Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vložki za najstnice

Default avatar

Vesel oče

Mi lahko prosim razložite, kaj je to nenavadnega, če vprašam, zakaj je ostala edinka?

Pri migrantkah se mi tega ni potrebno spraševati.......

Vesel oče
Default avatar

naj se sama odloči

Mamanajstnice je napisal/a:
Kupila sem od libresse in mullerjevo znamko. To je itak za vsak slučaj.

Skodelica je super, ko se navadiš. So tudi za mlade punce, sam ni šans da si to noter tiši.
Ja, se strinjam. Skodelica je več kot super, samo ne za take mlade punce.
Se spomnim sebe, ker sem poskušala s tamponi (kar je lažje kot s skodelico) pa ni šlo.
Za tampone in skodelico se bo itak sama odločila, ko bo pripravljena to not tiščat :).
Default avatar

A se z leti

nožnica tako močno razširi?
Default avatar

Mamanajstnice

Vesel oče je napisal/a:
Mi lahko prosim razložite, kaj je to nenavadnega, če vprašam, zakaj je ostala edinka?

Vesel oče
Če te ravno zavno, šibek mv.
Default avatar

leparoža

Moja hči je od always imela tako vnetje, da je bilo groza, potem je začela uporabljati libresse tako kot jaz in ni bilo nobenih problemov več.
Prej sem pa kupovala carefree, ki so mi bili res najboljši, pa jih na žalost nikjer več ni (uporabljam pa ščitnike perila te znamke).
Default avatar

Ma neeee

A se z leti je napisal/a:
nožnica tako močno razširi?
Malo večja je že pri odrasli ženski, kakor pri 13 letni punčki, ki z rastjo in razvojem še ni popolnoma zaključila. Sicer pa ne, se ne kar širi. V bistvu gre bolj za to, da deviška kožica ovira vstop in se lahko poškoduje pri uporabi tampona ali skodelice. Ko je punca enkrat spolno aktivna, je dosti lažje.
Default avatar

Vesel oče

Mamanajstnice
12 Jul 2019 13:00

Vesel oče je napisal/a: ↑

Vesel oče

Lahko prosim napišete smiselno! Šibek libido?

Vesel oče
Default avatar

luna med oblaki

Vesel oče je napisal/a:

Vesel oče
Bolj si firbčen kot smo vse stare babe tukaj na forumu. Kaj to tebi mar? Nihče ni dolžan tebi razlagati koliko otrok ima oz. nima in zakaj. Brigaj se zase.
Koliko otrok si pa ti spravil gor?
Default avatar

Mamanajstnice

Vesel oče je napisal/a:
Mamanajstnice

Vesel oče

Vesel oče
maternični vrat
Default avatar

Joj fotr

Vesel oče je napisal/a:
Mamanajstnice

Vesel oče

Vesel oče
Mv, torej maternični vrat. Če je ta šibak, je nosečnost zelo rizična. Največkrat se konča s spontanim splavom ali s tako prezgodnjim porodom, da je otrok še premajhen, da bi lahko preživel. Zato je čisto razumljivo, da ženske raje ne tvegajo in se za nosečnost ne odločijo, sploh če jim je vsaj enega otroka uspelo donositi.
Default avatar

mabel

Najboljši so modri od always, drugi so tako tako, odvisno od dneva. Tampone lahko uporablja kdorkoli in tudi kožice ne moreš predreti, ker itak ne gre. Moraš pa ugotoviti, kako jih prav uporabiti.
Default avatar

fsdfsdfsd

Libresse zeleni "natural" (neke kamilce so gor narisane). Mene motijo VSI ostali.