Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

A na tem svetu obstaja pravica?

Default avatar

XWY

A kdo ve?
Default avatar

Moje mnenje

Jaz pa mislim da. Na koncu se vse pogliha. Vsak nosi svoje breme življenja.
Default avatar

mentalna_sirota

Ne se ukvarjat z tem. Sprijazni se, da zate pravice ni in ustvarjaj okolje, ko niti ne bo potrebna. Z drugimi pa ravnaj kot bi želel da oni ravnajo z teboj. In boš srečnejši/a
Default avatar

citat

mentalna_sirota je napisal/a:
Ne se ukvarjat z tem. Sprijazni se, da zate pravice ni in ustvarjaj okolje, ko niti ne bo potrebna. Z drugimi pa ravnaj kot bi želel da oni ravnajo z teboj. In boš srečnejši/a
Od kje si pa to prepisal? 😜
Default avatar

svetloba na koncu tunela

Moje mnenje je napisal/a:
Jaz pa mislim da. Na koncu se vse pogliha. Vsak nosi svoje breme življenja.
Na koncu česa?
Default avatar

Bog MONa TM

Pravico talajo na sodiščih. Imaš vsaj tri stopnje sojenja do končne "pravice" ☺
Default avatar

mentalna_sirota

citat je napisal/a:
Nekatere resnice je vredno ponavljati v nedogled
Default avatar

Julij Cezar

citat je napisal/a:

Dokler laz ne postane resnica a ne...tako dolgo ti zebras resnico...to kar si ti naklamfal velja za nekiga ki zivi izoliran v dolinu kamor se sonce ne posije...ce povzamemo tvoje misli za druzbo pa pomeni skloni glavo in se sprijazni s tem da ti vladajo laznivci ki prodajajo lazi kot resnico..vkljucno z drzavo sodisci in ostalimi kompanjoni
Default avatar

Molimo za uboge na duhu MONa TM

Julij Cezar je napisal/a:

Dokler laz ne postane resnica a ne...tako dolgo ti zebras resnico...to kar si ti naklamfal velja za nekiga ki zivi izoliran v dolinu kamor se sonce ne posije...ce povzamemo tvoje misli za druzbo pa pomeni skloni glavo in se sprijazni s tem da ti vladajo laznivci ki prodajajo lazi kot resnico..vkljucno z drzavo sodisci in ostalimi kompanjoni
fuqnjenca zaostala ... tema je o pravici, ne o resnici ☺
Default avatar

Julij Cezar

Molimo za uboge na duhu MONa TM je napisal/a:

fuqnjenca zaostala ... tema je o pravici, ne o resnici ☺
Spizd.i musica nadlezna
Default avatar

mentalna_sirota

Jaz pač napišem, kako meni "laufa". Seveda tebi nihče ne brani, da ravnaš nasprotno - da torej z okolico ravnaš tako, kot si ne bi želel da kdorkoli ravna z teboj. Če te to osrečuje! In seveda - nisi edini.
Default avatar

ža VEČ NE

povsod vojne, pohlep za denarjem, razvrat, oceani polni smeti, bolezni vse več, vode bo vse manj

XWY je napisal/a:
A kdo ve?
Default avatar

žal več ne

XWY je napisal/a:
A kdo ve?