Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Predlog za moderatorje

Default avatar

predlog

Predlagam da s tole gugl rekapt nekaj nardite. Gugl ne mara anonimnih uporabnikov, tako kot noben na oblasti ne. Zato je zelo teško se prebiti skozi sistem preverjanja vkolikr uporabljaš tor omrežje, kot zelo dostopno omrežje za anonimno uporabljanje spleta. Razumem, da tudi vi želite slediti nam, ampak eni smo pa prepametni in ne želim tega. Vsaj uradno. Če gremo mi skup na kavo in veste kdo sem to nima veze. Dokazat je treba. Pametne telefone niso izumili zato, da vam bo lepše, ampak zato, da vam sledijo na vsakemkoraku in da vedo kakšne so vaše navade invam pravi dan v mesecu pošljejo rekamo za nove vložke. Tudi gps ni zato, da vi najdete svoj cilj, ampak da oni tam najdejo vas in tako dalje, česar se nihče od vas v večini ne zaveda ali pa reče, saj meni je vseeno. Ker ste v večini pohlevne bige, take ima trump zelo rad. Tako, da predlagam tiste vaše sponzorske zadeve, tam gre vse skozi. Pa lep dan v lj v vaše kancelarijske prostore. btw seveda tor ni zagtoovili za anonimnost, gre pa veliko lažje, če se šlepaš še na vpn ali live tails, takrat te ne najdejo ni čudežni dečki from accross the pond.