Opravljivka

LJUBEZEN NA VASI

Default avatar
Pa ja niso mislile te ostarele ženske, da ti ostareli moški iščejo resno partnerico.
Oni rabijo žensko za delo, da bo pasla ovce in koze, delala kozji sir in ga prodajala.
Default avatar
mene je presenetilo tudi, da dve tako mladi dekleti ne razumeta niti osnovne angleščine. se je na Hrvaškem v šolah ne učijo?
Default avatar
Kar se tice ang jih mi sisamo.
Slovenci res razturamo v tujih jezikih. Tudi hrvati to priznajo.
In tudi tako vljudni smo da takoj govorimo v jeziku ki ga govori sprasevalec. Res slo kapo dol.
Jz pa ne vidim da bi bla ta odaja bolj smesna od slo.
Kaj pa vas nasmeji.
Edino da se ne bojo tok grdo kregale kot se slovenke to pa res.
Un jovan je pa smotan ful. Je keri vsec in kaj tocn ji je vsec.
Default avatar
Se mi dozdeva, da ga Victoria obožuje, Jovana namreč.
Sta na isti valovni dolžini.
Default avatar
Pa kaj te babe mislijo, zakaj si kmet išče babo? da bo delala, ne pa romantiko zganjala.
Default avatar
Delavne odpadajo, ostajajo samo tiste dvomljivega slovesa, ki so tako ali drugače autsajderji.
Default avatar
Ti moški, a nimajo nič otrok na teh kmetijah. S temi starimi ženskami jih tudi ne bo.
Izzvzeti moramo Majo, Ano Paulo....
Default avatar
Ali na Pop TV-ju res nimajo kaj drugega pokazati, kot ta kurja čreve, ki se vlečejo vse poletje ?
Default avatar
Živijo Bogu za leđima, z nikomer se ne družijo, do bližnjega soseda je deset kilometrov. Ukvarjajo se z drobnico in kar jim borna zemlja nudi predelka za smokve.
Saj ne morejo dobiti punce.
Sedaj pa se jim pokažejo lepotice z bujnimi oblinami, s seksi retoriko in vržejo fante na obrate.
Default avatar
Pop TV se je izkazal to poletje s kopico stand up komedij, ki jih lahko gledamo doma, brez da bi šli na predstavo in jo drago plačali.
Pa še bolj se nasmejemo. Krohotamo od smešnih dovtipov, od huronskega prizadevanja kandidatov, da bi osvojili izvoljenega.
Včasih pa se tudi zamislimo, le kaj žene te ljudi, da iščejo pred očmi javnosti in da se ponujajo pred vesoljno Slovenijo.
Default avatar
Je serija vredna ogleda? Vse moje sodelavke govorijo samo še o tem, ampak sama se ne morem pripraviti da bi začela gledati