Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim pomagajte nujno

Prosim pomagajte nujno

V soboto se odpravljamo na morje in iščemo kamp primeren za nas, a ne najdemo nič pametnega.
Radi bi imeli veliko sence na parceli, parcela naj bo velika, da nimamo sosedov takoj zraven, trgovina naj bo blizu za it peš, padobro obložena, predvsem sadje in zelenjava, tudi restavracija za peš it, plaža na dosegu roke in naj bo s kamenčki in kristalno čisto vodo inveeeeliko sence, naj bo plitvina primerna za majhne otroke, ampak takoj naprej pa globoko za plavat, da ne rabiš kilometer hodit po vodi do kolen.
Sanitarije prenovljene in ultra čiste itak, drugače ne pride v poštev.
V kampu naj bo mir, brez kakšnih pijanih družb in dretja v noč.
Naj bodo tudi kakšna ihrala za otroke, bazena in toboganov pa ni treba, ker ne maram klora (mi čisto obšlesajo lasje).
Cena ni bistvena, je pa fajn,da je čim bolj ugodno.
Nujno moramo najt in rezervirat, da ne ostanemo brez fajn kampa, tako da kdor pozna ta kampa naj prosim napiše.
Hvala hvala hvala!
kdor nam zrihta kamp mu pošljem kartico 🙂

Joj najbolj nujno sem pa pozabila: obvezno mora biti voda in elektrika na parceli!
Aja pa še to: parcela naj bo čim bolj ravna.

Kolk pa še keša hočeš*?

Koversada.

Resnično, svašta pička rodi, samo dnara ne….


I tebe isto pička rodila, šta se može dragi Bože🙄

Čak, a klime na parceli pa ni treba.

Te parcele s klimo so najdražje, a ljub temu takoj razprodane.

Tak kamp vključno z bazenom in 15 minutnim sprehodom do mesta je na Cresu, ampak lepe senčne parcele tik ob morju so rezervirane že leto vnaprej. Če imaš srečo, pa dobiš še kaj. Kamp so itak nenormalno povečali.
Težava je edino morje. če imaš srečo je kristalno čisto, če se tok obrne, pa vso jeb**o kanalizacijo, ki imajo hrvati povsod speljano v morje, prinese direkt na plažo 🙂

… saj lepo piše … veliko sence na parceli …. če bi bila pa še klima, bi bilo pa prehladno. 😏

Jaz avtorici svetujem, da gre na Florido … tam bi se ziher našlo kaj primernega za njihovo družinico.

Upam da samo pravociraš, ker drugače ti svetujem obisk zdravnika!

Sicer poznam tak kamp, vse je približno tako kot si opisala, le tišine ni, ker smo ljudje tam sproščeni in ga radi zažuramo.

Te parcele s klimo so najdražje, a ljub temu takoj razprodane.
[/quote]

Koversada FKK ni nič predraga, saj ima že napisano.
Pa še cunj ni treba preoblačiti.

Ker zelo rada pomagam, vam jaz z veseljem doniram 1.500 €, ker itak ne vem kam z denarjem.
Sem skromna in mi od penzije (550 €) vsak mesec ostane 400 €, tako da imam že kar nekaj našparano … pa žal ne vem kam z denarjem.
Avtorica, če želiš lahko pustiš številko transakcijskega računa.
Lp.

… saj lepo piše … veliko sence na parceli …. če bi bila pa še klima, bi bilo pa prehladno. 😏

Jaz avtorici svetujem, da gre na Florido … tam bi se ziher našlo kaj primernega za njihovo družinico.
[/quote]

Toplo, veliiiko vlage, pa kak aligator…komarji… Ja, Florida je super.

Kakšna pa je OBLOŽENA trgovina?

Bo kar dovolj.

Iz stenskih in strešnih sendvič panelov, butara! 😉

https://www.trimo-group.com/si/proizvodi/fasade-in-stene/trimoterm

savudrija ima vse kar si naštela

Ob avstrijskih jezerih je nešteto takih kampov kot bi ti imela. Pa mir je tudi, ni drhali, ki se dere cele noč.

za vas je samo bivakiranje na strehi hotela ob mašinah za klimo ☺

1. ☺

New Report

Close