samo potrjuješ, da je tvoj IQ 60 🤦‍♂️
Default avatar
Madona, saj bo na podlagi IPja 5x aretirana samo v danšnjem dnevu! Chairs !
Default avatar
ve se je napisal/a:
Ne moj IQ je visji od vseh vasih, jaz sem studirana vi pa brez izobrazbe. Kdo je bolj pameten jaz z dobro domisljijo al vi naivnezi? Vsak vas lahko dnevno pelje scat samo dober pisec mora biti hahaha. IQ mas visok cestitam.
Default avatar
Nevenič je napisal/a:
Za vsak dan posebi uf bo zanimivo. Chears.
Default avatar
Ampak vseen se lahko razpisete z nasveti ce kje najdes pametne nasvete je to mon in dan hitreje mine. Recimo da me enkrat v prihodnosti en po nekem cudezu preprica da bi mela frocelna in kaj ce bom lih te srece da bo punca. Enkrat bo najbrz stara 13, kaj nardit z njo ce se zaljubi hahaha a bi jo dala v popravni dom dejte svetovat prosim ze zdej da bom vedla. Pa ce bo sin in postane gej kaj nardit? Izkuseni monovci razpisite se in svetujte hahaha
Default avatar
Ko sem bila sama toliko stara, se mi je to zdelo normalno, pozneje pa nikoli več. Ne štekam, zakaj bi bil nekdo v srednji šoli (bognedaj še starejši) z nekom v osnovni.
Default avatar
jo dajala na razpolago starejšim moškim?
Default avatar
Zdaj te je napadla panika, si v tesnobnem stanju.